Guna a. 15. nov 2017. 12:41
Ir novembris..., Ojāra Vācieša - šaisaulē atnākšanas un aizsaulē - aiziešanas laiks ..., arī Dzejnieka godināšanas laiks , pie viņa dzejas uguntiņas siltās - kopā kad sanākt ...
Atbrauc pie manis uz rudeni,
izkāp pie apšu bekas,
sasildi rokas pīlādzī.
Atbrauc pie manis uz rudeni.
Ietīsimies tai mākonī,
kurš pa tīrumu staigā,
bijušos ievziedos kūpēdams.
Ietīsimies tai mākonī.
Degs tavas lūpas puspavērtas.
Atbrauc pie manis uz rudeni.
Ietīsimies tai mākonī.
Atbrauc pie manis uz rudeni.
/Ojārs Vācietis/
Guna a. 15. nov 2017. 12:35Kuku...,
par ikonizēto Če Gevaras tēlu - lai viņa fani jūsmo ..., latviešiem - beretes šamās ! īpašnieks cieņā !
Guna a. 15. nov 2017. 12:28Vēsture atkārtojas , Vasilij - viss jau kādreiz ir bijis ! vien , kad notiek ar mums - kļūst kā atklājums !
Piesēdi , Vasilij ..., Ojāra Vācieša dzeju - sev atklāj ...
Guna a. 15. nov 2017. 12:23Benita..., tas ļoti tāls ir attālums..., starp balto un - balto ..., attālums - mūža garumā pat !
Kaut kur balta māja un balta sāls.
Vai, cik tāls
ir tas tālums starp balto un balto.
Zaļais fons. Melnais fons. Sārtais fons.
Kaut kur balta zeme un maizes klaips balts.
Vai, cik salds
ir tas tālums starp balto un balto!
Zaļais fons. Melnais fons. Sārtais fons,
Kaut kur balta galva un balta galviņa.
Kāda spalviņa
ir tas tālums starp balto un balto!
Benita L. 15. nov 2017. 08:43Visu nevar atņemt!Bet pat akla ambīcija ir un paliek ambīcija.
Gunars S. 15. nov 2017. 06:17Kundzes pauzējās un pēc spoguļiem pie šis personas iet pa kluso! Bryvkalna Harijs
Vasilijs P. 14. nov 2017. 22:11Visi kundzes spoguļi pie šīs personas
Vasilijs P. 14. nov 2017. 22:06Vēsture atkārtojas...atraitnis
savsem k. 14. nov 2017. 22:02Ak tā , bet es iedomājos - Če Gevara //
Ingrida X. 14. nov 2017. 21:27Sveika, Mairita!!
nu traki tam nigērietim sanācis... tik cēls žests, un še tev..
Šopēcpusdien sāku lasīt grāmatu, atšķirīgu no tām, ko lasu pēd.mēnešos- "Sonjas pēdējā vēlēšanās"; mzl no pasakas, šķiet, bet, zini, pavilkos jau... Jo rādās, ka zemtekstā pateikts daudz vairāk, kā konkrētajos notikumos...
Kisa K. 13. nov 2017. 21:25Prieks atgriezties, ka kàds arī tàpat, kà es te ielùkojas un ar ko ieraksta, Sveiks, Princīt!
Guna a. 13. nov 2017. 19:38Max...
1.Vilciņš šodien gar upmalu ies,
Vilciņš uz mēnesi skatīsies. 2x
2. Uz mēness balti jēriņi dies. 2x
Skat, pats vilciņš ir ieradies!
3. Vajag pie viņa nolaisties,
Vajag ap viņu padancoties. 2x
4. Vilciņam galva reibst, ak tu dies! 2x
Vilciņš jēros ir apmaldījies!
/Ojārs Vācietis/
Guna a. 13. nov 2017. 19:31Sandri ..., tas ir viņš - mūsu mazās Dzimtenes lielais Dzejnieks -
Ojārs Vācietis !
Akadēmiķis Jānis Stradiņš viņu nosaucis par „lielu dāvanu mazai tautai”, Imants Ziedonis – par „tautas sirdsapziņu”, par „piemērīšanās vertikāli”, Jānis Peters atzinis, ka viņš kā „pārjūtīgs seismogrāfs reģistrē apakšzemes grūdienus, brīdinot zemes iemītniekus jau iepriekš”. Rakstīdams savam laikam, dzejnieks rakstīja mūžībai, pravietiski skatīdamies laikā.
Gunta L. 13. nov 2017. 18:55Taa,taa japaspeej liidz gada beigaam,kaut,kas labs izdariit
max m. 13. nov 2017. 17:06Šo pašu svētāko Tu neaizmirsti:
vai celies debesīs, vai jūras dzīlēs nirsti,
vai draugu pulkā dali savu prieku,
vai viens pats satiecies ar pretinieku -
Tu esi Latvija!
/Ojārs Vācietis/
Sapņu P. 13. nov 2017. 14:26Jā.... reiz te bija .... Tā sākas daudzas pasakas, bet ja nopietni, tad neticu ka te ir iespējams kas tāds kā bija pirms gadiem pieciem sešiem.
