Vasilijs P. 18. nov 2017. 12:03Sēdēšu mājās...neuzprasīšos...atraitnis
Kisa K. 18. nov 2017. 11:46Ñja...it kà tik dažàdas, bet vienotības sajùta pavada pie ik katras dziesmas.
Aleksandrs V. 18. nov 2017. 11:41
Ar Valsts Svētkiem Tevi,Guna,
kā arī amigos dalībniekus !
Guna a. 18. nov 2017. 10:56Ar svētkiem , Elva !
Dzimšanas dienā - bez tortes nekādīgi !
Pēc katras Dzimšanas dienas -
pa vienai svecei iestādu zemē !
Guna a. 18. nov 2017. 10:51Paldies , Benita ..., ar svētkiem !
... dod , Dieviņi -
Latvijai pastāvēt ! BŪT !
Benita L. 18. nov 2017. 10:36Mūsu asinis šī zeme,
Mūsu valsts un brīvā slava.
Tādu cilvēku, kā mums ir,
Tādu pasaulē vairs nava.
(A. Čaks.)
Sveiciens svētkos!
Elva E. 18. nov 2017. 10:11Sveiciens Dzimšanas dienā , Latvija !
Latvijas saule man saujā
Un Kurzeme - azotē,
Un Dzimtene mīļi ļaujas,
Lai brīdi to paauklē.
Uz viena ceļgala Vidzeme sēd,
Uz otra - Zemgale šūpo kājas,
Bet sērdienīte Latgale
Sev klēpī atrod mājas.
Kā smilgā vērtu ogu krelles
Ap kaklu vijas man pilsētas,
Uz viena pleca Talsi sēdēs,
Uz otra - Rīga apmetas,
Kā suņuks ritinās kamolā
Man Baltijas jūra pie kājām...
Vien Abrene žēli noskatās
Uz savām bijušām mājām.
(Inguna Būmane-Lūse)
Guna a. 18. nov 2017. 09:59Mandomāt ..., šodien - te kāds svētku elements pietrūkst !
Guna a. 18. nov 2017. 09:55
Kaimiņu lietuviešu apsveikums Latvijai - uz autobusu ,,Euroline,, sāniem...
Ačiū , braļukas !!!!!!!!!!!
Guna a. 18. nov 2017. 09:35Ar svētkiem , Gunar !
Karoga dziesma - lepni ! šodien lai skan ...
Guna a. 18. nov 2017. 09:28Hmmm..., būtu jauki - dāvanā šādu kalendāru saņemt ! beeet ..., svētku dienās - vienai nullītei jānāk klāt !
Guna a. 18. nov 2017. 09:21Jaunības putns , ar saldo balsi - atgriezies vēl ! atgriezies ...
Gunars S. 18. nov 2017. 07:10Benita,redzot tavējos un manējos rosībā, kļūst acīm redzams,kad ''tauta'',dzivo, - nu ...ļoti labi! Ir daudziem darbs, - apkalpojošam personālam ..miesas sargiem un daudziem citiem Iespējas? Tā ir TAUTAS izcīnītā brīvība!
Dzēsts profils
17. nov 2017. 22:02Ļoti ainaviski skaists ezers..pie tāda tik ar molbertu stāvēt.. un salas
