Vasilijs P. 18. nov 2017. 12:03

Sēdēšu mājās...neuzprasīšos...atraitnis

Kisa K. 18. nov 2017. 11:46

Ñja...it kà tik dažàdas, bet vienotības sajùta pavada pie ik katras dziesmas.

ierakstam «Jaunības garša.»
Aleksandrs V. 18. nov 2017. 11:41


Ar Valsts Svētkiem Tevi,Guna,
kā arī amigos dalībniekus !

Kisa K. 18. nov 2017. 11:34


Guna a. 18. nov 2017. 10:56

Ar svētkiem , Elva !   
Dzimšanas dienā - bez tortes nekādīgi !

Pēc katras Dzimšanas dienas -
pa vienai svecei iestādu zemē !


https://www.youtube.com/watch?v=LzafQwypz9U

Guna a. 18. nov 2017. 10:51

Paldies , Benita ..., ar svētkiem !

... dod , Dieviņi -
Latvijai pastāvēt ! BŪT !


https://www.youtube.com/watch?v=UJUo9Kw-Kgo

Benita L. 18. nov 2017. 10:36

Mūsu asinis šī zeme,
Mūsu valsts un brīvā slava.
Tādu cilvēku, kā mums ir,
Tādu pasaulē vairs nava.
(A. Čaks.)


Sveiciens svētkos!

Elva E. 18. nov 2017. 10:22

ierakstam «Jaunības garša.»
Elva E. 18. nov 2017. 10:11

Sveiciens Dzimšanas dienā , Latvija !

Latvijas saule man saujā
Un Kurzeme - azotē,
Un Dzimtene mīļi ļaujas,
Lai brīdi to paauklē.
    Uz viena ceļgala Vidzeme sēd,
Uz otra - Zemgale šūpo kājas,
Bet sērdienīte Latgale
Sev klēpī atrod mājas.
Kā smilgā vērtu ogu krelles
Ap kaklu vijas man pilsētas,
Uz viena pleca Talsi sēdēs,
Uz otra - Rīga apmetas,
    Kā suņuks ritinās kamolā
    Man Baltijas jūra pie kājām...
    Vien Abrene žēli noskatās
    Uz savām bijušām mājām.

             (Inguna Būmane-Lūse)

Guna a. 18. nov 2017. 09:59

Mandomāt ..., šodien - te kāds svētku elements pietrūkst !    

Guna a. 18. nov 2017. 09:56

Paldies, Gunar ...

Guna a. 18. nov 2017. 09:55


Kaimiņu lietuviešu apsveikums Latvijai - uz autobusu ,,Euroline,, sāniem...
http://apollo.tvnet.lv/zinas/lietuva-latvijai-dzimsanas-diena-suta-ipasu-apsveikumu/813847
Ačiū , braļukas !!!!!!!!!!!  

Gunars S. 18. nov 2017. 09:51

Sveicu svētkos!

Guna a. 18. nov 2017. 09:35

Ar svētkiem , Gunar !  
Karoga dziesma - lepni !     šodien lai skan ...


https://www.youtube.com/watch?v=EBJNwkIXzzo

Gunars S. 18. nov 2017. 09:32

Guna a. 18. nov 2017. 09:28

Hmmm..., būtu jauki - dāvanā šādu kalendāru saņemt !     beeet ..., svētku dienās - vienai nullītei jānāk klāt !

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Guna a. 18. nov 2017. 09:21

Jaunības putns , ar saldo balsi - atgriezies vēl !   atgriezies ...


https://www.youtube.com/watch?v=3YxaaGgTQYM&list=RDQMGoQKtiDiy9o

ierakstam «Jaunības garša.»
Gunars S. 18. nov 2017. 07:10

Benita,redzot tavējos un manējos rosībā,  kļūst acīm redzams,kad ''tauta'',dzivo, - nu ...ļoti labi! Ir daudziem darbs, - apkalpojošam personālam ..miesas sargiem un daudziem citiem       Iespējas?    Tā ir TAUTAS izcīnītā brīvība!  

Dzēsts profils 17. nov 2017. 23:10

ierakstam «Jaunības garša.»
Dzēsts profils 17. nov 2017. 22:02

Ļoti ainaviski skaists ezers..pie tāda tik ar molbertu stāvēt.. un salas

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Autorizācija

Ienākt