Benita L. 17. nov 2017. 21:52

Pēc iespējām.

Dzēsts profils 17. nov 2017. 21:45

No tā ezera baidīties nav ko   ! Tam pāri naktīs muižkungs vēsi pat uz elli braucis isklaidēties esot.....savulaik. ūdens dzidrs   , muižkunga ceļš vēl aizvien redzams.......izairējies!....tātad viss pa smuko   !  

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Gunars S. 17. nov 2017. 20:07

Sarežģita operacija ,dārga  guģīša ar  pasažieri

izcelsna no Daugavas.!  

Ingrida X. 17. nov 2017. 16:17

  Jā, ievietoju savu otro, kas man... saistās ar kko personisku ļoti.... tas bija vidussk., mēs, bariņš, nobastojām vienu dienu un aizbraucām pie meitenes, kas dzīvo laukos: tas bija protests pret tā sauc.ierindas skati. Un tad puisis, kura simpātijas jutu jau pasen, kad spēlējām jaunības gados tik populāro atklātības spēli, uz jautājumu: Vai šajā bariņā ir meitene, kuras dēļ tu spētu visu?; pavisam mierīgi atbildēja: "Jā. Ingrida." .. es?? iekšēji sastingu, jo nekad neesmu bijusi klasiska skaistule, nekad!!; agrāk to pat pārdzīvoju, tgd?- galīgi nē. Viņš, viens no viskrutākajiem tai mūsu bariņā, bija manī saskatījis kko tādu, īpašu.... kāpēc to stāstu?? Tieši tajā brīdī, kad puisis atbildēja, skanēja plate ar dziesmu, kas īpašāka par īpašu kļuva man:


https://www.youtube.com/watch?v=hB7RHsDA1CQ
.... bez tam- šī dziesma man mūžam saistīsies ar iegūšanu daļiņu pašapziņas...

ierakstam «Jaunības garša.»
Jurijs Ķ. 17. nov 2017. 10:57

Tev droši vien jaunības garša asociējās ar šo  

ierakstam «Jaunības garša.»
Gunars S. 17. nov 2017. 07:40

ierakstam «Jaunības garša.»
Gunars S. 17. nov 2017. 07:00

Pirmās padomju laika estrades dziesmas latviešu valodā.Tai laikā skanēja Padomju dziesmas.

ierakstam «Jaunības garša.»
Ingrida X. 17. nov 2017. 06:49

   Ja kādam es rūpu arī kā cilvēks, tas man palīdz, kaut ar vīrieša tehniskiem padomiem- kā man aizbraukt tos km, līdz darbam, pa ceļu, kurš vsp, pēc manas saprašanas, uzveidots galīgi šķērsi!!! /vakar atkal viens auto, uz melnā ledus, bija grāvī/ .. Un tāpēc Tev, M., liels liels publisks "paldies!!!!", jo Tu vnk esi mans Draugs, cauri gadiem. Paldies!! Es centīšos, to, ko teici, ņemt vērā :) Būs labi :)

    Visi trulie dibeni- man, konkrēti, vnk neeksistē.

    Lai šodiena ir šodienas vērta, Visiem!!!  

Ingrida X. 16. nov 2017. 22:13

.... un- ne jau tikai jaunības.... manī tā- vnm!!!! :)


https://www.youtube.com/watch?v=8kQZHYbZkLs
r dziesmas, kurām ar cipariem- saistības nekādas.... tik ļoti tās- mūs.... :)

/ir vēl viena, man tikai t ā jāatrod; zinu- tam nevajag laika daudz, bet- man šobrīd tā ir, cik uz konkrēto minūti- ir.../ ..

ierakstam «Jaunības garša.»
Kisa K. 16. nov 2017. 21:01

Kurš gan nav mèginàjus uzzīmèt 8nieku - Lambadas ritmos, mmm...

 

ierakstam «Jaunības garša.»
Kisa K. 16. nov 2017. 20:58

Kkà nevaru pievienot klipu, kkas traks, ko daru nepareizi?

ierakstam «Jaunības garša.»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 20:43

Ir nu gan pacietība bijusi, kamēr pieķer to ar līmi pie spalvas   Gan tam, kas līme, gan tam.,kam līmē

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Vasilijs P. 16. nov 2017. 20:41

Lika,vai nelika,vienalga ievērojami gudrāka par Madonnu

ierakstam «Jaunības garša.»
Kisa K. 16. nov 2017. 20:41

Gunàram tàdas... nostałgiskas tàs dziesmas  

ierakstam «Jaunības garša.»
Kisa K. 16. nov 2017. 20:40

Mm... jà, Modern Talking   tà ir arī mana jaunība

ierakstam «Jaunības garša.»
Mairita G. 16. nov 2017. 20:38

Gunār,melnais ir uzticīgs ģimenei,bet baltais ir īsts nešpetnis.Redzēju dokumentālo filmu.

ierakstam «Jaunības garša.»
Ingrida X. 16. nov 2017. 20:35

.... un nomainīšu, līdz ar šo, video blogā, kas nav blogs... jo- šis gabals mani aizķēra- tieši!!!!.. un- pieminētajam dupsim- ar to sakara ne vismazītiņākā....  

Benita L. 16. nov 2017. 20:35

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Ingrida X. 16. nov 2017. 20:30

.... un lūk, Gunar, dziesmas/mūzika, kas uzrunā tieši, ne mzl pastarpināti, tā kļūst par MŪSU!!! Ko ielikt diskā un klausīties, kaut- ceļā....... vēl jo vairāk- ja zini sva ceļa mērķi ;)

Ingrida X. 16. nov 2017. 20:18

.... šis gan......


https://www.youtube.com/watch?v=m8vQP7XbBzI
.... klausos.. un.. vnk saprotu, kas brīdī šajā svarīgs/nozīmīgs, kas- nē....

Autorizācija

Ienākt