Gunars S. 16. nov 2017. 20:12

Mairita,liec puišiem mieru! Vēlāk pievienosi! Daudzām patīk tumšais,viņš vienu laiku cītīgi dropēja,bet blodam jādzīvo no uzkrājumiem...

ierakstam «Jaunības garša.»
Ingrida X. 16. nov 2017. 20:08

.... un vēl, Princi-
                 es patiešām neesmu slikts cilvēks. Paldies.   Mūsu patiesā būtība jau nepazūd nekur; gadās- spēlējam ne savu spēli, un arī tad, vienalga, paliekam tie, kas esam, sevī :)
     Lai Tev veicas, no sirds, patiešām!!  

Mairita G. 16. nov 2017. 20:04

At,nevaru pievienot puišus tagad.

ierakstam «Jaunības garša.»
Ingrida X. 16. nov 2017. 20:04

Princi, Princīti!! :)
Tu, lūdzu, lūdzu, atvaino mani, bet esmu patiešam aizmirsusi, ka vēlējos ar Tevi "uz jūru paskatīties...."    Tu esi jauks Puisis, to jūtu jau izsenis sen; mzl par augstu reizēm Tavs "ego", bet kam gan tas negadās..  

Man ļoti patīk Tevis ievietotie foto!!!! :)  Paldies Tev!!!! :)
Un- otrais no tiem- vsp- īsts mākslas foto!!!!!    Neesmu profesionāla vērtētāja, un- nevajag!, bet mani tas saista ļoti!!!!    Paldies, Jauko Cilvēk!!! :)

Mairita G. 16. nov 2017. 20:03

ierakstam «Jaunības garša.»
Mairita G. 16. nov 2017. 20:02

ierakstam «Jaunības garša.»
Mairita G. 16. nov 2017. 20:01

Tā mēs bijām.


Un tādi tagad.https://www.youtube.com/watch?v=CB57CuT4smM

ierakstam «Jaunības garša.»
Ingrida X. 16. nov 2017. 19:58

Gunar.
Man prieks, ka Tev patika :)
Man tad, kad vēlos ievietot kko traki foršu, kkā nedodas uztrāpīt tieši tam, kam vēlos.. un vēl tgd nezinu/šaubos, vai ievietoju to, ar ko dzīvoju, kaut mzl  

Ingrida X. 16. nov 2017. 19:54

Vasjeņka!
Padomāšu.. pamainīšu atsl.v.- neķer kreņķi ;)  Tu tāpat esi foršs, tāds esi bijis vnm... jau tad, kad spogulīti man zem svārciņiem liki .. tāda mīlestība nerūs..  

Gunars S. 16. nov 2017. 19:44

Latvijas radio reti kāda dziesma latviski,ik pa bridim pāraide no Maskavas

ierakstam «Jaunības garša.»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 19:34

Es ar pa to Tavu ezeru reiz ar laivu vizinājusies,pličinājusi airus pa gaisu...iespaidīgs, bet baiss likās. Viesuļa dēļ gandrīz krastā netiku..spēki par maz bija

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 19:17

....un ienirt tā, ka ausīs saspiež. Nu, kā manā mīļākajā ezerā   ! Dziļumā zivis ar tak lielākas   !  

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 19:14

Lai izpeldēties var naudā pat kraulā.. ar lieliem atvēzieniem?

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 19:12

Nē, nu baseiniņu varētu arī tādu palielāku   ! Lai tik ātri neizsmeļās .  

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 19:09

Kārlis kā vienmēr skaidri, izsmeļoši un nepārprotami   

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 19:04

Nesaprotu   , kāpēc Jūs tik pieticīgi   ? Mani gan spētu iepriecināt tikai vesels ziemas dārzs šādi veidots! Dobītes ar apmalītēm kā pirmajā, dažāda izmēra puķītes kā 4ajā, kāds podiņš ar ritīgo kaņepīti kā 5ajā !!! Esmu pārliecināts, ka nelielu baseiniņu   ar kāds prastu uzlocīt, ar visu strūklaku! Zivs tak jau ir   .
   Vot tik ēdamo gan gribu īstu   !!! Man patīk labi paēst   . Un, turklāt, pilnīgi piekrītu tam vecajam, labajam indiāņu teicienam. To gan dzirdēju samērā nesen un ja man būtu jāatkārto burtiski, tad nekas vairāk par ...bla....bla....bla....man nesanāktu. Tā pēc teikšu saviem vārdiem    -tikai tad, kad cilvēks būs sačakarējis visu naudas dēļ, tikai tad viņš sapratīs ka naudu ēst nevar.  

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 17:06

Bet varbūt man Jūsu dāvāto vāzīti aiz stikla nebūtu vairs kur likt,Maksim?
Es godīgi, vairs tik skeptiski neskatos uz naudas dāvāšanu jubilejās, lai arī šķiet nepersoniski.

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 16:57

Dāvana nauda?

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Gunars S. 16. nov 2017. 16:13

     Mākslinieciskā naudas veidošana (burzīšana) norāda uz tās mazo daudzumu un dāvinātāja vēlēšanos zīmēties,ko tās saņēmējs iespējams nemaz nevēlās. Bet kukuļdevējiem un ņēmējiem šis paņēmiens nav piemērots.

šai bildē redzamais paņēmiens ir necieņas izrādīšana pret maizi,kuru būtu jāēd...

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Dzēsts profils 16. nov 2017. 15:02

Viņa savā darbā bija tikpat uzcītīga un pedantiska kā Vasilijs...tādēļ apgrieza rūpīgi jo rūpīgi visas ieburzītās naudaszīmju malas

ierakstam «Veids kā pasniegt..»
Autorizācija

Ienākt