Lietošanas noteikumi

I Pakalpojumi

Portāla Amigos.lv darbību nodrošina SIA “INBOKSS” reģ. Nr 40003560720 Matrožu iela 15, 2st., Rīga, LV-1048, turpmāk tekstā Amigos.lv. Amigos.lv sniegtie pakalpojumi ir bezmaksas.

II Reģistrācijas saistības un tiesības

 1. Reģistrējoties amigos.lv obligāti jānorāda savs īstais vārds un uzvārds.
 2. Tava profila pamatbildē obligāti jābūt redzamam Tev.
 3. Tavai ievietotajai informācijai par sevi jābūt patiesai. Ja nevēlies norādīt papildus informāciju par sevi, Tu vari to nedarīt.
 4. Amigos.lv atļauts veidot tikai individuālu vienas personas profilu.
 5. Reģistrēta lietotāja vecums amigos.lv nav ierobežots.

III Lietotāja rīcības noteikumi

 1. Aizliegts amigos.lv izmantot komerciāliem mērķiem.
 2. Atļauts veidot tikai cilvēku profilu.
 3. amigos.lv aizliegts ievietot un izplatīt apmelojošu, godu un cieņu aizskarošu, draudošu, reliģisko pārliecību un seksuālo orientāciju aizskarošu informāciju un attēlus.
 4. Lietotājs ir atbildīgs par visu informāciju, ko viņš ir ievietojis, un par darbībām, kas veiktas no sava reģistrētā lietotāja konta un sekām, kas varētu būt iestājušās šo darbību rezultātā.
 5. Neviena no Tavām ievietotajām bildēm nedrīkst būt:
  • pornogrāfiska,
  • godu un cieņu aizskaroša,
  • pārmēru erotiska,
  • rosinoša lietot narkotikas un alkoholu,
  • politiski nekorekta,
  • autortiesības pārkāpjoša,
  • attēlojoša vai mudinoša uz darbībām, kas aizliegtas ar likumu.

IV Konfidencialitātes politika

SIA “ INBOKSS” konfidencialitātes politika definē kā SIA "INBOKSS" reģ. Nr 40003560720, turpmāk tekstā INBOX izmanto informāciju un kā Jūs, kā INBOX lietotājs, varat aizsargāt savu konfidencialitāti.

Izmantojot INBOX pakalpojumus, Jūs uzticat mums savu informāciju. Šī konfidencialitātes politika ir izstrādāta, lai palīdzētu lietotājam saprast, kādu informāciju mēs apkopojam, kāpēc mēs to darām un kā mēs to izmantojam. Tas ir ļoti svarīgi, tāpēc ceram, ka veltīsiet laiku, lai rūpīgi izlasītu šo dokumentu.

Informācijas pārvaldības, kā arī konfidencialitātes un drošības aizsargāšanas iespējas ir pieejamas sadaļā “Lietotāja Profils”.

Jūsu sniegtā informacija tiek izmantota, lai parādītu Jums atbilstošāko reklāmu, palīdzētu Jums sazināties ar cilvēkiem, kā arī nodrošinātu ātrāku un vienkāršāku koplietošanu ar citiem.

1. Apkopotā informācija

INBOX apkopo noteiktu informāciju, lai lietotājiem nodrošinātu labākus pakalpojumus.

1.1. Personas informācija

Reģistrējoties Jums būs jānorāda informācija par sevi:

1.1.1. Vārds

1.1.2. Uzvārds

1.1.3. Dzimšanas datums

1.1.4. Dzimums

Informāciju, ko iegūstam, kad lietojat mūsu pakalpojumus. Mēs apkopojam informāciju par to, kādus pakalpojumus jūs izmantojat un kā tos izmantojat. Šāda apkopošana attiecas uz tālāk norādīto informāciju.

1.2. Interneta protokola adrese

INBOX apkopo ar piekļuvi saistītu informāciju

1.2.1. Piekļuves IP adrese

1.2.2. Piekļuves datums un laiks

1.3. Informācija par atrašanās vietu

Kad izmantojat INBOX pakalpojumus, mēs varam apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu faktisko atrašanās vietu. INBOX izmanto atrašanās vietas noteikšanas tehnoloģijas pamatojoties uz IP adresi.

1.4. Maksājumu informācija

Kad veicat INBOX pakalpojumu apmaksu, INBOX var apkopot un apstrādāt informāciju par Jūsu bankas masksājuma kontu, bankas iestādi, telefona numuru un paypal kontu. Maksājumu kartes informācija netiek apkopota un apstrādāta.

1.5. Vietējā krātuve

INBOX var apkopot un uzglabāt informāciju (tostarp personas informāciju) lokāli jūsu ierīcē, izmantojot tādas sistēmas kā pārlūkprogrammas tīmekļa krātuvē.

1.6. Sīkfaili un līdzīgas tehnoloģijas.

Kad apmeklējat kādu INBOX pakalpojumu, mēs (un mūsu partneri) izmantojam dažādas informācijas apkopošanas un uzglabāšanas tehnoloģijas, kas var ietvert sīkfailu vai līdzīgu tehnoloģiju izmantošanu jūsu pārlūkprogrammas vai ierīces identificēšanai. INBOX izmanto šīs tehnoloģijas, lai apkopotu un uzglabātu informāciju reklāmas adresācijas nolūkos.

2. Apkopotās informācijas izmantošana

Informāciju, ko INBOX apkopo no visiem INBOX pakalpojumiem, izmanto, lai nodrošinātu, uzturētu, aizsargātu un uzlabotu esošos pakalpojumus, lai izstrādātu jaunus pakalpojumus un, lai aizsargātu INBOX lietotājus. Apkopotā informācija tiek arī izmantota, lai piedāvātu INBOX lietotājiem personalizētu saturu un reklāmu.

Visos INBOX pakalpojumos, kuriem nepieciešams INBOX konts, INBOX var izmantot vārdu, uzvārdu un profila vārdu, kurus INBOX lietotājs ir norādījis, reģistrējot savu INBOX profilu.

Kad sazināties ar INBOX, tiek saglabāta Jūsu saziņa, lai palīdzētu Jums atrisināt jebkādas iespējamās problēmas, ar kurām Jūs varētu saskarties. Mēs varam izmantot jūsu e-pasta adresi, lai informētu Jūs par mūsu pakalpojumiem, piemēram, paziņotu par gaidāmajām izmaiņām vai uzlabojumiem.

Informācija, kuru INBOX apkopo, izmantojot sīkfailus un citas tehnoloģijas tiek izmantota, lai uzlabotu lietotāju pieredzi (Piemēram, ja saglabāsiet valodas preferences, varēsiet izmantot mūsu pakalpojumus savā izvēlētajā valodā) un vispārējo pakalpojumu kvalitāti.

Rādot lietotajiem personalizētas reklāmas, identifikatori no sīkfailiem vai līdzīgām tehnoloģijām netiek saistīti ar sensitīvām kategorijām, piemēram, ar rasi, reliģiskajiem uzskatiem, dzimumorientāciju vai veselības stāvokli saistītām kategorijām.

INBOX apstrādā personas informāciju savos serveros, kas atrodas Latvijā.

3. Pārredzamība un izvēle

INBOX mērķis ir skaidri norādīt, kādu informāciju INBOX apkopo, lai lietotājs var veikt pamatotu izvēli par apkopotās informācijas izmantošanu. Varat veikt tālāk norādītās darbības.

3.1. Izmantojot pakalpojumu INBOX profila pārskatu, varat pārskatīt un kontrolēt noteiktu veidu informāciju, kas saistīta ar jūsu INBOX kontu.

3.2. Izmantojot reklāmu iestatījumus zem Inbox profila pārskata, lietotājs var skatīt un rediģēt savas preferences par INBOX tīklā redzamām reklāmām.

Lietotājs savā pārlūkprogrammā var bloķēt visus sīkfailus, tostarp ar INBOX pakalpojumiem saistītos sīkfailus. Tomēr svarīgi ņemt vērā, ka daži INBOX pakalpojumi var nedarboties pareizi, ja atspējosiet sīkfailus.

4. Piekļuve personas informācijai un tās atjaunināšana

Neatkarīgi no tā, kad izmantojat INBOX pakalpojumus, INBOX mērķis ir nodrošināt lietotājam piekļuvi savai personas informācijai. Ja šī informācija nav pareiza, cenšamies to ātri atjaunināt vai dzēst.

INBOX mērķis ir nodrošināt savus pakalpojumus tādā veidā, lai pasargātu informāciju no nejaušas vai ļaunprātīgas iznīcināšanas. Tāpēc pēc informācijas dzēšanas no INBOX pakalpojumiem var paiet zināms laiks, līdz šo datu liekās kopijas tiks izdzēstas no mūsu aktīvajiem serveriem,

4.1. INBOX un lietotaju kopīgotā informācija

4.1.1. Jūs piekrītat, ka visi Jūsu sniegtie dati tiks izmantoti datu apstrādei “INBOX” datu bāzē.

4.1.2. Sadaļā “Lietotāja profils” Jums ir pieejama izvēle, atteikties no datu apstrādes.

4.1.3. Jūsu dati tiks uzglabāti kamēr Jūs izmantojiet INBOX pakalpojumus.

4.1.4. Jums ir tiesības labot un dzēst sniegtos datus, tādā gadījumā dati tiek saglabāti ierobežotu laiku, kāds saprātīgi nepieciešams lai gūtu pārliecību, ka datu labojumu vai dzēšanu nav veikusi trešā persona, kas iespējams prettiesisiki ieguvusi piekļuvi e-pastam Jūsu vārdā.

4.1.5. INBOX uzņemas pēc Jūsu pieprasījuma dzēst no Jums iegūtos fizisko personu datus.

4.2. Personu identificējošu datu sniegšana ir priekšnoteikums INBOX pakalpojumu izmantošanai, ievērojot ka e-pasta saturs ir Jūsu īpašums un strīdus gadījumā Jums ir jāspēj pierādīt savas tiesības.

4.2.1. Atbilstoši EIROPAS PARLAMENTA UN PADOMES REGULAS (ES) 2016/679 13.p. Jums ir tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādei.

4.2.2. Lietotājam ir tiesības pieprasīt uzglabāto personas datu kopiju, ierodaties INBOX ofisā un identificējot sevi kā profila īpašnieku. Uzglabātā personas datu informācija tiek sagatavota divu nedēļu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

5. Personas informācijas izdzēšanas un atjaunošanas procedūra

Lietotāja personas dati var tikt dzēsti tālākminētos gadījumos

5.1. Lietotājam ir tiesības pašam izdzēst savus personas datus, veicot profila izdzēšanu sadaļā “Lietotāja Profils”, pieeja profilam tiek bloķēta un informācija par lietotāju tiek izdēsta no INBOX serveriem viena gada laikā.

5.2. Pamatojies uz portāla INBOX lietošanas noteikumiem, INBOX var izdzēst lietotāja personas datus, veicot profila dzēšanu, tad informācija par lietotāju tiek izdēsta no INBOX serveriem viena gada laikā.

Minētais nogaidīšanas periods nepieciešams, lai nepieļautu nesankcionētu darbību veikšanu no trešām pusēm, izmantojot lietotāja pieķluves datus.

Punktos 5.1 un 5.2 paredzēto datu glabāšanas laikā lietotājam ir tiesības atjaunot lietotāja profilu, ierodoties INBOX ofisā un identificējoties kā profila īpašniekam. Personas datu atjaunošana tiek veikta ne vēlāk kā divu dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

Punktos 5.1 un 5.2 paredzēto datu glabāšanas laikā lietotājam ir tiesības izdzēst lietotāja profilu, ierodoties INBOX ofisā un identificējoties kā profila īpašniekam. Personas datu izdzēšana tiek veikta ne vēlāk kā divu dienu laikā pēc pieprasījuma saņemšanas.

6. INBOX veiktie pasākumi personu informācijas drošības nodrošināšani

INBOX nodrošina sekojošas darbības, lai aizsargātu uzņēmumu INBOX un lietotājus pret nesankcionētu piekļuvi INBOX rīcībā esošajai informācijai, tās grozīšanu, atklāšanu vai iznīcināšanu.

6.1. Tiek veikti tālāk norādītie pasākumi.

6.1.1. šifrēšana izmantojot standartu SSL.

6.1.2. Piekļūstot INBOX kontam, lietotājiem tiek piedāvāta divpakāpju verifikācija.

6.1.3. Lai novērstu neatļautu piekļuvi sistēmām, INBOX pārskata apkopoto informāciju, tās uzglabāšanu un apstrādi, tostarp fiziskās drošības pasākumus.

6.1.4. Personas informācijai var piekļūt tikai INBOX darbinieki, darbu izpildītāji un pārstāvji, kuriem šī informācija ir jāzina, lai to apstrādātu mūsu uzdevumā, un kuriem ir jāievēro stingras līgumā noteiktas konfidencialitātes prasības, un kuriem var tikt piemērots disciplinārs sods vai atlaišana gadījumā, ja viņi neievēro šīs prasības.

7. Pakalpojumi, uz kuriem attiecas šī konfidencialitātes politika

INBOX konfidencialitātes politika attiecas uz visiem pakalpojumiem, ko piedāvā uzņēmums INBOX, taču politika neattiecas uz pakalpojumiem, kuriem ir atsevišķa konfidencialitātes politika, kas netiek atspoguļota šajā konfidencialitātes politikā.

INBOX konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu vai fizisku personu piedāvātiem pakalpojumiem, tostarp produktiem vai vietnēm, kurās var būt ietverti INBOX pakalpojumi, vai citām vietnēm, kas ir saistītas ar INBOX pakalpojumiem. INBOX konfidencialitātes politika neattiecas uz citu uzņēmumu un organizāciju īstenoto kārtību, kuri reklamē INBOX pakalpojumus un, kuri var izmantot sīkfailus, pikseļu tagus un citas tehnoloģijas, lai nosūtītu un piedāvātu atbilstošas reklāmas.

8. Politikas ievērošana un sadarbība ar reglamentējošajām iestādēm

INBOX regulāri pārskata savu atbilstību šai konfidencialitātes politikai. Saņemot oficiālu rakstisku sūdzību vai atbalsta pieprasījumu, mēs sazināsimies ar tās iesniedzēju, lai lemtu par turpmāko rīcību. Lai izmeklētu jebkādas sūdzības par personas informācijas nodošanu, kuras nespējam atrisināt tieši ar konkrēto personu, INBOX sadarbojas ar attiecīgajām reglamentējošajām iestādēm, tostarp vietējām datu aizsardzības iestādēm.

9. Izmaiņas

Šī konfidencialitātes politika var laiku pa laikam mainīties. INBOX neierobežo lietotāju tiesības saskaņā ar šo konfidencialitātes politiku bez lietotāja nepārprotamas piekrišanas. Visas konfidencialitātes politikas izmaiņas tiks publicētas šajā lapā, un, ja tās būs būtiskas, tiks sniegts īpašs paziņojums (tostarp attiecībā uz noteiktiem pakalpojumiem, paziņojums par konfidencialitātes politikas izmaiņām tiks nosūtīts uz e-pastu).

V Komunikācijas

 1. Tu saproti un piekrīti, ka amigos.lv pakalpojumi tiek sniegti tādi, kādi tie ir un ka amigos.lv administrācija neuzņemas nekādu atbildību par lietotāja komunikāciju vai personalizēto iestādījumu savlaicīgumu, dzēšanu, kļūmīgu piegādi vai nespēju tos uzglabāt.
 2. Tu esi atbildīgs/a par Pakalpojuma pieejas iegūšanu un šī pieeja var būt saistīta ar maksām trešajai pusei (tādām kā interneta pakalpojumu sniedzējam vai maksa par pārraides laiku). Tu esi atbildīgs/a par šo maksu nokārtošanu.
 3. Ja Jūs nevarat atrast atbildi uz Jūsu jautājumu, rakstiet uz amigos@amigos.lv

VI Nosacījumu pieņemšana

Ikviens amigos.lv lietotājs ir iepazinies ar lietošanas noteikumiem un apņemas tos ievērot. Izmantojot amigos.lv pakalpojumus, Tu piekrīti tā sniegtajiem pakalpojumiem un kvalitātei.

Šo noteikumu pārkāpšanas gadījumā, administrācija patur aiz sevis tiesības bloķēt lietotāja piekļuvi amigos.lv bez brīdinājuma.

Visus pieprasījumus, kuri tiek saistīti ar portāla amigos.lv lietošanas noteikumu fiksētiem pārkāpumiem, amigos.lv administratori izskata 5 darba dienu laikā. Gadījumā, ja tiek konstatēts pārkāpums amigos.lv konts tiek bloķēts un lietotāja piekļuve tiek bloķēta, par ko lietotājs tiek informēts autorizācijās brīdī.

VII Iesniegumu un priekšlikumu izskatīšanas kārtība

lietotājam ir tiesības vērsties SIA Inbokss ar iesniegumiem, priekšlikumiem vai sūdzībām par sniegtajiem pakalpojumiem vai to nepilnībām un saņemt atbildi pēc būtības.

Iesniegumu, priekšlikumu vai sūdzību var iesniegt:

Epastā: amigos@amigos.lv vai pa pastu nosūtot vēstuli mums uz SIA “INBOKSS” reģ. Nr 40003560720, Matrožu iela 15, 2st., Rīga, LV-1048

Sūdzība tiks izskatīta 15 darba dienu laikā no sūdzības saņemšanas dienas, atbildi nosūtot uz sūdzībā norādīto saziņas adresi.

Ja sūdzība tiks atzīta par nepamatotu un Jūs sūdzības atzīšanai par nepamatotu nepiekritīsiet, Jums ir tiesības izmantot normatīvajos aktos noteiktās alternatīvo strīdu risināšanas iespējas, iesniedzot pakalpojuma snidzējam rakstveida iesniegumu par ārpustiesas strīda risināšanu, norādot:

 • vārdu, uzvārdu, kontaktinformāciju;
 • iesnieguma iesniegšanas datumu;
 • strīda būtību, prasījumus un to pamatojumu.

Strīdu izšķiršana tiešsaistē:
https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home.chooseLanguage

Informācija par ārpustiesas strīdu risināšanas iespējām un ārpustiesas strīdu risinātājiem:
http://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process
http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze


Autorizācija

Ienākt