Zināmu iemeslu dēļ atcerējos filmu ''Motociklu vasara''.
naktī noskatījos filmu no puses (kurš nopūtīs sveces?)
šodien noskatījos visu - no sākuma līdz galam.
Saruna:
viņš : es tev par govi jautāju .. (govi apsēji - 5 reizes)
viņa: ko tev no tās govs vajag?
viņš: tāpat vien uzprasīju. Jārunā jau kaut kas ir!
chatgpt.
Cik daudz mēs šodien klusējam. Noklusējam.
Noklusējam savu nepatiku pret kaut ko, lai tik būtu miers.
Noklusējam savu nemieru, sāpes, prieku, jo "Ir taču jāsaprot bez vārdiem" - Inese.
un tad palēnām iestājas laiks, kad atsvešināmies, jo nesaprotam, ko otrs grib, un negribam/neprotam pateikt, kas uz sirds.
Tik daudzi tagad dzīvo pa vienam. Vieni. Iespējams vientuļi.
Bet saka, ka tas ir ļoti labi. Nevienu nav jādalās.
Viss ir mans - materiālās vērtības, laiks, skumjas, prieks...
bet kas gan ir prieks vienatnē? ja nu vienīgi pļavā lietū diet.. :)
Jā, es rakstu.. jo, ko ar sevi parunāsi?
Atslegas vārdi: sarunas45