Vasilijs P. 16. nov 2017. 14:47Lie4lbritānija un PSRS,ja jau sākam,lai ASV aģentūru iztvertu(slepenās vienošanās,bez protokoliem).
Dzēsts profils
16. nov 2017. 14:02Jā..turklāt puķei šķiet tik sarežģīts origami pamatā nav nepieciešams kā samiņam
Sapņu P. 16. nov 2017. 11:34Neķer kreņķi, zinu ka kaut kur dziļi Tevī vēl ir tas jaukais cilvēks kurš gribāja braukt pie manis uz jūru paskatīties.... Klāt pienest nevaru, bet bildēs varu parādīt, ak jā, cik sen tas bija....
Vasilijs P. 16. nov 2017. 06:26Uz SPICI gan labāk neej,klīst runas,kad tur zogot,labāk naudu tērē loterejās!
Gunars S. 16. nov 2017. 06:24Ingrida. Paldies par dziesmas- ''super versiju''!(Santana-While...)
Vasilijs P. 15. nov 2017. 22:02Neviens te negrasās kaukt...atraitnis
Ingrida X. 15. nov 2017. 20:46Urian Heep, tāpat kā daudzi- vecie, labie, nepārspējamie... kkā trāpījās... :)
kā jau esmu minējusi, man patīk ļoti dažāda mūzika, un tajā paša laikā- tajā orientējos vāji... Priecājos par visu, ko atklāju sev no jauna
Ingrida X. 15. nov 2017. 20:38.... jau pasen, Jūle... mazais nabadziņš ik pa laiciņam pagremo mani... bet- redzi??- trakums tāds, ka es tikai pasmejos!!
Cilvēks, kas vnk nemāk rast normālu komunikāciju. Un tad nu vienīgais veids, kas paliek??- atraugājoties; it kā kādam no tā silts, vai auksts. Traki..
Nu?? Saņēmi savu devu publiskas uzmanības?? Tad nosvini šo brīdi, diben!!
Dzēsts profils
15. nov 2017. 20:29Nu jā..ļoti smagi cilvēkam nākas pārdzīvot, ka tā cenšas un nesanāk..tieši tāpat kā manā gadījumā Izturību Tev ,cik noprotu, šobrīd esi ierakstīta viņa ēdienkartē
Ingrida X. 15. nov 2017. 20:24Zinu, Jūle, labāk nekā par 200, ka nevajadzēja, bet- zini??- panesās vnk šī cilvēciņa žēl, kas nekādi netiek nevienai klāt, un vienīgais veids- kā- sarunājot šķietamas rupeklības konkrētā adresē.... un pats trakākais visā, cik saprotu, ka viņš sajūt: šīs rupeklības netrāpa nemaz!!!! aiz to sagribējās mazo dupšuku mzl pažēlot, ar šķietamu uzmanības devu..
Dzēsts profils
15. nov 2017. 20:13Ļoti labi saprotu..par ko Tu raksti!!Rodas jautājums, vai kāda no šī "īpatņa" dzēlības un nejaucības vēl nav izbaudījusi?Es arī reiz veltīju blogu...laikam gan nevajadzēja
Sandis x. 15. nov 2017. 18:18tas ir traki, man viens joprojām ir parādā, kad uzsēdās automātiem......
izrunājos un kaut kā visu nokārtojam......
nebija viegli, bet tagad kontrolē sevi.....
Gunars S. 15. nov 2017. 17:19Šaubu nav ka, ''Latvijas loto'', vēlas to pašu ko ''Latvijas krājbanka'' un rezultāts ir gaidītais!. Cilvēki kā bitītes, - pienesums ir!
Sandis x. 15. nov 2017. 17:03nesapratu.......
kur darbs, kur kaut kas jānopelna?
cik man zināms, tad vinnēt laimestu ir niecīgi..... Spānija loto ir ka labdarība- pērc biļeti un nauda aiziet ziedojumos tāpēc tur uz katra stūra tirgo loterejas biļetes........
ko mūsējie vēlas, nezinu...............
Guna a. 15. nov 2017. 15:01Bez buršanās - pie laimesta netikt !
Kādam vīrietim dzīvē absolūti neveicās,līdz kādu dienu viņš satika burvi un
palūdza nebeidzamu veiksmi.Un tā nu viņš pēc tam uz ceļa atrada
naudu,kļuva par miljono pircēju veikalā,tādējādi vinnēdams
loterijā,kazino laimēja dzīvokli,mašīnu un ceļojumu apkārt
pasaulei.Reiz viņš ieiet publiskajā namā(pirms tam viņam neveicās arī
ar sievietēm),kur piedāvā izvēlēties jeb kuru meiteni.
Vīrietis jautā:
-Vai jums ir arī ir indietes?
-Ir gan!
-Vai ir kāda ar krāsaino punktiņu pieres vidū?
-Protams!
Drīz vien tiek atvesta meitene,un viņš jautā saimniecei:
-Vai es drīkstu pakasīt punktiņu,lai redzētu,vai tā ir dzimumzīme?
-Dariet,ko vien vēlaties!
Viņi tiek atstāti divatā,un pēc īsa mirkļa no istabas atskan
kliedziens.Saimniece iestedzas istabā un redz vīrieti histēriski
smejamies.
-Kas šeit notika?
-Es pakasīju punktiņu un-ticiet vai nē-laimēju auto!
Guna a. 15. nov 2017. 14:54Ikvienai copei , kas tandēmā ar dropi , seko ----> k.l.o.p.e. !
Gunars S. 15. nov 2017. 14:12Ar tukšu kabatu neko neuzsāksi. Mūsu vai lotofirmas labklājībai?


