Sandris X. 13. nov 2017. 13:18

Katram savi tarakāni ganāmi !  

Sandris X. 13. nov 2017. 13:15

Visu cieņu dzejniekam !   

Vineta K. 13. nov 2017. 12:39

Ja es,pasmaidu un neko nesaku-tas nenozime ka man butu jaadbilt tapat.NESU PAPAGAILIS BET CIENU PATE SEVI..........................

Guna a. 13. nov 2017. 11:55

Paldies , Lilij ...   

Kaut ko klusiņām, klusiņām -
Kā krīt sniegs,
Kaut ko viegliņām, viegliņām-
Kā tālu atmiņu Tu man nodziedi,
Viss vienalga no kurienes.
Es tik tuvu Tev esmu,
Ka noteikti dzirdēšu.
Tuvāk būt - tas, vienalga, nav iespējams,
Es tik tuvu Tev esmu,
Ka tālumu nemana.
Viss, kas pastāv starp mums tikai savieno -
Tāda caurspīdīga var pasaule būt,
Kad ir laimīga.
Tad var klusiņām, klusiņām - kā krīt sniegs,
Un tik viegliņām, viegliņām - kā tālu atmiņu -
Nodziedāt pašu skumjāko,
Bet būs priecīgi!
                      /Ojārs Vācietis/


https://www.youtube.com/watch?v=mqoi5S3CzXI

Lilija L. 13. nov 2017. 11:35

..''Es izraušu no tavs dzīves visu, ko tu mīli''..Nepatīk šādi vārdi...
Egoisma kalngals! Baisi pat..
Taču pieļauju domu, ka tā var pateikt cilvēks, kurš ļoti samīlējies, pat traki iemīlējies un darīs visu, lai iegūt kāroto. Uhh, kas par kaisli! Laikam interesanta filma.. Neesmu redzējusi.

ierakstam «Iedvesmo!!!»
Lilija L. 13. nov 2017. 11:29


..dalos..
Jauku nedēļu!

Lilija L. 13. nov 2017. 11:25

  
Tikai

Tikai āboli krīt
Rudens rasainā zālē.
Rasa zila kā tāle,
Kurp tu aizbrauksi rīt.

Tikai mākonis snauž
Tālam mežam uz kakla,
Diena izliekas akla,
Dienai drusciņ vēl skauž.

Tikai veltīgi viss.
Stājas asiņu dima,
Un tās zvaigznes, kas dzima,
Visas nolemtas dzist.

Tikai pagaidi vēl,
Ne jau tāpēc, ka baidos,
Ne jau tāpēc, ka svaidos,
Ne jau tāpēc, ka žēl.

Tikai tāpēc, ka ir
Man no tevis kas iedzimts
Un vēl reizi ir piedzimts,
Lai vēl reizi var mirt.

Tikai neteiksim „rīt”,
Kaut gan lūpas jau plešas,
Krīt kā planētas svešas,
Tikai āboli krīt.
(O. Vācietis)

Guna a. 13. nov 2017. 11:21

    

Saderēja trīs rūķi –
kuram ir lielākas dusmas?
Nosēdās viens otram pretī
un dusmojās tā kā traki.
Dusmojās pirmais uz otru,
un dusmojās trešais un otru.
Un nosprieda, ka nav labi,
jo sanāk – divi uz vienu.
Tad dusmojās trešais uz pirmo
un arī otrais uz pirmo.
Un atkal nebija labi,
jo – atkal divi uz vienu.
Tad dusmojās pirmais uz otru
un tālāk otrs uz trešo,
un beigās – trešais uz pirmo.
Nu bija pavisam slikti,
jo dusmojās cits uz citu…
Tad trīs rūķi sāka smieties,
un visi trīs smējās kā traki.

              /Ojārs Vācietis/

    

Guna a. 13. nov 2017. 11:20

Skan Ojāra Vācieša dzejas zvans - SKAN !   

Elva E. 13. nov 2017. 10:57

Atrast gan labo , gan slikto var ikvienā . Svarīgi , kam katrs zaļo gaismu dod !

Elva E. 13. nov 2017. 10:53



Zvani.

Šodien apzvana.
Kaut ko
apzvana…

Šodien iezvana.
Kaut ko
iezvana…

Šodien aizzvana.
Kaut kur
aizzvana
daļu no manis.

Šodien es iezvanos
zvanā…

(Ojārs Vācietis)

Aleksandrs V. 13. nov 2017. 10:29

Guna a. 13. nov 2017. 10:28

Aleksandrs V. 13. nov 2017. 10:27

  

Guna a. 13. nov 2017. 10:26

Oii..., tas nebija domāC - tik nejauki !     vnk - draudzīgs iekniebienC !

Aleksandrs V. 13. nov 2017. 10:24

Tu mani iedzini sprostā...- neaizliedz,tas gan.

Guna a. 13. nov 2017. 10:21

Aleksandr ...,   tas taču melnās beretes valkātāja dzeju - neaizliedz ...?

Aleksandrs V. 13. nov 2017. 10:17

Man nepatika galvas segas...

Guna a. 13. nov 2017. 10:01

Naff skatīta filma - naff atsauksmes !    taču Tava atsauksme - ieintriģēja !

ierakstam «Iedvesmo!!!»
Guna a. 13. nov 2017. 09:56

Pie melnās beretes valkātāja - atgriežoties ...

Autorizācija

Ienākt