Vasilijs P. vakar 22:19

Tagad izpratīsiet.Nav iespējama draudzība!

Vasilijs P. vakar 22:04

Viņa un ar to autobussu,jo aizlaidās,pie Jums nebūtu kā Snowdens lūdzis,aizlaidās uz Eiropu ar visu Godmani un Deitonas Aigaru.

Vasilijs P. vakar 22:01

Tā viņa ar to autobussu un paralēlo štrāsi ASV aizlaidās no notikumu vietas,bet krietni nikna bija uz papaņu,jo lidoja pati uz miskastēm.Tādēļ uz Eiropu,analoģiski gan Godmanis,gan Deitonas Aigars.

Vasilijs P. vakar 21:54

Un kādēļ Poļakovu bija nepieciešams tik ātri,lai Deitonas Aigars ar visiem Godmaņiem spētu paslēpties Eiropā,analoģiski Snovdens un dāma ar autobussu un papaņu no paralēlštrāses,tranzīts miskastēs(pašai,tad dusmīga uz papaņu).Baidenam apstiprinu.

Vasilijs P. vakar 20:16

Kukainis analoģiski...

Vasilijs P. vakar 20:12

Lika nesarunāties ar Poļakovu,kurš izstāstīja par Nacionālo Apvienību(informatoriem).

Vasilijs P. vakar 20:10

Tik pieredzējuša spiega(ģenerāļa) Poļakova taktiskā kļūda,izaicinot savu informatoru Aigaru(no Deitonas) uz PSRS piederošo biroju(skaistumkopšanas salonu),kur Aigars uzvedās patiešām agresīvi,jo pārliecināts,savējais(Poļakovs),un izlidināja darbinieci X caur augstceltnes logu-nevienam pat nepieskāros.Ir liecības.Aigars draudēja ar savu MAKAROVU(cita ieroča viņam nebija),ieradās pats Poļakovs,un sāka uzrunāt-tad Aigars iekarsa,jo saprata situāciju,un steidzamības kārtā sūtījis Poļakovu uz Maskavu ar Tiešo reisu.

Ikars R. vakar 17:56

GRINDEX dara savas funkcijas


Vasilijs P. vakar 16:12

Būtu atstājuši vismaz Rezultātu!Pat savākto naudu pie GRINDEX piemineklim-savās intresēs.Un ne tikai caur ASV Diplomātiskajiem kanāliem-caur Israēlas Vēstniecību!

Vasilijs P. vakar 16:09

Tas ir apkaunojoši-piespiest cilvēku atpazīt Vecmāmiņu!

Vasilijs P. vakar 16:04

Iespējams Lipmana vecmāmiņa vēl nebija tikusi informēta par faktu,kad Lipmans kļūs par KGB uzticības personu(viņš vienošanos ar B.P.Karpoviču parakstīja pēc vecmāmiņas nāves,jo pat Israēlā tika viss sagatavots)>

Vasilijs P. vakar 16:00

Lipmans savu vecmāmiņu nekad mūžā nebija redzējis(taupīga).

Vasilijs P. vakar 15:55

Lai stiprinātu PSRS ārpolitiskos mērķus,pēc šiem faktiem,tika izveidota LNNK ar saviem statūtiem un mērķiem,kā arī Latviešu Biedrības ietekmē un ne tikai ASV stiprināta,ne tikai čerez Lipmana vecmāmiņas mantojumiem.

Vasilijs P. vakar 15:49

Iespējams viņiem pietrūka finansiālā mehānisma PSKP ārpolitisko mērķu stiprināšanai(ar oficāli izdotajiem zārkos).

Vasilijs P. vakar 15:46

Jo pēc-PSRS izveidoja tādas Kopienas un apvienības,kad zuda ASV nelaiķi.

Gunta L. vakar 15:43

Cik  tad tas ilgi vilksies,ja nav naudas...

Vasilijs P. vakar 15:34

Jo Staļina kungs tikpat pieļāva kļūdu-visiem bez izņēmuma(atbrīvotajiem) uzticējās.

Vasilijs P. vakar 15:27

Jo Lipmans personīgi Borisa Pugo Karpoviča kungam apliecināja ar parakstiem,kad oficāli veiks darbības,lai nodrošinātu materiālās un sociālās intreses sabiedrībā,personīgos mērķus un labumus ignorējot(nedaudz).PSKP biedrs Lipmans kopš vienošanās ar KGB par ASV mirušās personas mantojumu.

Vasilijs P. vakar 15:23

Jo Rumbulā viņi/ņas saimniekoja nedēļām,izvairījās pat no PSRS pasūtījumiem,lika pasūtījumus veikt un vienai,nepamatoti apsūdzētai personai(ja runa par PSRS un ne tikai).

Ikars R. vakar 12:31

Autorizācija

Ienākt