Ingrida X. 25. dec 2017. 20:43

.... man vsp pēd. laikā visvisādu sakritību daudz par daudz- saistībā ar blogu: pirms dienām pāris beidzu pārlasīt Blauas uzrakstīto par A.Virgu... ja godīgi??- man vnm pret Ainaru Virgu bijušas divējadas sajūtas: cik daudz īstuma visā?; cik daudz, pat traģisku pavērsienu, publicitātei?.. Pārlasīju un- noticēju. Īstumam. Un sapratu vēl kko- jautājums jau vairāk tajā: cik un tieši ko un kā, no paustā /kaut- konkrēti- dziesmā- mēs uztveram- NEPASTARINĀTI/.. Tā ar to pēdējo LĪVU..

ierakstam «Kaut - Tev un man ...»
Gunta L. 25. dec 2017. 20:35

Klasika,bet jauka,lai   izdodaas!

ierakstam «Kaut - Tev un man ...»
Guna a. 25. dec 2017. 15:07

Paldies , Lilij ...

... lai līksmojam , lai svinam ,
jo rītā - skaidri zinām !
būs - svētku turpinājums vēl !
............................ lai svinam !

Lilija L. 25. dec 2017. 12:33

Priecīgus Ziemassvētkus, Guna!

Guna a. 25. dec 2017. 11:28

Turpinām svinēšanu ...
Izskatās - kāds atkal ar olām ! jeb - performance a la - Santa Klausa stilā !   

Guna a. 25. dec 2017. 11:17

Neķer kreņķi , Vasilij ...,   Ziemīšu priekus - izbaudi ...   


https://www.youtube.com/watch?v=UqItlHUSN-4

Guna a. 25. dec 2017. 11:12

Paldies , Aleksandr ...
Klusās , Svētās Nakts mistērija - iesāk Ziemīšu brīnumaino brīnumu parādi !   lai ienāk tie jūsmājās - sirsniņas ielīksmo !


https://www.youtube.com/watch?v=ifCWN5pJGIE

Vasilijs P. 25. dec 2017. 08:17

Tādējādi SAB vadībai visi DNS taps piegādāti ļoti mazās kastītēs.

SFI L. 25. dec 2017. 00:59

Kārli tavu iebildi respektēju
Kā man likās, ka mieles ir kas garšīgs, baudāms, mēs ar Kaudzīti, tādi kā brūvētāji

Guna a. 24. dec 2017. 22:16

Paldies , Benita ..., Ziemīši šogad tiešām - balti atnākuši !  

Guna a. 24. dec 2017. 22:11

Jauka Ziemīšu noskaņa , Max !  
Svētki ikvieni - no iekšiņām sākas !
Mazie bundzinieki tukšus spaiņus pat - iedziedina !


https://www.youtube.com/watch?v=ktajqxP8c-s

Guna a. 24. dec 2017. 22:09

Kārli , mieles nepasūtīju - pīrāgi sacepti jau !    būsi adresi sajaucis !

Benita L. 24. dec 2017. 21:13

Paldies par jaukiem pantiņiem! Ziemassvētki pilnā sparā,lai jautri!

Salatēvs ar ziemeļbriedi
Apčurāja mežā priedi,
Mazais rūķīts lamājas -
Slapjš zem priedes vazājas.


max m. 24. dec 2017. 20:29

Salavecim četri vaigi,
Divi mazi, divi baigi.
Diviem sārtums metas iekšā,
Diviem apakšbikses priekšā!

Priecîgus Ziemassvétkus !  

max m. 24. dec 2017. 20:22


Egle mirdz
Un kamîns sprakskh
Dàvanzekes zàvéjas ...

Gaishus un priecîgus Tev Ziemassvétkus !!!  

Benita L. 24. dec 2017. 19:46

Vēl katram gadam ir savs svētvakars,
savs slieksnis balts, aiz kura atstāt bēdu:
pie loga putenis tik tīru dvieli kar,
un egles apsnigušās pilnas baltu vēdu.
/P.Jurciņš/


Paldies! Arī Tev baltus un labestīgus svētkus!

Autorizācija

Ienākt