Ingrida X. 25. dec 2017. 20:43.... man vsp pēd. laikā visvisādu sakritību daudz par daudz- saistībā ar blogu: pirms dienām pāris beidzu pārlasīt Blauas uzrakstīto par A.Virgu... ja godīgi??- man vnm pret Ainaru Virgu bijušas divējadas sajūtas: cik daudz īstuma visā?; cik daudz, pat traģisku pavērsienu, publicitātei?.. Pārlasīju un- noticēju. Īstumam. Un sapratu vēl kko- jautājums jau vairāk tajā: cik un tieši ko un kā, no paustā /kaut- konkrēti- dziesmā- mēs uztveram- NEPASTARINĀTI/.. Tā ar to pēdējo LĪVU..
Guna a. 25. dec 2017. 15:07Paldies , Lilij ...
... lai līksmojam , lai svinam ,
jo rītā - skaidri zinām !
būs - svētku turpinājums vēl !
............................ lai svinam !
Lilija L. 25. dec 2017. 12:33Priecīgus Ziemassvētkus, Guna!
Guna a. 25. dec 2017. 11:28Turpinām svinēšanu ...
Izskatās - kāds atkal ar olām ! jeb - performance a la - Santa Klausa stilā !
Guna a. 25. dec 2017. 11:17Neķer kreņķi , Vasilij ..., Ziemīšu priekus - izbaudi ...
Guna a. 25. dec 2017. 11:12Paldies , Aleksandr ...
Klusās , Svētās Nakts mistērija - iesāk Ziemīšu brīnumaino brīnumu parādi ! lai ienāk tie jūsmājās - sirsniņas ielīksmo !
Vasilijs P. 25. dec 2017. 08:17Tādējādi SAB vadībai visi DNS taps piegādāti ļoti mazās kastītēs.
SFI L. 25. dec 2017. 00:59Kārli tavu iebildi respektēju
Kā man likās, ka mieles ir kas garšīgs, baudāms, mēs ar Kaudzīti, tādi kā brūvētāji
Aleksandrs V. 24. dec 2017. 23:19Ar Ziemassvētkiem !
Guna a. 24. dec 2017. 22:43Priecīgus , Max !
Guna a. 24. dec 2017. 22:16Paldies , Benita ..., Ziemīši šogad tiešām - balti atnākuši !
Guna a. 24. dec 2017. 22:11Jauka Ziemīšu noskaņa , Max !
Svētki ikvieni - no iekšiņām sākas !
Mazie bundzinieki tukšus spaiņus pat - iedziedina !
Guna a. 24. dec 2017. 22:09Kārli , mieles nepasūtīju - pīrāgi sacepti jau ! būsi adresi sajaucis !
Dzēsts profils
24. dec 2017. 21:42
Benita L. 24. dec 2017. 21:13Paldies par jaukiem pantiņiem! Ziemassvētki pilnā sparā,lai jautri!
Salatēvs ar ziemeļbriedi
Apčurāja mežā priedi,
Mazais rūķīts lamājas -
Slapjš zem priedes vazājas.
max m. 24. dec 2017. 20:29Salavecim četri vaigi,
Divi mazi, divi baigi.
Diviem sārtums metas iekšā,
Diviem apakšbikses priekšā!
Priecîgus Ziemassvétkus !
max m. 24. dec 2017. 20:22
Egle mirdz
Un kamîns sprakskh
Dàvanzekes zàvéjas ...
Gaishus un priecîgus Tev Ziemassvétkus !!!
Benita L. 24. dec 2017. 19:46Vēl katram gadam ir savs svētvakars,
savs slieksnis balts, aiz kura atstāt bēdu:
pie loga putenis tik tīru dvieli kar,
un egles apsnigušās pilnas baltu vēdu.
/P.Jurciņš/
Paldies! Arī Tev baltus un labestīgus svētkus!

