Ingrida X. 27. dec 2017. 20:32.... kļūdies, Gunar. Ja es būtu tik pareiza, tad..... lai nu paliek. Tas- ne Tev, ne citiem, tiem, kas nav sastapuši mani- reālu.... ok.
/vrb paklausies mzl, ja Tavs lepnums to ļauj- valodā, ne latviešu.... ak, cik dumji tas!!- šķirot kko tā!!!! ... maziski un nožēlojami./ ..
Ingrida X. 27. dec 2017. 20:28
...............................................................................................
.... un tad- Īstums, Patiesums, Nesavtīgums, visādās izpausmēs, vnk- IR tie, kas ir.
Lai izdodas sastapties ar to, kas Īsts, Nepastarināts!!!!!
Gunars S. 27. dec 2017. 20:27Tu esi nedaudz aizrāvusies! Es gan neizsaku pieņēmumu ka esi dumja.Bet tikai pardaudz pareiza.
Guna a. 27. dec 2017. 20:26Jā , Gunta ..., aksiomas - ne tikai matemātikā sastopamas..., daudz biežāk - dzīvē ! būtu tās jāievēro un savai zināšanai - jāpieņem ...
Все важные фразы должны быть тихими,
Все фото с родными всегда нерезкие.
Самые странные люди всегда великие,
А причины для счастья всегда невеские.
Ingrida X. 27. dec 2017. 20:08.... jau tāpat pārāk daudz goda atvēlēju Tev.
Ingrida X. 27. dec 2017. 20:02 ļ.necien.gedroicam:
/citāts no Tava izteikuma/:
"Cīņa par latviskumu šo radījumu uztverē nozīmē pārpildīt latviešu bērnudārzus un skolas ar sveštautiešiem (lūk, slavenās “skolu reformas” īstā būtība!), lai mazie latvieši jau no bērna kājas nonāktu mentāli svešā, nelatviskā vidē /../"
Vrb izcel savu tauko pakaļu un ieej, reāli ieej, kaut vienā bērnudārzā vai skolā, kurā, tā sauc.cittautietis; un tad, ja to vsp spēj Tavas miesas, taukās /utopija, zinu!/, iejūties šī cilvēkbērna ādā, kurš, starp citu, taukais, NAV vainīgs- ne pie kā!!!!!.... zini?? tādiem, kā Tu, kas balstās tikai un vienīgi uz plikām teorijām, kraut pa tauko, pašpārliecināto mūli, un- tikai.... Jā, es rakstot to, ko uzrakstīju, iedomājos konkrētus bērnus; Tev līdz tam- kā līdz Mēnesim vai vēl tālāk..... ai, nav vērts... taisi savu iedomu pasauli, gredovic, taisi to..
Gunta L. 27. dec 2017. 19:52Jauki,kaapeec cilveeki vienkaarshas lietas meeghina sabojaat,cik viegli dziivotos
Ingrida X. 27. dec 2017. 19:34 Gunar.
Izlasīju Tavu pierakstu gedroica ierakstā, saistībā ar manis uzrakstīto.
Ja esi tikpat dumjš, tad, lūdzu, nenāc manā ierakstā- izpaudies tur. Es- nevienu ne dzēšu, ne diskvalificēju. Cieni vsm manu- lūgumu.
Ingrida X. 27. dec 2017. 19:28nē, Gunar, maldies šoreiz- viss, ko rakstu, ar smaidu, patiešām!!
/nikna var kļūt pret cilvēku, kuru patiešām jūti kā savu visniknāko oponentu, bet- pret tādu???? kas attīra nāciju- dzēšot???? kā šajā gad.minētais pilsonis??? izbeidz!!!! smejos, un tikai!!!! :D :D :D/ ....
Lai jauks Tev vakars, Gunar!!!!
Ingrida X. 27. dec 2017. 19:23 Nu protams!! Arī mans domraksts: "tu- tū".... gedroica aizlidināts- tālēs zilajās... vai Tu pats nejūti, cik smieklīgs esi?? Ja jau runā idejas vārdā, tad pretargumentē, atspēko oponentus, nevis ej tik truli vnk ceļu, kā- dzēst.. Ja kas- biju domājusi, neskatoties uz visu, Tevi tomēr mzl gudrāku esam..
Bet- par cik esi jaunēēēēklis enerģisks, vrb ar gadu, kas tuč tuč jau klāt, pieregulē savas miesas, ok- tilpumu savu?! Ja kas- silts ieteikums, jo- no cilvēka, kas nav pārlieku pārtaukojies /kā savulaik kalvīša kngs/, viss izteiktais skan tomēr mzl pārliecinošāk, gedroica kngs
.... un tgd- gribas ievietot ko te iederošu.. ok:
Gunars S. 27. dec 2017. 19:19Tu esi kļuvusi nikna! Nomierinies. Aiz robežas ir Putlers,drīz būs klāt!
Ingrida X. 27. dec 2017. 19:12 Blogi19:04
Jūsu komentārs ir izdzēsts ierakstam Okupantu dzeguzēni blogā aivars gedroics
Traki, vai ne? Tīrītāj??-
kā nu tgd dzēsīsi, kad uzdrukāts dubultā???
Nekrīti panikā!! Turi savu karogu- augsti!!!
IEMESLS
Cits
max m. 27. dec 2017. 16:37
Jauku Tev pécpusdienu,Gunin !
max m. 27. dec 2017. 16:29Man patîk shî pràtula !
- Mēs taču būsim draugi uz mūžu, vai ne, Pūk? jautāja Sivēns
- Pat vēl igāk...atbildēja Pūks.
Un vél shî arî , tà varbût vairàk uz Tevi attiecas
Dzejas un Dziesmas nav tīšām atrodamas, tās atrod tevi pašas, kad tām iepatīkas. Un tev cits nekas neatliek, kā uzmeklēt vietu, kur tām būtu vieglāk tevi atrast...
Jauki , vai ne ?
Guna a. 27. dec 2017. 16:02La Vie En Rose , Max ...
Tāpēc jau , ka nevar zināt - kāpēc ...
max m. 27. dec 2017. 15:57Tàpéc jau teicu - protams !
Guna a. 27. dec 2017. 15:54Max ...
Да, сейчас иначе, но верь, мы сбудемся,
Если уж менять, так всю жизнь по-новому.
То, что самое важное, не забудется,
А гениальные мысли всегда бредовые.
Guna a. 27. dec 2017. 15:44Nu taču , Vasilij !
Любимые песни — все хриплым голосом,
Все стихи любимые — неизвестные.
Все наглые люди всегда ничтожества,
А все близкие люди всегда не местные. (небесные)
