Ingrida X. 30. dec 2017. 15:08

    Izlasīju.
    Info, kuram nejauši uzskrēji virsū.
Kļuva drausmīgi skumji. Par to, cik tālu novesta daļa manas tautas, ka jājūtas bezgala pateicīgai, ka netiek izraidīta no citas tautas/zemes. Ka jāpacieš visādi pazemojumi, lai tikai varētu strādāt, varētu nopelnīt. Un stāsts jau nav par kkādām tur abstrahtām bagātībām. Stāsts, kā zinām, par elementāru izdzīvošanu.
    Un- es zinu, ko nozīmē tikt pazemotai, citā variantā, bet- tomēr. Un atkārtoju vēlreiz to, ko paudu savā pēd.blogā:  cilvēku attieksme ir atšķirīga, lai nu kur tu būtu vai nebūtu. Visur ir Cilvēki un tāpat visur ir sīkas niecības, kuras rod iespēju- izrādīties. Jā, lasot un rakstot to, ko nu šobrīd rakstu, pagājušo gadu emocijas sit augstu vilni; es to nevēlos un viss.

Gunars S. 30. dec 2017. 14:52

Jālasa,Brīnumu gaidu!

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunars S. 30. dec 2017. 14:51

Brūnumu gaidu!

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
Gunars S. 30. dec 2017. 14:49

Tur tikai kunkuļi, zirņu,muzikālā pļura

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
max m. 30. dec 2017. 14:42

Ko muldies, kumosa nav .. Tàda glauna kirbju zupîte te uz bildes !    

ierakstam «Man gan kumosa nav!»
SFI L. 30. dec 2017. 14:40


ierakstam «Man gan kumosa nav!»
SFI L. 30. dec 2017. 14:32



  

iim e. 30. dec 2017. 12:35

Ingrīd !! Vai zini kur ir starpība starp Krieviem un ""Brīvās Eiropas "", un ASV Svinētājiem!!
Tas ir no savas pieredzes un novērojumiem!!
Krievi vienmēr kļūst atvērti un draudzīgi!!
"Brīvās  Eiropas "" un ASV cilvēki -- pie nosacījuma ka viņi aiziet uz publisku pasākumu!! --
Startā viņiem jautājums -- CIK  tas maksā!!!???? --
Ja viņi ir pasākumā un tu vienkārši tāpat vēlies uzcienāt -- tad viņi no sākuma  prasa cik tas maksā!!!??? Kad uzzina ka par velti -- tad vēl neticīgi izbola acis, jo tas nav viņiem saprotams.... bet kad viņi šo tēmu ir pieņēmuši, tad pārspēj pat Krievu humorista runu -- VISS PAR VELTI!!!-- Tur pat nabaga krieviņi salīdzinājumā ar Brīviem Eiropiešiem un ASV pārstāvjiem nobāl... paliek dziļā ēnā..
Rakstot -- Brīvie  Eiropieši un ASV  iedzīvotāji -- es domāju pilsoņus nevis ieceļotājus!!
JAUKU, PRIECĪGU, LAIMĪGU  JAUNO 2018  GADU!!

Guna a. 30. dec 2017. 11:13

Taču , ja kāds uzdāvinās , neatteikšos ...

Guna a. 30. dec 2017. 11:12

Pfff !   atradis , ar ko pārsteigt !   mūsmājās gan īsta ir raritāte - skatieties , apskaudiet !

Vasilijs P. 30. dec 2017. 02:05

Analoģiski jaunajam un sagatavotajam kadram,ja nepieciešams pārbaudīt,uz Urāliem.Ja informācija troļļi sakrīt.

Vasilijs P. 30. dec 2017. 02:04

Sen jau pierādīts-Betleme-pārdēvēta Jerusalema,kādi vēl strīdi!

Margo G. 29. dec 2017. 18:19

Ir jau labi!!!

ierakstam «Nu dižie glābēji!?»
Vasilijs P. 29. dec 2017. 18:07

Viss ir ļoti labi pierādīts,CIP strādāju nevis sūdīgā KGB Atraitnis

ierakstam «Nu dižie glābēji!?»
Dzēsts profils 29. dec 2017. 16:50

Margo G. 29. dec 2017. 12:51

ierakstam «Nu dižie glābēji!?»
Guna a. 29. dec 2017. 11:27

Max ..., mūsu Sirokēzs - spečuks daudzās jomās !
Video viņam daudz - visus neesmu skatījusi..., info par atslēgu piekariņu/alkometru , kā dāvanu - ļoti noderīga !    Dāvanas jau Ziemīšos sadāvātas..., varbūt kā bonusiņu - kādam Jaungadā iedāvināt ...?
Jāpapapapapapadomā ...
Vēl viena jauka ideja - no Sirokēza !    


https://www.youtube.com/watch?v=GPhk7OU7ZGA

max m. 29. dec 2017. 04:04

https://www.youtube.com/watch?v=h1T_MKRy2uA&index=5&list=PLCWvSXldarm0zehpHjioxRRXtsTiYIAXd
Te vinsh gari stàsta. Bet îsumà,kad gribi noskatîties kàdu filmu, kuru atradi uz kompja ,bet vélies uz TV ekràna, tad jànopérk shî "shtuchka " Cena €39 . Un bez nekàdiem vadiem .
Jaukmiedzinu Tev !  

max m. 29. dec 2017. 03:43

Mîlumin, izpétîju Sirokéza klipus, vinsh izràdàs ir, stràdà , Rézezknes kompju laboshanas "dzedais" !  
Es tavà vietà, nekur citur vairs negriestos,ja kàds jautàjums sakarà ar kompi . Noteikti, ka vinsh brauc arî uz màjàm . Telefonchiku atradîshu,ja gribési .
Laba humora izjûta, balss ari nostàdîta .   https://www.youtube.com/watch?v=ZjBhN3tJHug&index=28&list=PLCWvSXldarm0zehpHjiox

Margo G. 28. dec 2017. 22:18

tev līdz varenībai kā maikstei līdz mēnesim...

ierakstam «Nu dižie glābēji!?»
Autorizācija

Ienākt