Vasilijs P. 27. dec 2017. 15:25

Atmiņu tēlojums,jaunība pavadīta Latvijā.Kurzemes puse,sēd Mežabrāļi un NKVD Priekšnieks pie kopēja galda,un dzied jautras dziesmiņas,kopīgi uz tecinātās kaņdžas foona,un kuram labāk izdevies,kādā veidā.

Guna a. 27. dec 2017. 14:47


Если дом уютный — не замок точно,
А квартирка старенькая в Одессе.


Vēl labāk - lai ,,Smaidas,, tās ir !   

Sandris X. 27. dec 2017. 13:47

Kā tad ar slepkavām , pedofiliem , teroristiem ?   
Nenosodīt ? Nesodīt ?! Stulbums kaut kāds !

Sandris X. 27. dec 2017. 13:39

Tā ir ! Vienkārši un nesatricināmi !  

Vasilijs P. 26. dec 2017. 23:43

Kultūrkapitāla fonds...

Vasilijs P. 26. dec 2017. 23:41

Tas ir kultūrkapitāla fonds-Tautas māksla...lai vidi nepiesārņotu ar svešas sistēmas politiku un tendencēm.

Vasilijs P. 26. dec 2017. 23:34

Kādēļ ABBA pieaicināt,ja šī ir laba?

Vasilijs P. 26. dec 2017. 23:31

Nu!Tautas Mākslinieki...lai nepiesārņotu jauniešu un inteliģences apziņu ar svešas Valsts politiku.

Gunta L. 26. dec 2017. 20:12

Apokalipsis-2o18

Dzēsts profils 26. dec 2017. 18:24

Ui..nefanoju par roku,bet tas tak neliedz rokam fanot par mani

Gunta L. 26. dec 2017. 16:41

Nezinu,tik traki fanojusu neesmu,bet,ja,kaadam patiik,vispaar Latvijai nav raksturiigi,ka skatiitaaji kaapj uz skatuves,kaad as paaris reizes esmu maakslinieku uzaicinaata piedaliijusies viktoriinaas,kad peec tam kaa balvu iedod plakaatu ar grupas parakstiem,shiis izdariibas vairaak piekopj taa pati Krievija vai ASV.

Gunta L. 26. dec 2017. 16:25

Vislabaak vakaraa apseesties,pardomaat,ko es shodien pastraadaaju,un tad vai nu pakritizeet pashai sevi vai arii paslaveet,tad apmeeram zinaasi,ko citi par  tevi domaa.

Guna a. 26. dec 2017. 13:34

Neiebilstu !  
Draudzīgi apskāvieni un čmoki /bučas !/ ir tikai un vienīgi - draudzīgas sirsnības izpausme !   ar skūpstiem - naff salīdzināmi tie...
Maniem mīļajiem Scorpijiem - ččččmoki !   un daudz...


https://www.youtube.com/watch?v=7pOr3dBFAeY

Guna a. 26. dec 2017. 13:28

“Kas no jums ir bez grēka, lai pirmais met akmeni uz viņu!”


Nemetīšu . Taču sevi akmeņiem nomētāt - neļaušos !  
Daudzi , kā Amigoslendā te nereti notiek , aiz kritikas - kā iegansta vairodziņa slēpjoties , nāk sev nevēlamu personu - akmeņiem nomētāt !  
Diemžēl - tā notiek..., tādas rīcības patiesais iemesls /nenovīdība ? skaudība ? ļaunums ? kkas cits ?/   tiek izdevīgi aiz kritikas iegansta vairodziņa - nomaskēts.
Kritika ir vajadzīga , pat ļoti ! Kritizēsim - rīcību ! ne personību ...
Tie , bez grēka , uz planētas Zeme - nedzīvo ...

Guna a. 26. dec 2017. 13:22

Salatētis ar komandu - mazos rēzekniešus kā priecināja !
Sirokēzs ar savu brīnumkameru - bija tur klāt !


https://www.youtube.com/watch?v=exvUE-3AcNo

Guna a. 26. dec 2017. 13:17

Paldies , Raivo ...

... svētki ikvienam
ar iekšēju sākas -
................ atvēršanos !
tikai tā ! un ne citādi -
esam tur iekšā un klāt !


https://www.youtube.com/watch?v=H10f2w7T5CU

Dzēsts profils 26. dec 2017. 12:00

Es tomēr paturētu iespēju šad tad kāda rīcību pakritizēt(nu piemēram Maigoņa) Rīcību, bet necilvēku .. jo tik vienaldzīga pret ārpasauli un apkārt notiekošo vēl neesmu...

Luize M. 26. dec 2017. 11:47

Benita L. 26. dec 2017. 11:33

Luize,zem krāna abas rokas mazgāsi,ja nu vienīgi,lai kāds paņem un mazgā Tavas rokas.

Autorizācija

Ienākt