Luize M. 26. dec 2017. 10:58nezinu gan.. piem., ja redzi ko netaisnu ta labāk saki, citādi vēlāk nožēlosi.
Šis izteiciens man šķiet kā avots citam: roka roku mazgā.
Raivo K. 26. dec 2017. 10:30Priecīgus ! Ziemassvētku dziesmu kokteilis ..
Raivo K. 26. dec 2017. 10:23
Raivo K. 26. dec 2017. 10:22Konstruktīva kritika nāk tikai par labu !
Gunars S. 26. dec 2017. 06:37Man nav mīļākais rokzvaigzne,uzrāpties uz skatuves? Tas vairāk pa sieviešu līniju!
Gunars S. 26. dec 2017. 06:18Benita,tu esi brīnišķīga,lai visi tādi būtu!
Vasilijs P. 26. dec 2017. 02:06Ja visu savu apzināto mūžu pieraduši visu par naudu pirkt,pat smadzenes...
Vasilijs P. 25. dec 2017. 23:03
Vasilijs P. 25. dec 2017. 23:02Un kuram tagad tiks Maligina kunga atraitne?
raimonds v. 25. dec 2017. 21:50ne, nepaliks, ja liekulosim.
Ingrida X. 25. dec 2017. 21:45.... lai nu paliek sarkasms:
Jaukus Tev Ziemassvētkus!!
Jo vairāk laba viens otram pateiksim, jo gaišāk un vieglāk taču taps, ne tā??
Dzēsts profils
25. dec 2017. 21:45Hmm,driizaak tas rokzvaizgne dabuut gjiimii,nekaa uz mani maigoties....
raimonds v. 25. dec 2017. 21:44svecites dedzinasu, kad bus attiecigs noskanojums, bet patreiz negribas risket ar to, ka nosvilinasu maju.
Ingrida X. 25. dec 2017. 21:42..lūdzu, Raimond vnm- laipni!
dziesmiņa, kuras tekstu vēl mzl pārinorizējot, var attiecināt uz Tavu jauko, dziļdomīgo uzrakstījumu, bija šī:
................................................................
Lai svecītes mirdz gaiši un nomierinoši!!!!
raimonds v. 25. dec 2017. 21:42vispar Guano apes klausos patreiz Presliju vares klausities uz Janiem, Ligo svetkiem.
raimonds v. 25. dec 2017. 21:35nu paldies par bulkam, Ingrida
Ingrida X. 25. dec 2017. 21:33..... Tu sāc kļūt smieklīgs, atvaino.
Bija laiks- saklausīju Tevī dziļumu, ar mzl sakāpinātu, pieļāvu, traģisma pieskaņu, bet tgd, šis konkrētais ieraksts vien, pasaka par tevi gandrīz visu. Tas, Tavs traģisms- apzināti uzveidots farss, un tikai!! :D :D :D
Tu- vājš aktieris, beigās- diskvalificēts galīgi!- no sevis paša uzveidotā tēla..
.....................................................................
ak vai!!!... lai izdodas, "мастер, играющий в печаль, непонимания okruzhajuschej tolpi.."
..........................................>>>>>> /Tev!/ .. dziesma, ja kas- forša!!
Ingrida X. 25. dec 2017. 21:15.... bet dziesma, kā tāda, kā vēl daudzas jaukās no sērijas "Ziemassvētki", kā vnm- īstajā laikā un vietā /te taču- nošaut greizi- vnk neiespējami! /..
...........................................................................................
Vineta S. 25. dec 2017. 20:59Bet par Indiju - tur kaut kas ir. Tas ir pētīts. Pastāv versija ka tos gadus kas nav aprakstīti bībelē - no bērna gadiem līdz 28 gadu vecumam Viņš ir bijis pieklīdis pie tirgotājiem un aizceļojis uz Indiju. Un tieši tur viņš pie mūkiem ir smēlies gudrības un 28 gadu vecumā atgriezies atpakaļ un sācis sludināt.

