Margo G. 28. dec 2017. 19:05

oi, atvaino, tu neesi tas, kas biji!!!

ierakstam «Nu dižie glābēji!?»
Margo G. 28. dec 2017. 19:05

ar kādiem dižajiem
Tu arī grēkā esi kritis... varbūt aizvietosi konstantīnu!?

ierakstam «Nu dižie glābēji!?»
Dzēsts profils 28. dec 2017. 18:59

Redzu   , ka Tev kontaktēšanās ar dižajiem labumā neiet. Teksti kļūst aizvien bravurīgāki   .... nesaprotamāki....

ierakstam «Nu dižie glābēji!?»
Ingrida X. 28. dec 2017. 12:43

.... biju atgājusi uz laiciņu no kompja. Tu, Sapņu Princi, esi pateicis tieši to pašu, ko pēcāk pateicu es  
     Jā, lai Atnākošais ir vienkārši- labs!!!!

Ingrida X. 28. dec 2017. 12:40

    Paldies, Lilija, par to, ka atļāvies to, ko nu atļāvies: pārpublicēties  
    Ja es sāktu atcerēties gadījumus, kad kritiskos brīžos palīdzējuši tieši krievu tautības cilvēki, tad... nu tad vnk amigos tiktu pierakstīts pilns  

    To, ka CILVĒCĪBA, DAŽNEDAŽĀDĀS TĀS IZPAUSMĒS, nav mērāma piederībā vienai vai citai tautai, esmu sapratusi jau izsenis sen. Cik daudz stulbu, pat perversu latviešu, tikpat daudz stulbuma- ikkurā no tautām.
.... esmu pateikusi jau gana. Ikkura nacionālisma propoganda- man vnk nepieņemama.

Sapņu P. 28. dec 2017. 12:20

Problēma nav valodās kurās runā cilvēki, bet pašos cilvēkos. Katrā tautībā ir maitas un katrā ir lāga cilvēki ar kuriem patīkami pabūt kopā. Man ir pieredze ar dažādu tautību cilvēkiem, arī no vecās eiropas. Lai gaišs un panākumiem bagāts Jaunais gads visiem kuri šo lasa!

Lilija L. 28. dec 2017. 10:42

Doma Tavā blogā ir interesanta, patiešām!    Vārds ''kritizēt'' un ''nosodīt'' ir kaut kur līdzīgi, bet tomēr atšķiras. Kritika var būt ne tikai negatīva, bet arī pozitīva. Te jau svarīgi varbūt ne jau tas ko pateici otram, bet to pateici..
Nosodīt un sodīt, tā jau ir nopietnāka rīcība.Un pareizi Sandris saka, kā var nenosodīt un nesodīt teroristus un slepkavas?
Droši vien Bībelē teiktais ''netiesā un netiksi tiesāts'' attiecināms uz rīcībām sadzīviskajā vidē..Es to saprotu tā, kā piemērām nenosodi kaimiņieni, vai paziņu par kaut kādu neizdarīšanu, vai soļiem, kuri, mūsuprāt, nav pieņemami.

Guna a. 28. dec 2017. 10:15



... Tu man saki , es Tev saku ,
ieklausīsies - kurš ...?
.......................... n.e.v.i.e.n.s .
divi vienlaicīgi monologi -
................ dialogā nepārtop ...


https://www.youtube.com/watch?v=tIS5ivRFWgs

Guna a. 28. dec 2017. 10:09

Wow ! wooow ...,     kā viens te gāzē !   ar frāzēm ...

Lilija L. 28. dec 2017. 09:39

Paldies, Ingrīda, par atbalstu!   Jā, es vakar vakarā ieraudzīju, ka mans koments Gedroica blogā, kā arī Tavs, tika izdzēsts. Ko lai saka, vnk. man ir viedoklis, ka šim kungam  ļooti nepatīk kritika, kaut gan kritika īsti nav pa prātam nevienam, atšķirība tikai -vai nu pieņem kritiku, vai nepieņem. Un taisnību viņš atzīst tikai vienu - savu!
Izmantojot Tavu blogu es atļaušos ievietot savu komentāru vakardienas Gedroica blogā, kaut vai  savas spītības dēļ.  

Jūsu komentārs ir izdzēsts ierakstam Okupantu dzeguzēni blogā aivars gedroics
Nu un ko tad tu sēdi? Domā, ka ar gariem rakstiem atmodināsi tautu? Vai- vai-vai..āriešu rase..latviešu nācija! Ož pēc nacisma! Parakņājies savos radu rakstos Gedroica kungs! Kādas asinis Tevī plūst? Tas uzvārds neizklausās pēc latviešu Krūmiņa, Bērziņa..  

IEMESLS
Cits

Laikam esmu tā audzināta- nešķirot cilvēkus pēc tautības. Un tāpat, kā Tu - Ingrīda, es novērtēju to labo un gaišo, kas ikkatrā tautā. Savus bērnus arī esmu pēc šī principa audzinājusi.
Par Latvijas okupāciju runājot. Jā, tā ir, protams, bijusi. Latviešu tauta ir daudz cietusi, daudz salauzto likteņu (tāpāt kā arī daudzas citas tautas savās valstīs) Visa cieņa Latvijas patriotiem un domāju, liels prieks visai tautai atgūstot valsts politisko un ekonomisko neatkarību. Šo tēmu var cilāt, aktualizējot visu to, kas šobrīd notiek mūsu valstī. Taču par pagātni runājot- tā ir bijusi, tā ir ir mūsu vēsture, kuru nedrīkst aizmirst, bet jādzīvo tagādnē, jāmeklē kompromisi un nevajag kurināt naidu starp tautām!!! Cilvēks vienkāršais jau grib tikai mierīgi dzīvot, strādāt, dzemdēt bērnus, rūpēties par viņu nākotni. Bez naida! Bez kariem! Atceramies, ka naids posta! Gedroica kungam to vajadzētu tā kā zināt, manuprāt. Savu agresiju un naidu lai transformē lietderīgā darbā -lielāks ieguldījums būtu tautas un savā labklājībā.

Gunars S. 28. dec 2017. 08:06

Arteka ir mūsu

Krim naš,kas ritdien būs mūsu?

SFI L. 28. dec 2017. 03:52

   ...vējam vējš galvā,
ja nav dzeja ...tad ir frāzes ...


Vasilijs P. 27. dec 2017. 21:54

Izbeidz!Iekritīs depresijā!

Coroni c. 27. dec 2017. 21:15

Naidu kurinātājs, kaut būtu vairāk tādu nacistu, būtu ko atšaut

Ingrida X. 27. dec 2017. 20:58

.... ejiet vnk gulēt.
Paņēmu b-kā jaunu grāmatu, ceru- aizraus....

Ingrida X. 27. dec 2017. 20:54

.... cīnos?? Nē, ja Tevis sabiedrotais, kā izrādās, gredovics nedzēstu visu to, kas- pret, kaut daļēji, tikai nojaušami- pret, kā Lilijas pierakstījumā, ja Tu nebūtu tik ieciklējies gredovica redzējumā, es nerakstītu- neko; jo- šis nav galīgi mans lauciņš; esmu emociju cilvēks, un kkāda stulba politika man vnk neinteresē, nemaz!!!; bet tad, kad redzu, cik skatījums vienvirzīgs un ierobežots, tad- tad vnk tas mani kretinē un viss!!! .. kā jau teicu: beigu galā- visi- VISI!!!!!, Gunar, iegulsim zemē vienā.... ai, man vnk riebjas izšķiest sevi, pierādot kko tiem, kas uzlikuši sev širmi!!!! ....


https://www.youtube.com/watch?v=LAPNvKSE_ts&list=RDgW_72BpURzA&index=5

Guna a. 27. dec 2017. 20:46



... reiz jautāju vējam :-)
- vējš..., klau , vējš !
daudz Tu pasaulē skrējis ,
daudz tik Tu - pieredzējis !
saki man , vējš ,
dzejas piedzimšanas brīnumu -
................................. vai zini ...?
- tas ir vienkārši tik !
smaidot nošalca vējš ,
- dzeja - debesu kumeļi tie !
dzejnieku dvēseļu -
.......................... pieradinātie ...


https://www.youtube.com/watch?v=DLJMDpHnRdk

Gunars S. 27. dec 2017. 20:45

Par ko tu tā ar lielu sparu cīnies?  Tīri  labi, ja ir patiešām,ir  Čistije prudi. Tev ir labi,jo tu valodas zini!

Ingrida X. 27. dec 2017. 20:36

.... jo vairāk valodas zinām, jo augstāk kāpjam, ne tā??   ....

Guna a. 27. dec 2017. 20:34

Paldies par man tik mīļajiem Scorpijiem , Max !!!   


https://www.youtube.com/watch?v=gfcLCYTjcEQ

Autorizācija

Ienākt