Gunta L. 24. dec 2017. 19:28

Mieru,veseliibu un gaishus Ziemassveetkus!

Gunta L. 24. dec 2017. 19:25

Eglhu zari skujas ber,sniegpaarslinhas kaari kher,paeedushi,padzeerushi,tie zem dekha saguulushi

Gunta L. 24. dec 2017. 19:16

Pareizticiigo Ziemassveetki

Gunta L. 24. dec 2017. 19:08

Very nice

Gunta L. 24. dec 2017. 19:06

Taapeec,ka baidaas,jo pashi ne ar,ko ziimiigu neizcelhas

ierakstam «Cilvēku iedomīgums»
Guna a. 24. dec 2017. 17:46

Paldies , Max ... gaišus un priecīgus - Ziemīšus Tavējos !

Guna a. 24. dec 2017. 17:40

Ziemīši klāt !   iesāk tie gaismiņas ->>>>> zzzzzZZZibināt !


https://www.youtube.com/watch?v=NLhFar_Q39Y

Guna a. 24. dec 2017. 17:39

Paldies , Andri ...
Visi Ziemsvētki komponenti laicīgi sagādāti !
Lai priecīgi , smaržīgi un garšīgi svinas - jūsmājās !    


SFI L. 24. dec 2017. 17:32

   Lai līksmi svētki Tavās mājās, lai galdā gardu gardās mieles,
lai glāzē ziemassvētku karstvīns smaržo,
lai prieki Tavās acīs mirdz   
Priecīgus Ziemassvētkus

Guna a. 24. dec 2017. 17:25


... nu jau svecītes četras -
Adventes vainagā zied !
pretī Klusajai , Svētajai Naktij -
..................... dvēseles dzied ...


https://www.youtube.com/watch?v=FFX13WyHVwg

Arvīds J. 24. dec 2017. 17:23

325.GADĀ.kad tika laboti visi  EVAŅGĒLIJI ,,daudz,kas tika svītrots un pierakstīts no jauna.Patiesībā JĒZUS KRISTUS piedzima NĀCERETĒ.,,Ēbrējiem TALMŪDĀ arī ir norādīts,kur ir dzimis JĒZUS KRISTUS..

Guna a. 24. dec 2017. 17:22

Droši uz priekšu ! Tev neslikti sanāk !    
Priecīgus Ziemīšus , Kisa !
ManC tā kā uz kūciņu cerēja .   Ir palikusi vēl kāda ...?

SFI L. 24. dec 2017. 17:22

   Apēd kādu mandarīnu, lai nomierinātu prātu, pieņem kā ir,
svini ziemassvētkus ar sirdi, nevis ar lāpstu rokās

Guna a. 24. dec 2017. 17:20

Cilvēks , vārdā ,,cilvēks,, - ļoti dažāds ir !
Arī ar gurķu lielummānijas sindromu - sastopami !  

Lieliem gurķiem - tukši vidi !/latviešu sakāmvārds !/

ierakstam «Cilvēku iedomīgums»
Guna a. 24. dec 2017. 17:16

Priecīgus Ziemīšus , Benita !    

Pantiņteicēju verbālais duelis !   ->!!<-   pie barjeras !


https://www.youtube.com/watch?v=PLtG2mPt8Gg

max m. 24. dec 2017. 15:57

Guninai   Priecîgus baltus Ziemsvétkus !  

Vasilijs P. 24. dec 2017. 13:43

Sniegbaltīta
Kāri tausta
Sniegavīra degungalu,
Tas nav joks,
Bet patiesība,
Kas tik ciets
Un auksts nav
Bijis.
Mīlestība.

Valija Y. 24. dec 2017. 13:40

                               PRIECīGUS..!!!  

Gaiša, gaiša uguns deg,
Tumšā ziemas laiciņā;
Tur laimiņa mūžu raksta
Mazajam  Dieviņam…>>>>
                                               
Aiz kalniņa dūmi kūp
kas tos dūmus kūpināja?
salavecis briedi cepa,
ar rūķiem šņabi dzēra ...

Vasilijs P. 24. dec 2017. 11:43

Noteikti Tu esi pati labākā..bērni gudrākie...

ierakstam «Cilvēku iedomīgums»
Benita L. 24. dec 2017. 11:41

Neuzskatu sevi par sūdu,ne par pārāku.Ja pašpārliecība ir savā vietā,tad tādi jautājumi neuznirst.Jebkurš sevī ietver milzum daudz sava “es” izpausmes, pie tam visas patiesas.

ierakstam «Cilvēku iedomīgums»
Autorizācija

Ienākt