Gunta L. 24. dec 2017. 19:28Mieru,veseliibu un gaishus Ziemassveetkus!
Gunta L. 24. dec 2017. 19:25Eglhu zari skujas ber,sniegpaarslinhas kaari kher,paeedushi,padzeerushi,tie zem dekha saguulushi
Gunta L. 24. dec 2017. 19:16Pareizticiigo Ziemassveetki
Gunta L. 24. dec 2017. 19:06Taapeec,ka baidaas,jo pashi ne ar,ko ziimiigu neizcelhas
Guna a. 24. dec 2017. 17:46Paldies , Max ... gaišus un priecīgus - Ziemīšus Tavējos !
Guna a. 24. dec 2017. 17:40Ziemīši klāt ! iesāk tie gaismiņas ->>>>> zzzzzZZZibināt !
Guna a. 24. dec 2017. 17:39Paldies , Andri ...
Visi Ziemsvētki komponenti laicīgi sagādāti !
Lai priecīgi , smaržīgi un garšīgi svinas - jūsmājās !
SFI L. 24. dec 2017. 17:32 Lai līksmi svētki Tavās mājās, lai galdā gardu gardās mieles,
lai glāzē ziemassvētku karstvīns smaržo,
lai prieki Tavās acīs mirdz
Priecīgus Ziemassvētkus
Guna a. 24. dec 2017. 17:25
... nu jau svecītes četras -
Adventes vainagā zied !
pretī Klusajai , Svētajai Naktij -
..................... dvēseles dzied ...
Arvīds J. 24. dec 2017. 17:23325.GADĀ.kad tika laboti visi EVAŅGĒLIJI ,,daudz,kas tika svītrots un pierakstīts no jauna.Patiesībā JĒZUS KRISTUS piedzima NĀCERETĒ.,,Ēbrējiem TALMŪDĀ arī ir norādīts,kur ir dzimis JĒZUS KRISTUS..
Guna a. 24. dec 2017. 17:22Droši uz priekšu ! Tev neslikti sanāk !
Priecīgus Ziemīšus , Kisa !
ManC tā kā uz kūciņu cerēja . Ir palikusi vēl kāda ...?
SFI L. 24. dec 2017. 17:22 Apēd kādu mandarīnu, lai nomierinātu prātu, pieņem kā ir,
svini ziemassvētkus ar sirdi, nevis ar lāpstu rokās
Guna a. 24. dec 2017. 17:20Cilvēks , vārdā ,,cilvēks,, - ļoti dažāds ir !
Arī ar gurķu lielummānijas sindromu - sastopami !
Lieliem gurķiem - tukši vidi !/latviešu sakāmvārds !/
Guna a. 24. dec 2017. 17:16Priecīgus Ziemīšus , Benita !
Pantiņteicēju verbālais duelis ! ->!!<- pie barjeras !
max m. 24. dec 2017. 15:57Guninai Priecîgus baltus Ziemsvétkus !
Vasilijs P. 24. dec 2017. 13:43 Sniegbaltīta
Kāri tausta
Sniegavīra degungalu,
Tas nav joks,
Bet patiesība,
Kas tik ciets
Un auksts nav
Bijis.
Mīlestība.
Valija Y. 24. dec 2017. 13:40 PRIECīGUS..!!!
Gaiša, gaiša uguns deg,
Tumšā ziemas laiciņā;
Tur laimiņa mūžu raksta
Mazajam Dieviņam…>>>>
Aiz kalniņa dūmi kūp
kas tos dūmus kūpināja?
salavecis briedi cepa,
ar rūķiem šņabi dzēra ...
Vasilijs P. 24. dec 2017. 11:43Noteikti Tu esi pati labākā..bērni gudrākie...
Benita L. 24. dec 2017. 11:41Neuzskatu sevi par sūdu,ne par pārāku.Ja pašpārliecība ir savā vietā,tad tādi jautājumi neuznirst.Jebkurš sevī ietver milzum daudz sava “es” izpausmes, pie tam visas patiesas.
