Dzēsts profils
17. aug 2019. 19:35 nu forši vai zini ! Savāci paiku, i vēl dārza mēbeli skudrām gribēji nospert !!
Sveicini draudzeni
Benita L. 17. aug 2019. 16:07Sveika,Ingrīda!Lai gan Latvijā mežu vairāk,jūra tik viena,biju tikai mežā.Trāpīju nesenā izcirtumā,kur kā Guna saka,tiešām gailenes rullē! Virši zied kā traki,brūklenes "lien" uz celmiem!
Oskar,bebrs cilvēki cirsmā nav vainīgs! :joke :
Priedes ripulis bij padomā līdz paņemt,kā paplāti dārzā izmantot,taču apakšā bij skudru impērija un draudzene teica,lai ātrāk lieku atpakaļ,nav ko jaukt meža arhitektūru!
Ingrida X. 17. aug 2019. 14:00.... Labs ir. Nav ko te klabināties. Diena kā puķe, arī jāpameklē kāds relax.. ka tik celms nevietā un nelaikā netrāpītos..
Jauki visiem!
Ingrida X. 17. aug 2019. 13:55.... jautri! Ko saskata zinātājs, ko nezinātājs!
Iepētīju.. skaitu.. 4.foto no augšas, un tā arī nesapratu: kas un kāpēc tur tā ārdījies? Kam tas celms tik traki traucējis? Vrb Benita dusmīga, ka nevietā notraucēts relax?
Bet, skat, ko lasu stāvu zemāk: bebrs!!!
Dzēsts profils
17. aug 2019. 13:55Palaisti gan Guņča , kazi i labi pārziemos .
Dzēsts profils
17. aug 2019. 13:43pat bebrs tai mežā smuki, līdzeni ir grauzis
Guna a. 17. aug 2019. 12:40Mūspusē - bagāta brūkleņu raža ! baraviku lielais tusiņš jau pāri , sastopamas ir , taču bariņus nemana vairs , varbūt - būs atkārtojums ..., gailenes ->>>>rullē !
Ingrida X. 17. aug 2019. 12:38 Vispirms- Tu pati tik smuka un iederīga tai bildītē!!
Ak Tu, čaklā Meža Meita!!
Un tad tie patiesie, Tevis pašas tvertie mirkļi, ar guvumu- pēd.foto.. nu malacīte Tu esi, malacīte gan!!
Man daudz bildīšu, kurā mana jūra un mans ezers, bet meža- nav.. Tik ļoti gribas pievienot kādu daudzmaz atbilstošu foto, ka pievienošu to, kuru tikko mans puikiņš atsūtīja- kur viņš šobrīd elpo mežu
Guna a. 17. aug 2019. 12:34Pilnmēness - Sirokēza kameras modrās aCs skatījumā !
Guna a. 17. aug 2019. 12:22Rīgai - 818 ! Svētki ->>> jau procesā !
Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:50Tad drīkstēs apstiprināt,CIP iejaucies...
Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:49Tad drīkstēs apstiprināt,CIP iejaucies...
Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:48Tad drīkstēs apstiprināt,CIP iejaucies...
Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:45Jo tikpat speciāls vilciena reiss no Arhangeļskas Maskavai palidzēt ieradīsies,jo zinatne cieš!
Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:44Speciāls vilciena reiss Maskavai no Arhangeļskas palīdzēs.Jo zinatne cieš!
Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:43Speciāls vilciena reiss no Arhangeļskas Maskavai palīdzēs.
Gunars S. 17. aug 2019. 09:18Oskars Ledus, diagnoze muļķis? Vēl pazaļš, jāaplaista, kad iestāsies briedums, uzplauks!
Gunta L. 17. aug 2019. 09:12Riidziniekiem un viesiem -prieciigus sveetkus!
Vasilijs P. 17. aug 2019. 08:22Ja jau intrese,kā Abu Meri,un dzīve-kazas pilī,tad latviešu valoda,un dziesma par draugiem,ja intreses un ārējais izlūkdienests.
Vasilijs P. 17. aug 2019. 08:20Ja vēlme Kimūna kungam un ārējais izlūkdienests un plilī,kā Abu Meri,tad obligāta gan latviešu valoda,gan dziesmu zināt par draugiem...
