Dzēsts profils 17. aug 2019. 19:35

     nu forši vai zini   ! Savāci paiku, i vēl dārza mēbeli skudrām gribēji nospert !!    
Sveicini   draudzeni  

Benita L. 17. aug 2019. 16:07

Sveika,Ingrīda!Lai gan Latvijā mežu vairāk,jūra tik viena,biju tikai mežā.Trāpīju nesenā izcirtumā,kur kā Guna saka,tiešām gailenes rullē! Virši zied kā traki,brūklenes "lien" uz celmiem!
Oskar,bebrs cilvēki cirsmā nav vainīgs! :joke :
Priedes ripulis bij padomā līdz paņemt,kā paplāti dārzā izmantot,taču apakšā bij skudru impērija un draudzene teica,lai ātrāk lieku atpakaļ,nav ko jaukt meža arhitektūru!

Ingrida X. 17. aug 2019. 14:00

.... Labs ir. Nav ko te klabināties. Diena kā puķe, arī jāpameklē kāds relax..   ka tik celms nevietā un nelaikā netrāpītos..

    Jauki visiem!  

Ingrida X. 17. aug 2019. 13:55

.... jautri!   Ko saskata zinātājs, ko nezinātājs!  
Iepētīju.. skaitu.. 4.foto no augšas, un tā arī nesapratu: kas un kāpēc tur tā ārdījies? Kam tas celms tik traki traucējis? Vrb Benita dusmīga, ka nevietā notraucēts relax?
Bet, skat, ko lasu stāvu zemāk:  bebrs!!!

Dzēsts profils 17. aug 2019. 13:55

Palaisti gan Guņča   , kazi i labi pārziemos   .

Dzēsts profils 17. aug 2019. 13:43

pat bebrs tai mežā smuki, līdzeni   ir grauzis  

Guna a. 17. aug 2019. 12:40

Mūspusē - bagāta brūkleņu raža ! baraviku lielais tusiņš jau pāri , sastopamas ir , taču bariņus nemana vairs , varbūt - būs atkārtojums ..., gailenes ->>>>rullē !

Ingrida X. 17. aug 2019. 12:38

     Vispirms- Tu pati tik smuka un iederīga tai bildītē!!
     Ak Tu, čaklā Meža Meita!!  

Un tad tie patiesie, Tevis pašas tvertie mirkļi, ar guvumu- pēd.foto.. nu malacīte Tu esi, malacīte gan!!  

Man daudz bildīšu, kurā mana jūra un mans ezers, bet meža- nav.. Tik ļoti gribas pievienot kādu daudzmaz atbilstošu foto, ka pievienošu to, kuru tikko mans puikiņš atsūtīja- kur viņš šobrīd elpo mežu  

Guna a. 17. aug 2019. 12:34

Pilnmēness - Sirokēza kameras modrās aCs skatījumā !   


https://www.youtube.com/watch?v=6BMO4drINAc

Guna a. 17. aug 2019. 12:22

Rīgai - 818 !     Svētki ->>> jau procesā !


https://www.youtube.com/watch?v=fOTRGlGegy4

Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:50

Tad drīkstēs apstiprināt,CIP iejaucies...

Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:49

Tad drīkstēs apstiprināt,CIP iejaucies...

Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:48

Tad drīkstēs apstiprināt,CIP iejaucies...

Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:45

Jo tikpat speciāls vilciena reiss no Arhangeļskas Maskavai palidzēt ieradīsies,jo zinatne cieš!

Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:44

Speciāls vilciena reiss Maskavai no Arhangeļskas palīdzēs.Jo zinatne cieš!

Vasilijs P. 17. aug 2019. 09:43

Speciāls vilciena reiss no Arhangeļskas Maskavai palīdzēs.

Gunars S. 17. aug 2019. 09:18

Oskars Ledus, diagnoze muļķis?   Vēl pazaļš, jāaplaista, kad iestāsies briedums, uzplauks!

Gunta L. 17. aug 2019. 09:12

Riidziniekiem un viesiem -prieciigus sveetkus!

Vasilijs P. 17. aug 2019. 08:22

Ja jau intrese,kā Abu Meri,un dzīve-kazas pilī,tad latviešu valoda,un dziesma par draugiem,ja intreses un ārējais izlūkdienests.

Vasilijs P. 17. aug 2019. 08:20

Ja vēlme Kimūna kungam un ārējais izlūkdienests un plilī,kā Abu Meri,tad obligāta gan latviešu valoda,gan dziesmu zināt par draugiem...

Autorizācija

Ienākt