max m. 19. aug 2019. 00:50Mans pazistams,ireja dzivokli tava rajona,man nepatika tur staigait naktî
Benita L. 19. aug 2019. 00:45Eu,tur bij nu ļoti karsts!Ne tik no virspuses apdeg,pat elpot grūti, svelmains gaiss!Vai salās,vai montinenta iekšpusē,Servantesa dzimtās vietās,saka tur vēl daudz vējdzirnavu ar ko "cīnīties"?!
max m. 19. aug 2019. 00:38Pat somu nesu atbrijvojis,apdegu mazliet
Benita L. 19. aug 2019. 00:34Max,tas ir traki forši,ka vari to atzīt!
Benita L. 19. aug 2019. 00:18Max man teica,ka privātie buďži liedz pieeju Langstiņu ezeram.
max m. 19. aug 2019. 00:15Es atceros,karsta bija diena,no Teikas. Iesedamies autobusa un braucam uz Langstiniem peldeties.
Benita L. 19. aug 2019. 00:14Ai,cik jauka vieta!Tev paveicies "degungalā"! Un saules stari ļoti labi piestāv!
Benita L. 19. aug 2019. 00:07Uh,paldies par komentāriem! Vasil,nevienu zinātnieku mežā nesastapu!
Frēzij,neko nenokavēji,brūklenes tik gatavojas!
Aleksandr,tiešām laba atpūta!
Oskar,sveiciens draudzenei nodots!
Ingrīda,žēl pelmeņu,bet ar mērcīti sakārdināji!
max m. 19. aug 2019. 00:03Paldies !
Es dzirdeju Tavu balsi
Frēzija v. 18. aug 2019. 23:53 Vai smukākas kăjiņas nav pierunājamas uz Tavu nodarbi, atvaino, bet visas tās Tavas iefočētās kājas tik masīvas, nesimpātiskas
....tā vien gribas domāt, ka tie ir mužiki ...
Es tikko no peldes basiņăm

