Frēzija v. 18. aug 2019. 23:46Ingrida, es saprotu, ja Latvijā ir ļoti daudz skaistu vietu, arī ezers ar zaļganu nokrāsu ( neesmu klātienē redzējusi), jaunībā daudz, ko esmu redzējusi, bet man patīk pabūt citās zemēs, iepazīt viņu zemi utt. Man mājā aug savvaļas augs, līdzīgs alvejai, no Horvātijas, Skotijă ļoti patika mežos izgrebtās no koka statujas, neviens tās tur nedemolē un ļoti jauki cilvēki, tikai viņu apğērbos pietrūkst krāsu, tādi pelēcīgi. Tās pašas lavandas es iepazinu ārpus Latvijas, nē, man gribas redzēt daudz no mūsu zemītes, kamēr ir iespēja, pēc tam varēs aprobežoties tik ar savu dzimto pusi...
max m. 18. aug 2019. 22:38briziem es gribu nogalinat kadu
Vasilijs P. 18. aug 2019. 21:56Šaubos un vai pareizās formulas un rasējumus pat pie Saharova kunga atraitnes atradīs!
Vasilijs P. 18. aug 2019. 20:09Tu neesi ievērojusi,vai zinatniekiem patiešām uz pēcpuses ir ļoti daudz spalvas?Es par apmatojumu uz aizmugures daļas skatu.
Vasilijs P. 18. aug 2019. 14:54Jo agris atzīstas to pašu,lai jau paši slēpjas veikalos,bet totālā gadījuma viņs esot uz citu pusi vests...nedrīkstot izpaust!
Ingrida X. 18. aug 2019. 13:17Man, Vasilij, galīgi negribas kokā kāpt - bail pēc tam netikt zemē. Būs jāsauc ugunsdzēsēji glābt; un- iedomājies!- cik stulbi tad es jutīšos!, visu atlikušo dzīvi pie tam Ikkuram, ieraugot mani (kā jau mazpilsētā), pirmās asociācijas: Nu tā tur, kas no tā koka zemē bija jādabū
Gunta L. 18. aug 2019. 13:13Naak rudentinjis buus barga ziema(varbuut),
Ingrida X. 18. aug 2019. 13:11Un vēl-
zinu cilvēkus, kuriem traki patīk čīkstēt: Ko nu es? Lai jau priecājas tie, kam tā nauda.... u.tml.
Un tad gan parauj dusma, kaut tāpat jau neiestāstīsi nevienam to, ko par varītēm cenšas nesaprast: Vai visiem guvumiem nepieciešama nauda?! Dažreiz pietiek vnk piecelt dibenu un gūt tepat, un tas nemaksā praktiski neko! Un cilvēks pats pēc tam nejūtas vairs tik ērkšķains un apdalīts. Uzsist nīgru klaču gan tā enerģija nez kur uzrodas.. ((ja kas- tā bija daļa manis pieminētās sarunas bloga sākumā).
Ingrida X. 18. aug 2019. 12:58"Tev sveiciens no tālā Bali, kāds tur pašreiz ceļo ..."
Paldies! :) Sveicieniņš ar prieku pieņemts!
"Vienīgais, nevaru piekrist tam, ko meklēt svešās zemēs?"
Nē, nē, tas nebija domāts tā, laikam izteicos neskaidri. Pasaule IR jāredz! Un, jo vairāk to iespēju, jo labāk. Jo, tikai redzējušai ko, iespējams saprast to, ko vēlējos pateikt. Manis teiktajā vairāk gan bija domāts par tiem, kas, gadu no gada, nebrauc, lai ieraudzītu un ievērtētu ko no jauna, bet brauc tikai tāpēc, ka maciņa biezums ļauj svešās smiltīs gulšņāt, un pēc- to atrādīt. Daļai- ne jau izziņas un patiesa guvuma pēc tie braucieni!
(es centos precizēt, kā nu sanāca, sanāca )
Vasilijs P. 18. aug 2019. 07:49VEF bija ievērojami zinošāki,viņus kara gadījumos uz Tīnūžiem sūtīja.
Vasilijs P. 18. aug 2019. 07:48Latvijas zinātnieku meka?Langstiņi.VEF bijuši zinošāki,viņus kara gadījumos uz Tīnūžiem sūtīja.
Vasilijs P. 18. aug 2019. 07:47Lai tagad Darvina teoriju pierādītu,tagad jākāpj kokā!Neko pierādīt negribas. Ingrīdai pie dabas!
Frēzija v. 18. aug 2019. 00:16 Ingrida, patīkami ieiet blogā, kur cilvēks ieliek kau ko no sevis, savu sarūpēto, tā teiksim Nav samākslots, paķerts no neta un uzdots par savējo, ir jau "cilvēciņi", kas tam akli notic Skati ir skaisti un patiesi
Vienīgais, nevaru piekrist tam, ko meklēt svešās zemēs? Paklanos savai Latvijai, ka neatrodu laiku izrauties un apskatīt skaistākās vietas tepat, mūsu zemītē. Bij kāds draugs, kas rakstīja to pašu, aicinot apceļot Latviju. Kur nu man ....
Bet, Tu zini, kad braucu ceļojumā, tās divas nedēļas, ja ir nolemts, es pametu visu un braucu, jā jā, atrodu laiku Man patīk ceļot... vienalga kur, bet laikam jau vieglāk izrauties kau kur ārpus Latvijas, kā kādu izlūgties tepat ... . Năkošgad arī ir iecerēts, ceru, ka izdosies
Tev sveiciens no tālā Bali, kāds tur pašreiz ceļo ...
Ingrida X. 17. aug 2019. 21:26Neesmu bijusi daudz kur, bet, ārpus savām sienām, gana daudz. Un, nedomājiet, lūdzu, ka to nupat uzrakstīja cilvēks, kas tālāk par savu degungalu- nekur. Tā nav. Kāpēc uzrakstīju? Mani parāva to uzrakstīt, tas viens, otrs- cik daudz jauku, pabūšanas vērtu vietu, nezinu/ām tepat, Latvijā?
Aleksandrs V. 17. aug 2019. 20:13Kas vien var būt labāks par pastaigu mežā....It sevišķi,kad lasi sēnes vai ogas - SUPER !
Frēzija v. 17. aug 2019. 20:07 Fantastiska Tev pastaiga, Benita, relax
Man ļoti patīk tās brūklenītes, kauns atzīties, bet šogad riktīgā mežā vēl neesmu bijusi
Ingrida X. 17. aug 2019. 19:51(dzīvoklī ož ne tā..)
dodos pēc glābējiem..
Ingrida X. 17. aug 2019. 19:50nu redzi, kā man pirksti dreb: i no tiem pelmeņiem, i no tā, ka izrādījos ne tik duma galīgi:
muļķĻa, muķĻa, muļķĻa....
lai nu tā būtu, lai.... vēl nekur nav rakstīts, ka tas mans pēdējais vārds
Ingrida X. 17. aug 2019. 19:45.... nu ja- Oskars kā jau Oskars- vnm krīt uz četrām; a es, muļķļa sievietīte, te vēl spirinos, sevi attaisnodama..
Ingrida X. 17. aug 2019. 19:39.... nu re!! Atnāca Benita un uzrakstīja visu, kā ir!! ..... pasaulīt baltā!!! jāglābj, kas vēl glābjams!!!!...
Kamēr ieskatījos te, piededzināju pelmenīšus, ak vai!- tik garšīgu piedevu: krējumiņu ar dillītēm, biju jau sataisījusi... Nu nemāku es, ar uzmanību sadalītu, nemāku..
Bet, neskatoties uz tiem pelmenīšiem, kas nu vairs ne tie, esmu priecīga, ka tomēr nebiju tik glupa: bebra uznācienu neatpazinusi..
