Jurijs Ķ. 20. aug 2019. 10:21Vienmēr esmu gribējis leknas ūsas
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 10:19Paldies,Lilija !
Jā,tas ir pirmais apliecinājums,ka tuvu ir pietuvojies rudens.
Lapukokiem lēnām sāk krist lapas,zāle paliek pelēcīgāka...
Mušmierīte,kā jau visi citi mazuļi pievelk lielāku uzmanību...
Jā,kur mušmieres aug,tur ,blakus vai netālu, arī baravikas aug...
Sēņotāji to labi zina..
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 09:59Benita,Tavs blogs mani uzmundrināja uz pastaigu pa sēņu takām meža birstalā
max m. 20. aug 2019. 09:57Paràdi beidzot kàdu dzîvu,Raiti !
Aleksandrs V. 20. aug 2019. 09:51J.Ķ.saved sevi kārtībā,un,tad mēģini griesties pie fotogrāfa.
max m. 20. aug 2019. 09:50Tu biji pazudis kàdu laiku,kas bija noticis
Gunars S. 20. aug 2019. 09:04Jurij Ķinguli, tas tavs svarīgākais un neatrisinātais jautājums! Iespējams ka atradīsies kāds, kurš tevi bez maksas konsultēs. Tu nedaudz piestrādāsi un būsi skaistulis!
gluži kā šis ar divām pieradinātām...
Jurijs Ķ. 20. aug 2019. 07:48Gribi nobildēt manu beciņu? Šī jau izbāzusi savu sarkano galviņu no sūnas
Gunars S. 20. aug 2019. 07:32Ir tā saucamās foto medības, bet šis līmenis prasa lielu prasmi, kura man pietrūkst!
,dažreiz šis tas izdodas!
Lilija L. 19. aug 2019. 23:16Tā pēdējā bilde man patīk.. Kur mušmires, tur bieži vien baraviciņas-sēņu karalienes aug!
Paldies, ka padalījies,,ja ne ar sēnēm, ta vismaz ar bildēm!
