Gunta L. 16. aug 2019. 17:28

Benitai bunusi!Kaa vienmeer perfekti.

Dzēsts profils 16. aug 2019. 16:29

Teci nu mājā   un centies tā vairs neriskēt ar savu galvu  

Dzēsts profils 16. aug 2019. 16:26

Sandaļs tik lapas skrejina   !
  Vai nav laiks aplauzt papēžus un paskraidīt arī pašam ?  

Dzēsts profils 16. aug 2019. 16:23

Kurš muļķis Tevi savā dārzā ielaida ?

Dzēsts profils 16. aug 2019. 16:20

Tu re kā ! Sēklis padirsa, vari doties ceļā  

Vasilijs P. 16. aug 2019. 15:49

Ja tas Kanādietis tāds Idiņš!Viņa vienīgi par savu personīgo impēriju domās!

Vasilijs P. 16. aug 2019. 14:20

Viņš vēl par ISIS nav aizmirsis,ja Abu Merijs...pilī!

Gunars S. 16. aug 2019. 13:44

Jurij Ķinguli, kur esi, vai  neesi noslīcis biezumos?

Vasilijs P. 16. aug 2019. 05:10

Un ja pats Kimūna kungs dod uzdevumu,un kā Abu Meri kungs apgūt latvju valodu,lai tuvāk Eiropai.

Guna a. 15. aug 2019. 22:07

Guna a. 15. aug 2019. 22:05



... cilvēk , Tu esi liels -
mazs ! sajūties kad ...
vientulības skaņas ātrumu -
.......... pārsniegt necenties .

Viedi vārdi - brīnišķas mūzikas ievibrēti !  
paldies , Gunar ...

Guna a. 15. aug 2019. 21:56

Elva ...,    

... augusta naktīs -
prom pasaulē āboli dodas ,
no debesīm atraisās zvaigznes -
....... mirdzošā lietū uz Zemi līst .


https://www.youtube.com/watch?v=XTMVt1gYDcs

Guna a. 15. aug 2019. 21:50

Divas vientulības ->> es un viņš /manC skumjais draugs Mēnestiņš/ , tā jau ir kompānija , Benit !   

Benita L. 15. aug 2019. 21:04

Ah Tu jau par ražu domā un vītušām papardēm!Bet sirdī vēl kārumnieks!

Ingrida X. 15. aug 2019. 21:03

   Gunar
   Kaut ieskrēju te tikai uz mirkli, es īsti nepiekritīšu gan Tev (man nav laika lasīt komentus)
   Aiz ko noliegt savu pagātni? Vai tad viss tajā bija tikai slikti? Nē!! Man, personīgi, ir tik daudz pozitīva, ko paņemt no tās tālāk, ka..
  (vrb nesapratu īsti Tava ieraksta tēmu; gadās)

Ingrida X. 15. aug 2019. 20:58

   Frēzij, jaukā meitene!!
   Es nespēju atbildēt Tev, tieši- Tev!, virspusēji, bet šobrīd esmu tādā karuselī ievilkta, ka tad, kad izkāpšu no tā, vemstoša (dziļu atvainošanu!), protams, tad uzrakstīšu ko ļoti tiešu un, vsm manā skatījumā- sakarīgu. Piedod man!  

ierakstam «.... rakstu atkal :)»
Benita L. 15. aug 2019. 20:57

Vientulība ir labprātīgs "atvaļinājums" no sabedrības. Dažreiz jāatpūšas arī no mēnestiņa un zvaigznēm!

Benita L. 15. aug 2019. 20:48

Labi,ka tik tālu nebraucu!

Vasilijs P. 15. aug 2019. 19:38

Lai būtu vielas,un kuras izdalīt-pēc vielas nezūdamības un likuma,tikpat ir jau iepriekš jāpievieno,jo atraitnis.

Elva E. 15. aug 2019. 19:11

Augustā zvaigznes krīt , tikpat kā āboli dārzos .   

Autorizācija

Ienākt