max m. 19. aug 2019. 22:27


Benita L. 19. aug 2019. 21:11

Ai,cik veiksmīgi gan bildēs,gan grozam!

Benita L. 19. aug 2019. 21:08

Laikam pa ceļam līdz paķēri bišķi karstumiņu!

ierakstam «L'Escala»
Benita L. 19. aug 2019. 21:05

Max,paldies par padomu!

ierakstam «Un atkal Ķegums.»
Benita L. 19. aug 2019. 21:04

Gunār,nu nevaru paiet un ko nenobildēt!Saglabāju labākās.

ierakstam «Un atkal Ķegums.»
Benita L. 19. aug 2019. 21:02

Frēzij,ķēru siltās dienas dotās iespējas!

ierakstam «Un atkal Ķegums.»
Benita L. 19. aug 2019. 20:59

Vasilij,kā domā var rievu dabūt,jāpafantazē!

ierakstam «Un atkal Ķegums.»
Benita L. 19. aug 2019. 20:56

Gunār,ērces laikam mani nemīl!

Vasilijs P. 19. aug 2019. 20:55

Jo savu mūžu nesagaidīs,lai tads agris pie kristīnēm,vai kur citur līstu...

Vasilijs P. 19. aug 2019. 20:51

Ja Trampa kungs un sekotu Krievijas Cara piemēram,lidzētu apspiest Taivanas bokseru sacelšanos,tad noteikti vēstures mācības,jo katastrofa.Jau iepriekš citur slēpti.

Vasilijs P. 19. aug 2019. 20:34

Dziļa domu rieva...

ierakstam «Un atkal Ķegums.»
Ingrida X. 19. aug 2019. 20:09

     Paldies, Gunar (19:21)!  
     Es jau, kā daudzi, lielākoties ar telefonu, pie tam- ne tā spicākā modeļa  
Jā, man šobrīd ir arī fotoaparāts, kas laikam skaitās tīri labs, bet- kad ieraugi mirkli, tas jānoķer, un tad man 100gadu aizmirstas, ka līdzi taču arī fočuks.. Jo- nedodos taču fotografēt-gaitās, dodos savās gaitās, kurp jādodas, un tāpēc jau tā priecājos, kad, kaut ar telefonu, uzspēju noķert kko..

Ingrida X. 19. aug 2019. 20:01

    Paldies par ievietoto dziesmiņu!  
    Man, augušai ar Imanta Ziedoņa dzeju, vistuvākais ir tieši Viņa teiktais:

       “Un tādas lielas laimes nemaz nav.
        Ja jums to vēl, tad ziniet: tie ir nieki.
        Ir tikai tādas mazas laimītes.
        Ir tikai tādi mazi ikdienības prieki.”
                                

Ingrida X. 19. aug 2019. 19:56

    Frēzij. Ir bijuši vilinājumi, ir. Un šovasar man patiešām žēl, ka vienam no tiem neļāvos. Redzēt, iepazīt mzl, sajust.
    Un tad nu es ņemu un ķeru tos mirkļus, kas rodami te. Un sajūtu to nozīmību, sev.

Gunars S. 19. aug 2019. 19:21

Ingrida, tev izdodas!  

Gunta L. 19. aug 2019. 19:18

Tam veejam ir luusja nagi
tam veejam ir vilka balss
un tomeer arii tam veejam
pa reizei salst.

Gunars S. 19. aug 2019. 19:10

Jurij Ķinguli, Tu bildē savu dibenu! Ka pabeigsi, publicē šo darbu!

ierakstam «Un atkal Ķegums.»
Aleksandrs V. 19. aug 2019. 18:50

Kā var nepatikt baravika,kura skaitās karaliene sēņu vidē !
Paldies !

Frēzija v. 19. aug 2019. 18:44

Nē, Aleksandr, man patika baravika, otrā bilde no augšas, gliemezim arī  

Aleksandrs V. 19. aug 2019. 18:37

Rudens...Jā,rudens jau tuvojas,apliecinājums tam - mušmiere...

Autorizācija

Ienākt