Guna a. 17. dec 2017. 18:53

Skaisti , Max ...,   paaaaldies ...

Gunta L. 17. dec 2017. 18:36

Triis ceriibas,triis veeleeshanaas.....

max m. 17. dec 2017. 18:25
Vasilijs P. 17. dec 2017. 18:24

Kā teica Ļeņins?No dzirksteles iedegsies liesma!Atraitnis

Guna a. 17. dec 2017. 17:34

  

... ak vai , manu - vai !
aaaaaaaa...atturējos !
.............................. es kamēr -
pie vērtībām pārbaudītām ,
vecās , labās zeķītes -
rokām ar abām -  pieturējos ,
augstumos nesasniedzamos !
brašais uzleca bitkoins -
................................... tikmēr !

ierakstam «Bitkoins rullē....»
Guna a. 17. dec 2017. 17:25



... kamēr svecītes deg -
šodien jau trīs !!!
dvēseles gaisma siltā -
............. staro lai līdz ...


https://www.youtube.com/watch?v=Z-CreKo_3XQ

Kisa K. 17. dec 2017. 15:47

Vineta, galvenais, lai   liesma deg vienmèr!

Benita L. 17. dec 2017. 15:47

Vineta K. 17. dec 2017. 15:46

Lielais paldies.Aizdedzinu vienu sveci ar ceribam,aizdedzinot otru sveci,sapnains miers.Aizdedzinot treso sveci,aizdomajos kas ir bijis,un kas nav piepildijies.Bet ceturta,ta ir seviska.Ceribas,milestiba,un miers.Ceribas ka nakoso gad-cilvece beidzot aizdomasies,par saviem lidzcilvekiem.Un tavaretu turpinat bezgaligi,kamer svecite izdeg......................

Kisa K. 17. dec 2017. 15:45

Alan, Tu saki ?!

Alans P. 17. dec 2017. 15:37

Ceturtā no sirds !  

Alans P. 17. dec 2017. 15:24

Paldies Tev - Ingrida Xx ! Jauku vakaru !  

Inta J. 17. dec 2017. 15:12

...piekrītu Gunāram-"nav lielākas laimes uz šīs pasaules,kā mīlēt un mīlētam būt"

Ingrida X. 17. dec 2017. 14:52

    Tu, savos ierakstos /lai cik pieņemami vai maznozīmīgi man/ esi godīga, Kisa. Un tas, šajā vietnē, kur visu pārvalda negodīgums, nav maz. Paldies Tev!    
    Jauku nedēļu- pirms!!!  

Ingrida X. 17. dec 2017. 14:47

.... traki mīļi, kas ir, tas ir  

Ingrida X. 17. dec 2017. 14:45

.... gribot saprast, tā arī nesapratu Tevi, pat par 0,0000000001% - nē!!!!
     Jauki Tev šodien, rīt un- vispār!!!!  

Ingrida X. 17. dec 2017. 14:37

   Jocīgs Tavs traktējums. Galīgi jocīgs.
   Mūzikā, kur ir arī teksts, viss taču- cieč-cieši kopā!!! .... un- vārdi, kas uztrāpīti/ir pa īsto uz attiecīgo mūziku, arī IR PA ĪSTO!!!!.. Piedod- izlasot Tevis uzrakstīto, tā arī nesapratu- ko tieši vēlējies noskaidrot/pateikt? ..  

   Jauku Tev dienu!  

Vasilijs P. 17. dec 2017. 14:10

Ar to Bitkoinu...viņš pat neesot zinājis,kad kalpo Venecuēlai...

Vasilijs P. 17. dec 2017. 14:08

Riskus un atbildību uzņemoties Venecuēla(viņš pat nav zinājis,kam kalpo...).

ierakstam «Bitkoins rullē....»
Valija Y. 17. dec 2017. 14:01

Vai Tev ar kāds tika..?? Atsūti pataustīt...

ierakstam «Bitkoins rullē....»
Autorizācija

Ienākt