Dzēsts profils 20. dec 2017. 20:50

Vispār diez ko nopietni es nebiju gan domājusi un pasarg dies,ja sāks tiešām ieklausīties manī Šis šķiet der tikai padsmitniekiem,cik skatos savos konsultāciju pierakstos

Dzēsts profils 20. dec 2017. 20:45

Domāju   , ka labāk nečamdi ! Tādi kā akmens āmurkātu bikškabatā līdzi nēsā   .

Un ja nopietni, tad Spolītes rakstītajam ir vērts pievērst uzmanību  

Dzēsts profils 20. dec 2017. 20:26

Nu klau..es kā attiecību speciāliste varu teikt tik vienu..to vai patīc,par to tak  signalizē  jebkas,kas tajā puisī pēkšņi mainījies..jebkura izmaiņa lai atstāj Tevi modru..viņa mulsums,viņa "peldošais skatiens",valodas zudums,atkarājies žoklis..nervozais pirkstu izbrauciens pa savu matu ērkulu..vēlme bieži atrasties Tavā tuvumā,iespējams nesakarīgs vārdu savirknējuma, jo nespēj uz tekstu pat koncentrēties.Ja no tā visa nesaredzi neko,nenomoki sevi turpmāk ar šo jautājumu.Ja būsi ieinteresējusi, viņš uzmeklēs Tevi pats...

Guna a. 20. dec 2017. 20:25

Tu par mandarīniem to ?
Jā , jā , es arī piefiksēju ..., aug pieprasījums ->pieaug cena !

Dzēsts profils 20. dec 2017. 20:23

uzraksti vēl kko akmen  

ierakstam «Vai zinājāt?»
SFI L. 20. dec 2017. 20:21

Var visiem nepietikt, Maximā akcijas kāpušas

Melnā K. 20. dec 2017. 20:09

Vai td tiešām nav neviens cits veids??  

SFI L. 20. dec 2017. 20:04

Nu sākumā tev būs jāpačamda, stāv vai nestāv un kāds to var pārprast

SFI L. 20. dec 2017. 19:57

   Hren tev glaimi dirsēj, vai kā tevi saukt - dirseja, viereiz tevi jau “atpusķiļi”,
vai jāatkārto

ierakstam «Vai zinājāt?»
Guna a. 20. dec 2017. 19:57

Guna a. 20. dec 2017. 19:55

Savējie sapratīs vnm , Vasilij !     pat - nesapratīs ja ...

Melnā K. 20. dec 2017. 19:48

pag, pag, pag! kāpēc mani iesēdināt??? es tak nevienam neuzmācos!!        

Vasilijs P. 20. dec 2017. 19:33

Un ar tik daudz lieciniekiem sveša karaspēka klātbūtnē!Lai dara kā ērtāk,ja RAF.

Guna a. 20. dec 2017. 18:59

  
Brīnās puncis svētkos par sevi paC - cik šamais ietilpīgs !

Guna a. 20. dec 2017. 18:55

Piparkūkas un karstvīns , skujiņu un mandarīnu smarža  - no Ziemīšiem nešķirami !   

Guna a. 20. dec 2017. 18:50

Sveika , Lilij !  
Piparkūku mīkla vēl gatavinās - ledusskapī ..., to smaržu un garšu - Ziemīšiem pietaupīšu !    

Lilija L. 20. dec 2017. 18:27

Cik Tu esi čakla     Es nupat sacepu piparkūkas..smaržo visa màja..

Dzēsts profils 20. dec 2017. 18:01

akmens savā elementā   !  Lasot Tavus negramatiskos tekstus, es pats sev šķietu ar reizi aizvien gudrāks  

ierakstam «Vai zinājāt?»
Guna a. 20. dec 2017. 17:48

Cmuki pingvīniņi - ēdamie !    


https://www.youtube.com/watch?v=m8ARd2f9FCM

Guna a. 20. dec 2017. 17:32

Salātu receptes un dekori - svētku galda iedvesmai !   šajā linkā arī dažādu gaļas ēdienu un desertu receptes..., un ne tikai !
http://coocook.me/48402

Autorizācija

Ienākt