Dzēsts profils
20. dec 2017. 20:50Vispār diez ko nopietni es nebiju gan domājusi un pasarg dies,ja sāks tiešām ieklausīties manī Šis šķiet der tikai padsmitniekiem,cik skatos savos konsultāciju pierakstos
Dzēsts profils
20. dec 2017. 20:45Domāju , ka labāk nečamdi ! Tādi kā akmens āmurkātu bikškabatā līdzi nēsā .
Un ja nopietni, tad Spolītes rakstītajam ir vērts pievērst uzmanību
Dzēsts profils
20. dec 2017. 20:26Nu klau..es kā attiecību speciāliste varu teikt tik vienu..to vai patīc,par to tak signalizē jebkas,kas tajā puisī pēkšņi mainījies..jebkura izmaiņa lai atstāj Tevi modru..viņa mulsums,viņa "peldošais skatiens",valodas zudums,atkarājies žoklis..nervozais pirkstu izbrauciens pa savu matu ērkulu..vēlme bieži atrasties Tavā tuvumā,iespējams nesakarīgs vārdu savirknējuma, jo nespēj uz tekstu pat koncentrēties.Ja no tā visa nesaredzi neko,nenomoki sevi turpmāk ar šo jautājumu.Ja būsi ieinteresējusi, viņš uzmeklēs Tevi pats...
Guna a. 20. dec 2017. 20:25Tu par mandarīniem to ?
Jā , jā , es arī piefiksēju ..., aug pieprasījums ->pieaug cena !
SFI L. 20. dec 2017. 20:21Var visiem nepietikt, Maximā akcijas kāpušas
Melnā K. 20. dec 2017. 20:09Vai td tiešām nav neviens cits veids??
SFI L. 20. dec 2017. 20:04Nu sākumā tev būs jāpačamda, stāv vai nestāv un kāds to var pārprast
SFI L. 20. dec 2017. 19:57 Hren tev glaimi dirsēj, vai kā tevi saukt - dirseja, viereiz tevi jau “atpusķiļi”,
vai jāatkārto
Guna a. 20. dec 2017. 19:55Savējie sapratīs vnm , Vasilij ! pat - nesapratīs ja ...
Melnā K. 20. dec 2017. 19:48pag, pag, pag! kāpēc mani iesēdināt??? es tak nevienam neuzmācos!!
Vasilijs P. 20. dec 2017. 19:33Un ar tik daudz lieciniekiem sveša karaspēka klātbūtnē!Lai dara kā ērtāk,ja RAF.
Guna a. 20. dec 2017. 18:59
Brīnās puncis svētkos par sevi paC - cik šamais ietilpīgs !
Guna a. 20. dec 2017. 18:55Piparkūkas un karstvīns , skujiņu un mandarīnu smarža - no Ziemīšiem nešķirami !
Guna a. 20. dec 2017. 18:50Sveika , Lilij !
Piparkūku mīkla vēl gatavinās - ledusskapī ..., to smaržu un garšu - Ziemīšiem pietaupīšu !
Lilija L. 20. dec 2017. 18:27Cik Tu esi čakla Es nupat sacepu piparkūkas..smaržo visa màja..
Dzēsts profils
20. dec 2017. 18:01akmens savā elementā ! Lasot Tavus negramatiskos tekstus, es pats sev šķietu ar reizi aizvien gudrāks
Guna a. 20. dec 2017. 17:48Cmuki pingvīniņi - ēdamie !
Guna a. 20. dec 2017. 17:32Salātu receptes un dekori - svētku galda iedvesmai ! šajā linkā arī dažādu gaļas ēdienu un desertu receptes..., un ne tikai !
