Guna a. 20. dec 2017. 17:26Priekšlikums - noraidīC !
Dzēsts profils
20. dec 2017. 17:00Akmentiņa kungs,Jūs vidū vēl neesat baltu sveci iespraudis..Jūsu grēki un ļaunie vārdi netiks piedoti un jēru Jums ar neviens nedos visticamāk..
Sēdēsiet ilgi ar nolaistām biksēm..ui..nolaistiem spārniem
Valters Z. 20. dec 2017. 16:57Patikšana veicina biežākas tikšanās un tuvāku iepazīšanos .
Valters Z. 20. dec 2017. 16:51Alfa tēviņš pārējiem kandidātiem uz mātītes labvēlību iedod pendeli ! Dabiskā atlase !
Valters Z. 20. dec 2017. 16:48Lai sanāk ! No eglītes atkarīgs !
Guna a. 20. dec 2017. 15:59Tādi baļļuki , Aleksandr , laukos rīkojami..., ziemīgais skaistums kur - vispilnīgāk ! atklājas ...
SFI L. 20. dec 2017. 14:46Nu tad vecīt tev jābrauc uz Somijas veikaliem, tur pilnas letes ar viņām
SFI L. 20. dec 2017. 14:33sandi, par nepiedienīgu uzvedību , var Sintiju iesēdināt par seksuālu uzmākšanos,
bet taisnība tev ir, kur liks meitēns čali kuram nestāv
SFI L. 20. dec 2017. 14:29Es jau gribēju iekosties, bet nav vairs kam
raimond, nu viena gaiša doma
SFI L. 20. dec 2017. 14:25Ir slimie, kuri ir neārstējami un ir fosīlijas, kas redz tik to,
kā citi raksta ar kļūdām, bet pats ne “Jūst”, kā raksta pats
Kam tu Ieva skaidro, kurai taču pie vienas vietas, kas šeit darās,
bet vienalga viņai vajag un vajag, kā zārkam nagla,
kādam iedurt, iespļaut sejā, ko sūdus te atkal rakstāt.
Mūžam neapmierinātais UNISONS, kā vienmēr savā repertuārā dzied
Ieva, teicams raksts man pat spārni nolaidās, paldies par jaunumiem
Gunars S. 20. dec 2017. 07:08Dabiskā izlase? Aprecoties ar lempi,tu vari kļūt par māte lampītim. Saslima mans paziņa,pie viņa atnāca darba kolēģe,uzbāzās. <Es mīlu savu vīru,bet bērnu es gribu no tevis!>
Dzēsts profils
20. dec 2017. 07:08Ingrida, vai nu Tu esi depresijā, ja visu tik sāpīgi uztver, vai vienkārši kašķīgs cilvēks ? Mīļā, Ingrīda, es Tev neko neuzspiežu ! Taisi adventes vainagu, vai netaisi. Dedzini sveces, vai nē ! Tava brīva izvēle. Vēlreiz atkārtoju, Es Tev neko neuzspiežu !
Es nejauši šo rakstiņu atradu un man tas likās interesants, tādēļ ieliku to šeit. Es arī to nezināju, nu par tām svecēm.
raimonds v. 20. dec 2017. 04:51...tas ir kad izdzivo stiprakais, bet vajais posms aiziet boja
Benita L. 19. dec 2017. 21:15Izvēle katra paša ziņā.Informācija vienmēr saistoša.Pie tradīcijām principiāli reti kurš pieturās.Laika ritmā rodas jaunas tendences,un ja tas priecē un ir skaisti,lai top.Man šogad tikai viena svece.Nav cita noskaņojuma,lai gan ļoti patīk skaistie Adventes vainagi.
Ingrida X. 19. dec 2017. 20:59 Nē, nezināju.
Un???
Atvaino, lūdzu, ka esmu tik mazzinoša, cik esmu, un nemaz vairāk nevēlos, nemaz!!!
Katrai lietai, katriem simboliem, rakņājoties kkur, nezkur, atradīsies tulkojumi- simtiem un vēl!! Viss, ko vēlos es, iedegt sveci- lai tā piestrāvo manu telpu, mani tajā, un- mani.. dienai, kas ir, dienai- kas būs. Ar lūgumu, kas katram savs.
Dzēsts profils
19. dec 2017. 19:20Ka jau Jūst tā jautājat, nezināju gan! Bet patīk gan.
Vienīgi to piekto sveci šķiet, ka man būtu vienalga kur novietot .

