Aleksandrs V. 21. dec 2017. 14:39

O,o,o....Kas sev asti cels, ja.....

ierakstam «Logiski !!!»
Guna a. 21. dec 2017. 14:35

Šamajiem - nesaprast !  

ierakstam «Logiski !!!»
Guna a. 21. dec 2017. 14:33

Ziemīšu performance - mīļa un murrājoša !    

Guna a. 21. dec 2017. 14:29

Neslikti - sanācis ! Oriģināli un pamācoši reizē - 2 vienā !    

Kisa K. 21. dec 2017. 14:15

Princīt... Tev to nesaprast

ierakstam «Logiski !!!»
Sapņu P. 21. dec 2017. 13:47

  Nuja, nuja... protams  

ierakstam «Logiski !!!»
Guntars x. 21. dec 2017. 13:04

Poliču eglīte !    

Guna a. 21. dec 2017. 10:11

Nu taču , Max !
Ziemīšu dreskodu jau pielaikoju - Drauga dāvātu ...   
Brīnumainie šie svētki - pavisam tuvu , tuvu jau klāt !


https://www.youtube.com/watch?v=TZ1GULR7BKM

max m. 21. dec 2017. 02:55

Cik Tu smuka ! Kas par cepuri Tev glaunu ..  

Dzēsts profils 20. dec 2017. 21:24

Nezinu gan   , nezinu. Es tāds liels   , garš un smags. Negribētos Tevi apgrūtināt !  

Dzēsts profils 20. dec 2017. 21:20

Ātri pārslēgšos savos pierakstos uz 50...ja, kas par sevi nav skaidrs, taujā man, ja?

Dzēsts profils 20. dec 2017. 21:19

Ui ī   !!! Nu labi ī! Man ir jau 50 !!  

Dzēsts profils 20. dec 2017. 21:17

Nu re nu, Kārli..Tevi mīlēs arī tad, kad vairs nebūs tie 16,tādēļ droši vari atzīties, ka ir jau 17!!!

Dzēsts profils 20. dec 2017. 21:17

Diez kādu   te izbrīnīs fakts, ka akmens sveci tik var iespraust   ?!?    

ierakstam «Vai zinājāt?»
Dzēsts profils 20. dec 2017. 21:14

Jūle   . Vai gribi teikt, ka man jau (seš)padsmit   ?    

SFI L. 20. dec 2017. 21:11

Jūle es varu netikai baltu sveci vidū iespraust, bet redz fosīlijai āmurkāts bikšu kabatā tai vietā, nu kā jau kolhozņiks, ar ko raksta, to nēsā biksēs

ierakstam «Vai zinājāt?»
Dzēsts profils 20. dec 2017. 21:08

Tak nē jau akmen! Maskētie āmuri, nu tādi kā Tu, nēsā kabatā līdzi kātu. To mūsdienās bērnudārza bērni jau zin.

SFI L. 20. dec 2017. 21:03

Nu ja, fosīlija   Tu jau par sevi izteicies, ja zini, ka bikškabatā var
āmurakātu iebāzst, priekš fosīlijām tas saprotams

Vasilijs P. 20. dec 2017. 20:54

Uz Jūrmalu tiks samazināts autobusu skaits...

ierakstam «"Dabiska atlase"??»
Vasilijs P. 20. dec 2017. 20:53

Uz Jūrmalu tiks samazināts autobusu skaits...nevaru spriest

Autorizācija

Ienākt