Guna a. 17. dec 2017. 11:10
... nu jau trejmāsiņas ,
Adventes vainagā
svecītes gaišas trīs -
klusiņām mirdz ,
kluso gaidīšanas laiku -
augli kā smaržīgu !
.......... aicina izgaršot ...
Gunars S. 17. dec 2017. 07:54Kādam vecas eļļas tek no smadzeņu poda!
Gunta L. 17. dec 2017. 06:53Ikvienaa ieklausies,tik retam daavaa balsi,nhem katra padomu,bet spried par visu pats.Rainis.
SFI L. 16. dec 2017. 23:44Un tev fosīlija, lai nepiegružotu apkārtni, jāsēž aiz vārtiņiem,
līdz iemācīsies rakstīt un negružot cita sētā,
tu kā kuce pie siena kaudzes, pati nēd un citam neļauj
SFI L. 16. dec 2017. 23:37Ja tev Benita, pa dienu laika 3 stundas, uz priekšu
lita s. 16. dec 2017. 22:35Laime rodas pakārtoti. Man patīk Benitas un Kārļa teiktais.
Dzēsts profils
16. dec 2017. 22:20Patiesībā atslēgas vārds šeit ir 'avots'!
Gribētos teikt, ka šis ir paties pareizais jautājums . Tā paša banālā iemesla pēc, ka avots ir sākums virs zemes .
Benita L. 16. dec 2017. 22:04Laime ģimenē.Prieka avots darbā un atalgojumā,tik smel un smel veiksmīgi vairojot ģimenes labklājību un uzlabojot veselību.Nekad neaizmirstu par pieticību.
Vasilijs P. 16. dec 2017. 21:56Karaliskā ģimene būs baznīcā 25 decembrī,un svinības notiks Sandringemas pilī,kopīgi ar Karalieni Elizabeti un nu jau Karaliskās ģimenes kandidāti Meganas Mārklas jaunkundzi. Politiski.
Vasilijs P. 16. dec 2017. 21:31Sweet Home Chicago
Vasilijs P. 16. dec 2017. 21:25Patriotiska kustība internetā.Starpība,Ķīnas Komunistiskai partijai jāsaskaņo...Pentagons...
Valija Y. 16. dec 2017. 20:37Par ātru gan ---sagaida lai Ziemsvētku vecītis uzdāvina zeķi, kur dāvanas likt...
Valija Y. 16. dec 2017. 20:34Ai ai ai -- tik liels kumos izmests --
Gunta L. 16. dec 2017. 20:09Vaards vaardaa piekriitu Tavai bildei...
Benita L. 16. dec 2017. 20:08A pa dienu nevar skatīt?Es naktī guļu.
Dzēsts profils
16. dec 2017. 18:14Negaidu....ļaušu pašiem atnākt . Janu tā mana gaidīšana tos abus aizbiedē ?!?
lita s. 16. dec 2017. 18:13Piekrītu Vasīlim, - netici Sprīdītim. Tiešām jāmācās, jāmācās saskatīt skaistus, labus sīkumus, gan attieksmē, gan dabā, gan darbā...varbūt to nenosauksi par laimi, bet par prieka avotu, ko iedvesmojošu gan!
Dzēsts profils
16. dec 2017. 18:12......nē! Man tai gribētos vēl arī krāsas prast pievienot
