Guna a. 21. dec 2017. 18:26Paldies, Max ..., Ziemīšu baļļukam - noderēs ...
Dzēsts profils
21. dec 2017. 17:33Labi,Sintij nomierinies..Tu viņam nepatīc
SFI L. 21. dec 2017. 16:52 Ar kopējām domām, pie iznākuma tikt,
jo var kļūdīties abi, jo nav pārākuma vienam par otru
Kur vajadzīga sieviešu loģika, tur neder vīrišķā
Melnā K. 21. dec 2017. 16:28Vispār es par puišiem jautāju, nevis par to, kā man dzīvot.
Un es to jautāju, jo man nepatīk pieļaut kļūdas.
Frēzija v. 21. dec 2017. 16:12Un kā man vēl tev paskaidrot? Pieaudz, dzīvo, kļūdies, vērtē, laizi savas rētas pēc pieļautām kļūdām. Vai tā būs labi
Melnā K. 21. dec 2017. 16:05Tas nav nekāds izskaidrojums, Frēzij!
Frēzija v. 21. dec 2017. 16:04Ne, nezināju, man parasti ir - balta, dzeltena, sarkana un zaļa. Krāsas izvēlos savās domās.
max m. 21. dec 2017. 15:57
Gunina, no manis Tev cepures turpinajumam !
Frēzija v. 21. dec 2017. 15:53Kāpēc jaunībā tik bieži izskan tādi jautājumi, vai tik tiešām to nevar pamanīt? Atceroties jaunību...., tā nevarētu teikt. Nu, tad ieklausies Raimonda vārdos 21.38., varbūt ar gadiem tev pieredze palīdzēs orientēties cilvēkos.
Frēzija v. 21. dec 2017. 15:30Par to jau vēl var strīdēties..... . Tas jau kā nu kuram vīrietim un sievietei.
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 15:06Oi,tas jau brutāli no stiprā pola....
Bet,ir momenti,kur tas atbilst realitātei, izņēmuma kārtā.....
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 14:51Atbilstoša vienādības zīme: kurpes,somiņa pret kreklu...Sēdies=10 balle,pēc Desmit baļļu vērtējumā.
Ar tādu attiecību,kur mēs nonāksim...
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 14:47Nudien,atliek tikai pakļauties no dzīves pieredzes....Bet,ir arī izņēmuma kārta,
kur vīrietim ir savs "ES"....
Guna a. 21. dec 2017. 14:42Aleksandr ..., nebūt ! dzīves patiesība - un tikai ! un vēl - mēs nekaunamies arī par sevi - pasmaidīt ...
