Gunta L. 21. dec 2017. 18:53

Abi labi,ja veseliigi sadziivo

ierakstam «Logiski !!!»
Guna a. 21. dec 2017. 18:26

Paldies, Max ...,   Ziemīšu baļļukam - noderēs ...


https://www.youtube.com/watch?v=eDoixzKZOsQ

Dzēsts profils 21. dec 2017. 17:33

Dzēsts profils 21. dec 2017. 17:33

Labi,Sintij nomierinies..Tu viņam nepatīc

SFI L. 21. dec 2017. 16:52

   Ar kopējām domām, pie iznākuma tikt,
jo var kļūdīties abi, jo nav pārākuma vienam par otru
   Kur vajadzīga sieviešu loģika, tur neder vīrišķā  

ierakstam «Logiski !!!»
Melnā K. 21. dec 2017. 16:28

Vispār es par puišiem jautāju, nevis par to, kā man dzīvot.
Un es to jautāju, jo man nepatīk pieļaut kļūdas.

Frēzija v. 21. dec 2017. 16:12

Un kā man vēl tev paskaidrot? Pieaudz, dzīvo, kļūdies, vērtē, laizi savas rētas pēc pieļautām kļūdām. Vai tā būs labi  

Melnā K. 21. dec 2017. 16:05

Tas nav nekāds izskaidrojums, Frēzij!  

Frēzija v. 21. dec 2017. 16:04

Ne, nezināju, man parasti ir - balta, dzeltena, sarkana un zaļa. Krāsas izvēlos savās domās.

ierakstam «Vai zinājāt?»
max m. 21. dec 2017. 15:57


Gunina, no manis Tev cepures turpinajumam !    

https://www.youtube.com/watch?v=o0SCXqwzWws


  

Frēzija v. 21. dec 2017. 15:53

Kāpēc jaunībā tik bieži izskan tādi jautājumi, vai tik tiešām to nevar pamanīt? Atceroties jaunību...., tā nevarētu teikt. Nu, tad ieklausies Raimonda vārdos 21.38., varbūt ar gadiem tev pieredze palīdzēs orientēties cilvēkos.

Frēzija v. 21. dec 2017. 15:30

Par to jau vēl var strīdēties..... . Tas jau kā nu kuram vīrietim un sievietei.

ierakstam «Logiski !!!»
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 15:06

Oi,tas jau brutāli no stiprā pola....
Bet,ir momenti,kur tas atbilst realitātei, izņēmuma kārtā.....

ierakstam «Logiski !!!»
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 15:04

...mēs arī sapratām,ka piemērs...

ierakstam «Logiski !!!»
Guna a. 21. dec 2017. 15:04

Un tagad - manC ar haubici ! šaus ...

ierakstam «Logiski !!!»
Guna a. 21. dec 2017. 15:00

Tas bija piemērs - tikai ...

ierakstam «Logiski !!!»
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 14:55

Varbūt šāda attiecība ir pieņemama...?

ierakstam «Logiski !!!»
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 14:51

Atbilstoša vienādības zīme: kurpes,somiņa pret kreklu...Sēdies=10 balle,pēc Desmit baļļu vērtējumā.
Ar tādu attiecību,kur mēs nonāksim...

ierakstam «Logiski !!!»
Aleksandrs V. 21. dec 2017. 14:47

Nudien,atliek tikai pakļauties no dzīves pieredzes....Bet,ir arī izņēmuma kārta,
kur vīrietim ir savs "ES"....

ierakstam «Logiski !!!»
Guna a. 21. dec 2017. 14:42

Aleksandr ..., nebūt !   dzīves patiesība - un tikai !   un vēl - mēs nekaunamies arī par sevi - pasmaidīt ...

ierakstam «Logiski !!!»
Autorizācija

Ienākt