Gunars S. 24. dec 2017. 06:23riebeklību vietā tu pasniedz kārumus! Paldies,Kisa Kiss.
Gunars S. 24. dec 2017. 05:59Augstprātība,iedomība,lielība,ir daļa no īpašību kopuma,kuru mēs protam, varam un gribam noslāpēt,neizrādīt. Lielākai daļai cilvekiem tas izdodās. Bet primitīvākiem eksemplāriem ar " seklāku" domāšanu, tas ir dzīves stils un jūtās viņi labi. Dabā ir iekārtota savstarpēja konkurence,cīņa par, - es esmu pareizāks,labāks,gudrāks. Žīdiem ir tāds teiciens, ja esi tikai kurpnieks, tev jācenšās un jāķļūst par labāko! Te nav iedomīgums,bet centība,čaklums un tas tiek vērtēts augstu.
SFI L. 24. dec 2017. 02:15 Tā piestāv labāk S.N.
Sūdi vienmēr peld pa virsu,
un iedomājas, ka ir sabiedrības krējums
raimonds v. 24. dec 2017. 02:13Tas ir lidz laikam, kamer nokrit vel zemak par to vietu, kur nolika tos cilvekus,- protams ir jau eksemplari, kuri nekad nemainisies pie kuras kategorijas pati piederi?
Benita L. 23. dec 2017. 23:50Patiesība par Ziemassvētkiem katram sava,tikai lielos vilcienos vienojas visi.Tu gribi izbaudīt līkumu.Bet mani tas neietekmē.Laikam tikai Tavu grupu.Bet,ja man būs laiks painteresēšos,izziņai.
Benita L. 23. dec 2017. 23:44Viena diena var kompensēt veselu gadu.
Vasilijs P. 23. dec 2017. 22:28Katram savas izklaides,lai jau...atraitnis
Kisa K. 23. dec 2017. 22:09Mans lai paliek pie manis, bet šo var paturét
Dzēsts profils
23. dec 2017. 21:44Zinu !!! Vai drīkstu savos sapņos paņemt līdzi Tavējo tādu smaidu ?
Jauku vakaru un turpmākos svētkus !
Kisa K. 23. dec 2017. 21:35Kárli, vai Tu nezini, kà izskatàs śkelmīgs smaids
Dzēsts profils
23. dec 2017. 21:34Forši 21.28 un gan jau, ka gardi ! Bet man šķiet, ka to stobriņu vaig taisnāku, stingrāku un mazliet noteiktāku
Dzēsts profils
23. dec 2017. 21:22Un ??? Kas ir svarīgāk -tas, kā viņš piedzima ?.... tas, kā nomira ? ... tas, kad tieši nomira ? ....vai tas, ko tas viss vēsta ?
Vineta K. 23. dec 2017. 21:19Nu pagaidisu kad beiksi besities-tad paliksi pukaina un mieriga.
Dzēsts profils
23. dec 2017. 21:19Nē kisa !!! Pagaidām vēl drīksti necensties.
Dzēsts profils
23. dec 2017. 21:17Šprici ar garu adatu tieši sirdī būtu cilvēcīgāk Gunta


