Gunars S. 24. dec 2017. 06:23

riebeklību vietā tu pasniedz kārumus! Paldies,Kisa Kiss.

Gunars S. 24. dec 2017. 05:59

Augstprātība,iedomība,lielība,ir daļa no īpašību kopuma,kuru mēs protam, varam un gribam noslāpēt,neizrādīt. Lielākai daļai cilvekiem tas izdodās. Bet primitīvākiem eksemplāriem ar " seklāku" domāšanu, tas ir dzīves stils un jūtās viņi labi.   Dabā ir iekārtota savstarpēja konkurence,cīņa par, -  es esmu pareizāks,labāks,gudrāks. Žīdiem ir tāds teiciens, ja esi tikai kurpnieks, tev jācenšās un jāķļūst par labāko! Te nav iedomīgums,bet centība,čaklums un tas tiek vērtēts augstu.

ierakstam «Cilvēku iedomīgums»
SFI L. 24. dec 2017. 02:15

Tā piestāv labāk S.N.
Sūdi vienmēr peld pa virsu,
un iedomājas, ka ir sabiedrības krējums

ierakstam «Cilvēku iedomīgums»
raimonds v. 24. dec 2017. 02:13

Tas ir lidz laikam, kamer nokrit vel zemak par to vietu, kur nolika tos cilvekus,- protams ir jau eksemplari, kuri nekad nemainisies pie kuras kategorijas pati piederi?

ierakstam «Cilvēku iedomīgums»
Benita L. 23. dec 2017. 23:50

Patiesība par Ziemassvētkiem katram sava,tikai lielos vilcienos vienojas visi.Tu gribi izbaudīt līkumu.Bet mani tas neietekmē.Laikam tikai Tavu grupu.Bet,ja man būs laiks painteresēšos,izziņai.

Benita L. 23. dec 2017. 23:44

Viena diena var kompensēt veselu gadu.

Vasilijs P. 23. dec 2017. 22:28

Katram savas izklaides,lai jau...atraitnis

Kisa K. 23. dec 2017. 22:09

Mans lai paliek pie manis, bet šo var paturét

Dzēsts profils 23. dec 2017. 21:44

Zinu   !!! Vai drīkstu savos sapņos paņemt līdzi Tavējo    tādu smaidu ?  
    Jauku vakaru   un turpmākos svētkus   !

Kisa K. 23. dec 2017. 21:43

Margo, babułas dikti jaukas

Kisa K. 23. dec 2017. 21:35

Kárli, vai Tu nezini, kà izskatàs śkelmīgs smaids   

Dzēsts profils 23. dec 2017. 21:34

Forši   21.28 un gan jau, ka gardi   ! Bet man šķiet, ka to stobriņu vaig taisnāku, stingrāku un mazliet noteiktāku  

Alans P. 23. dec 2017. 21:30

Kisa K. 23. dec 2017. 21:29

KissKūciña   

Kisa K. 23. dec 2017. 21:28

Nu, tad tiem, kam patīku...sniedzu śo

Margo G. 23. dec 2017. 21:23

Nu kā tā var!!!  
Ne kauna, ne goda!!!



https://www.youtube.com/watch?v=xxUrCtNMAv0

Dzēsts profils 23. dec 2017. 21:22

Un ??? Kas ir svarīgāk -tas, kā viņš piedzima ?.... tas, kā nomira   ? ... tas, kad tieši nomira   ? ....vai tas, ko tas viss vēsta ?

Vineta K. 23. dec 2017. 21:19

Nu pagaidisu kad beiksi besities-tad paliksi pukaina un mieriga.     

Dzēsts profils 23. dec 2017. 21:19

Nē kisa   !!! Pagaidām vēl drīksti necensties.  

Dzēsts profils 23. dec 2017. 21:17

Šprici ar garu adatu tieši sirdī būtu cilvēcīgāk   Gunta  

Autorizācija

Ienākt