Kisa K. 23. dec 2017. 21:17

Vai te sanàkuśi tie...kuriem es tikk looti “patīku”     

Gunta L. 23. dec 2017. 21:08

Adrenaliinu normaalaas devaas vajag visiem

Dzēsts profils 23. dec 2017. 21:03

Tak manis pēc   ! ...ja Tev tas dzīvi atvieglo....  

Vasilijs P. 23. dec 2017. 20:14

Jauki

Vasilijs P. 23. dec 2017. 20:14

Jauki

Dzēsts profils 23. dec 2017. 19:33

Varētu gan   . Un varbūt to varēja ievietot bez 'varētu būt'   . Vienkārši 'Svētku noskaņai'

Gunta L. 23. dec 2017. 19:17

Kam negadaas,bet meeghini paarkaapt tam paari

SFI L. 23. dec 2017. 17:54

   Patiesība Arvīd ir tur - ārā
Neviens nevar pierādīt kad Jēzus dzimis, pirms ko publicē, palasi info
Priecīgus Ziemassvētkus

http://www.sadraudziba.adventisti.lv/index.php/documents/category/40-svetrunas?download=255



https://lv.m.wikipedia.org/wiki/Jēzus_Kristus

Guna a. 23. dec 2017. 17:09

Polianna - saulstariņš ! debesis samākušās un sejas - izgaismo kas !
Lasīju grāmatu - ļoti gaiša un labestīga !   atklāj kas - cilvēkā ikvienā mīt labestība..., vnk jāizgaismo tā kādam...
Brīvākā brīdī noskatīšos arī filmu ..., pēc fragmentiem spriežot - izdevies grāmatas ekranizējums !


https://www.youtube.com/watch?v=6e8-oLVtCZc

Margo G. 23. dec 2017. 16:34

Pēc senā kalendāra tas bija Ziemassvētku laiks!!!
Ja gribi dalīties ar pārgudri infu, tad noskaidro visu kārtīgi nevis izrauj kaut ko, no nezin kā...

Arvīds J. 23. dec 2017. 16:28

zinu ,ka daudziem tas nepatīk.?????

Valija Y. 23. dec 2017. 15:16

                                                    
♫♪
Mad Caddies - Coyote
https://youtu.be/TuB35nmAo9Q
                                                  

Valija Y. 23. dec 2017. 15:00

Ja man kautkas zūd es to meklēju--- neatrodu --aizmirstu...

Benita L. 23. dec 2017. 11:04

Beidz liekuļot,ja Tev tā būtu, datorpele nerakstītu un mīlētos ar pudeli! Man nekad nezūd ticība saviem spēkiem,nav svarīgi,ja arī brīžiem smagāk,viss notiek prātā!

Gunars S. 23. dec 2017. 07:02

Labāk lodi  pakausī nekā.....

raimonds v. 23. dec 2017. 03:20

man gan tada sajuta, ka ar katru dienu kaut ko tikai no sevis kaut kadu dalu sevis zaudeju. paliek aizvien lielaks tuksums ap mani un apatija

Inta J. 22. dec 2017. 23:40

.. .nekā pakausī     

Vasilijs P. 22. dec 2017. 23:15

Lasījuši Gorkija kunga"bērnība",tapis Krimā.

ierakstam «Logiski !!!»
Vasilijs P. 22. dec 2017. 22:17

I pod ļivņem,i pod gradom,ļiš bi bitj s taboju rjadom!

ierakstam «Logiski !!!»
Vasilijs P. 22. dec 2017. 22:16

I pod ļivņem,i pod gradom,ļiš bi bitj s taboju rjadom!

Autorizācija

Ienākt