Kisa K. 23. dec 2017. 21:17Vai te sanàkuśi tie...kuriem es tikk looti “patīku”
Gunta L. 23. dec 2017. 21:08Adrenaliinu normaalaas devaas vajag visiem
Dzēsts profils
23. dec 2017. 21:03Tak manis pēc ! ...ja Tev tas dzīvi atvieglo....
Dzēsts profils
23. dec 2017. 19:33Varētu gan . Un varbūt to varēja ievietot bez 'varētu būt' . Vienkārši 'Svētku noskaņai'
Gunta L. 23. dec 2017. 19:17Kam negadaas,bet meeghini paarkaapt tam paari
SFI L. 23. dec 2017. 17:54 Patiesība Arvīd ir tur - ārā
Neviens nevar pierādīt kad Jēzus dzimis, pirms ko publicē, palasi info
Priecīgus Ziemassvētkus
Guna a. 23. dec 2017. 17:09Polianna - saulstariņš ! debesis samākušās un sejas - izgaismo kas !
Lasīju grāmatu - ļoti gaiša un labestīga ! atklāj kas - cilvēkā ikvienā mīt labestība..., vnk jāizgaismo tā kādam...
Brīvākā brīdī noskatīšos arī filmu ..., pēc fragmentiem spriežot - izdevies grāmatas ekranizējums !
Margo G. 23. dec 2017. 16:34Pēc senā kalendāra tas bija Ziemassvētku laiks!!!
Ja gribi dalīties ar pārgudri infu, tad noskaidro visu kārtīgi nevis izrauj kaut ko, no nezin kā...
Arvīds J. 23. dec 2017. 16:28zinu ,ka daudziem tas nepatīk.?????
Valija Y. 23. dec 2017. 15:16
♫♪
Mad Caddies - Coyote
Valija Y. 23. dec 2017. 15:00Ja man kautkas zūd es to meklēju--- neatrodu --aizmirstu...
Benita L. 23. dec 2017. 11:04Beidz liekuļot,ja Tev tā būtu, datorpele nerakstītu un mīlētos ar pudeli! Man nekad nezūd ticība saviem spēkiem,nav svarīgi,ja arī brīžiem smagāk,viss notiek prātā!
raimonds v. 23. dec 2017. 03:20man gan tada sajuta, ka ar katru dienu kaut ko tikai no sevis kaut kadu dalu sevis zaudeju. paliek aizvien lielaks tuksums ap mani un apatija
Vasilijs P. 22. dec 2017. 22:17I pod ļivņem,i pod gradom,ļiš bi bitj s taboju rjadom!
Vasilijs P. 22. dec 2017. 22:16I pod ļivņem,i pod gradom,ļiš bi bitj s taboju rjadom!


