Ingrida X. 13. apr 2018. 07:05

.... dubļos, Gunar??- es, cik vien iespējams, nekāpju tajos- esmu pārāk slinka, lai katru dienu/vakaru tīrītu apavus.. + vēl kko ;)
     Naida nasta?- maldies- manī tās nav. Pret ko tad man te naidoties??, pret kko, sevis pašas izdomātu/sakomentētu/iebalsotu?? Nelaimīgs, vientuļš cilvēciņš, kas negodīgumā gūst balansu savai esamībai, kā tādai, un tikai. Lai gūst prieku vsm šeit, sajūtoties- esam- kaut kam    

    Jauku Visiem Jums- Piektdienu!! /datums gan šodien- ne visai, bet- neesam taču stulbi māņticīgi, vai ne??   / ..
    
     Uz sadzirdēšanos/saredzēšanos, kaut kad :) .. Varbūt.
                                                                                        

Gunars S. 13. apr 2018. 06:12

Ingrīda. Nekāp dubļos un būsi tīra! Noņem šo naida nastu,atspirgsi! Pavasaris sācies,daba attīrās! Daudzi no mums ir nepareizi. Vai tāpēc būtu ar vārdiem jāpātago?Tu gribi un esi personība.Es esmu seklais arī gribu būt pamanīts.

Ingrida X. 12. apr 2018. 23:24

    No manas puses šajā ierakstā ir pateikts- viss.
    Lai cik man grūti būs pa reizītei te būs neuzrakstīt kko- centīšos nedarīt to. Jo- ja patiesie Cilvēki atstājuši šo, publiskās sadaļas vietni, tad- kā vārdā te ķepurojos vēl es? .. Te vnm esmu rakstījusi godprātīgi, un tikai- no sevis. Kam??? .... VISS.

Ingrida X. 12. apr 2018. 23:18

Kad sāc sekot citā pavadā, ne vairs pats- savā, tad, Vasja, paej ka mazlietiņ vai- labāk- pavisam nost no tā, ko rakstu es; man riebjas visi, kkā tēlojumi. Skaidrs Tev???

Ingrida X. 12. apr 2018. 23:14

Vasilij. Es spēju saprasties ar Tevi. Tu- spēj saprasties ar mani. Un to- mēs zinām abi, vai ne? Jo- esam, kā par brīnumu!, reālas būtnes. Viss. /man vēl šovakar padarāms darbiņš cits../.. ;)

Vasilijs P. 12. apr 2018. 23:13

Un kuram GODĪGAM cilvekam gan patiktu ar ānusu traumēties...

Vasilijs P. 12. apr 2018. 23:11

Tā nu ir dziļa xxxxxx-piedod!

Ingrida X. 12. apr 2018. 23:08

Lucifer!
Vai jebkāds ir izcīnījis cīņu ar vējdzirnavām?- nē. Vēl jo vairāk- ar tām, kas griežas pret visiem noteikumiem??- nē gan. Un- ar to jau laikam- beidzot!- pietiek arī man.

Lai te pavalda negodīgums, visās tā izpausmēs, ko iedibinājusi pers. "īpašā"- anuga. Dziediet odas, slavējiet, piebalsojiet viņas pašas sev-komentiem-balsojumiem arī turpmāk!! (Ja kas- nekas tāds te nepastāvētu- bez Jūsu līdzatbalsta; uz priekšu!! ;)))/ ....

Jā, man tas viss pieriebies, beidzot. PIERIEBIES.

Pasaulē šajā, ārpus amigos, ir daudz citu krāsu un garšu. Daudzreižu- īstāku.

Vasilijs P. 12. apr 2018. 23:06

Jo dziļidupsī
peros....
Dzejolis.

ierakstam «Dzejolis»
Vasilijs P. 12. apr 2018. 23:04

Jaunības Draugiem,un gan Brennana,gan Trampa kungiem-sapratušies.

Dzēsts profils 12. apr 2018. 21:46

Šo klausoties gan....


  ......aizdomājos par kko citu, bet arī man vienalga    

Dzēsts profils 12. apr 2018. 21:41

A Tu zināji, ka elles nav (devil) ? Ir tikai zemes virsa ar savu cerību ?

Guna a. 12. apr 2018. 20:28

Noskaņojums un mūzika ir tie ..., viens otram kas pieskaņojas - unisonā !     lai skanētu ...
Nomainot vienu - mainās otrs !  


https://www.youtube.com/watch?v=MU68MDj7-Tk

Guna a. 12. apr 2018. 20:25

Vaaaaasilij ...   

Vasilijs P. 12. apr 2018. 18:13

Ja Francija,un no otras puses Polija-tad milzīgi riski...

Vasilijs P. 12. apr 2018. 18:06

Mūsu informācijas avots-Ždanokas kundze

Lilija L. 12. apr 2018. 15:34

Ak, dievs...cik skaisti      Paldies, ka padalījies, Max

ierakstam «Sakuras zied !»
Frēzija v. 12. apr 2018. 14:47

Saku to pašu, tika iepazīti interesanti cilvēki.....

ierakstam «Lai vai kā...»
Frēzija v. 12. apr 2018. 14:44

Benita, ļoti jauki aprakstīta tava pastaiga, izjūtas, domu lidojums, patīkami lasīt  
   Man ļoti patīk vējš .................


https://www.youtube.com/watch?v=_kEo8WMN_i4

Autorizācija

Ienākt