Ingrida X. 13. apr 2018. 07:05.... dubļos, Gunar??- es, cik vien iespējams, nekāpju tajos- esmu pārāk slinka, lai katru dienu/vakaru tīrītu apavus.. + vēl kko ;)
Naida nasta?- maldies- manī tās nav. Pret ko tad man te naidoties??, pret kko, sevis pašas izdomātu/sakomentētu/iebalsotu?? Nelaimīgs, vientuļš cilvēciņš, kas negodīgumā gūst balansu savai esamībai, kā tādai, un tikai. Lai gūst prieku vsm šeit, sajūtoties- esam- kaut kam
Jauku Visiem Jums- Piektdienu!! /datums gan šodien- ne visai, bet- neesam taču stulbi māņticīgi, vai ne?? / ..
Uz sadzirdēšanos/saredzēšanos, kaut kad :) .. Varbūt.
Gunars S. 13. apr 2018. 06:12Ingrīda. Nekāp dubļos un būsi tīra! Noņem šo naida nastu,atspirgsi! Pavasaris sācies,daba attīrās! Daudzi no mums ir nepareizi. Vai tāpēc būtu ar vārdiem jāpātago?Tu gribi un esi personība.Es esmu seklais arī gribu būt pamanīts.
Ingrida X. 12. apr 2018. 23:24 No manas puses šajā ierakstā ir pateikts- viss.
Lai cik man grūti būs pa reizītei te būs neuzrakstīt kko- centīšos nedarīt to. Jo- ja patiesie Cilvēki atstājuši šo, publiskās sadaļas vietni, tad- kā vārdā te ķepurojos vēl es? .. Te vnm esmu rakstījusi godprātīgi, un tikai- no sevis. Kam??? .... VISS.
Ingrida X. 12. apr 2018. 23:18Kad sāc sekot citā pavadā, ne vairs pats- savā, tad, Vasja, paej ka mazlietiņ vai- labāk- pavisam nost no tā, ko rakstu es; man riebjas visi, kkā tēlojumi. Skaidrs Tev???
Ingrida X. 12. apr 2018. 23:14Vasilij. Es spēju saprasties ar Tevi. Tu- spēj saprasties ar mani. Un to- mēs zinām abi, vai ne? Jo- esam, kā par brīnumu!, reālas būtnes. Viss. /man vēl šovakar padarāms darbiņš cits../.. ;)
Vasilijs P. 12. apr 2018. 23:13Un kuram GODĪGAM cilvekam gan patiktu ar ānusu traumēties...
Vasilijs P. 12. apr 2018. 23:11Tā nu ir dziļa xxxxxx-piedod!
Ingrida X. 12. apr 2018. 23:08Lucifer!
Vai jebkāds ir izcīnījis cīņu ar vējdzirnavām?- nē. Vēl jo vairāk- ar tām, kas griežas pret visiem noteikumiem??- nē gan. Un- ar to jau laikam- beidzot!- pietiek arī man.
Lai te pavalda negodīgums, visās tā izpausmēs, ko iedibinājusi pers. "īpašā"- anuga. Dziediet odas, slavējiet, piebalsojiet viņas pašas sev-komentiem-balsojumiem arī turpmāk!! (Ja kas- nekas tāds te nepastāvētu- bez Jūsu līdzatbalsta; uz priekšu!! ;)))/ ....
Jā, man tas viss pieriebies, beidzot. PIERIEBIES.
Pasaulē šajā, ārpus amigos, ir daudz citu krāsu un garšu. Daudzreižu- īstāku.
Vasilijs P. 12. apr 2018. 23:04Jaunības Draugiem,un gan Brennana,gan Trampa kungiem-sapratušies.
Dzēsts profils
12. apr 2018. 21:46Šo klausoties gan....
......aizdomājos par kko citu, bet arī man vienalga
Dzēsts profils
12. apr 2018. 21:41A Tu zināji, ka elles nav (devil) ? Ir tikai zemes virsa ar savu cerību ?
Guna a. 12. apr 2018. 20:28Noskaņojums un mūzika ir tie ..., viens otram kas pieskaņojas - unisonā ! lai skanētu ...
Nomainot vienu - mainās otrs !
Vasilijs P. 12. apr 2018. 18:13Ja Francija,un no otras puses Polija-tad milzīgi riski...
Vasilijs P. 12. apr 2018. 18:06Mūsu informācijas avots-Ždanokas kundze
Lilija L. 12. apr 2018. 15:34Ak, dievs...cik skaisti Paldies, ka padalījies, Max
Frēzija v. 12. apr 2018. 14:47Saku to pašu, tika iepazīti interesanti cilvēki.....
Frēzija v. 12. apr 2018. 14:44 Benita, ļoti jauki aprakstīta tava pastaiga, izjūtas, domu lidojums, patīkami lasīt
Man ļoti patīk vējš .................
