Aleksandrs V. 15. apr 2018. 12:53Benita,vasarā daudz iespaidīgs skats uz to visu,kā arī Karaliskās teritorijas apskati viss,kas saistīts ar to...
uzņēmumu daudz,bet viss tas nav iespējams attanot...Ilgu laiku aizņemtu.
Benita,Paldies !
Gunta L. 15. apr 2018. 12:40Konkreeti labas bildes,it kaa pati buutu pabijusi!Jaadomaa,ka atpuuties no sirds.Veiksmiigu sveetdienu!
Gunta L. 15. apr 2018. 12:37Visu laiku taa ir bijis,vispirms dara un tad domaa,ko dariit!
Margo G. 15. apr 2018. 12:21Izpausties nevienam nav liegts!
Kāpēc viņa tevi tik ļoti tracina
Lai kāda viņa būtu vai nebūtu... tak dzīvot netraucē!?
Benita L. 15. apr 2018. 11:18Ja jau visiem nepatiktu,bet ir laimīgie,kuri brauc nepieskaroties!
Guna a. 15. apr 2018. 11:07Varbūt tieši otrādi - pārāk patīk tā dzeltenā krāsa ...? spiežas ka barjerai klāt - autiņiem sāniņus pakasīt !
Guna a. 15. apr 2018. 11:03Jāāāaa ..., Londonā ir ko apskatīt !
Incanti arī apskatāmo objektu tapšanas vēsturē ielūkoties ..., linkā - info par Londonas pulksteņu karali - Bigbenu !
Trīs reizes nedēļā pulksteņa uzraugs kāpj 300 pakāpienus augšup pa spirāliskām akmens kāpnēm, lai, griežot rokturi, uzvilktu trosē iekārto smago atsvaru, kas darbina pulksteņa mehānismu. Uzraugs arī pārbauda pulksteņa precizitāti. Svārsts, kura garums ir četri metri, svārstās reizi divās sekundēs. Tā augšpusē ir neliels plauktiņš, uz kura atrodas daži veci pensi un puspensi. Ja pulkstenis atpaliek, uzraugs uzliek vēl vienu monētu, bet, ja tas steidzas — noņem kādu monētu nost.
Guna a. 15. apr 2018. 10:51Cik jauki , Aleksandr !
Gan mazmeitiņa apraudzīta , gan Londona apskatīta ..., arī mēs - neklātienē varam līdzi paceļot !
Cerams , būs vēl - bilžuki ...? Vai pie Tiso kundzes - paciemojies ? tur tik daudz slavenību var sastapt un pat - kopā nofočēties ! :
Guna a. 15. apr 2018. 10:46Ak ...! visi mēs tikai cilvēki , Aleksandr ..., zinām - darīt un dzīvot kā vajag ! sanāk - kā nu kuram sanāk ...
Taču ar visiem mūsu tarakāniņiem - dzīve skaista tik un tā !
Aleksandrs V. 15. apr 2018. 10:15..uzmanība,cienītprasme,maigums ir cilvēka galvenā kopsaprašanās sastāvdaļa - CILVĒCISKUMS !
Now comment...
Aleksandrs V. 15. apr 2018. 09:59...viss nāk un aiziet tālumā....
Pamācības grāmatu bērniem jāiemāca no - autiņiem !
Jābūt lielam psihologam,analītiķim un drosmīgam,lai atzītu savas kļūdas !
Dzēsts profils
15. apr 2018. 09:43 TU MAM, visgrūtāk ir aiziet no savām atmiņām, jo tās mēs nesam līdz visu mūžu. Visgrūtāk ir sadziedēt savas brūces un neuzplēst no jauna.
Vasilij, nezinu, vai efejas ir indīgas, bet tās žņaudz. Apvijas ap koku. Pirmie sāk kalst zaru gali, tad nokalst visi zari un koks aiziet bojā.
Gunta,pārbrauktiem amerikāņu kalniņiem otru reizi braukt pāri būtu neprāts ! Jauni būs, bez tiem nevar iztikt.
Guna a. 14. apr 2018. 18:55Viss notiek , Max ... Teo jaunā izredzētā - jau bedrīti oliņai ieriktē !
arī ar ziftiņu - šamā tiek galanti uzcienāta !
Guna a. 14. apr 2018. 18:35Paldies , Guntiņ ..., bez maiguma - nekādi ...
...staro Visumā zvaigžņu mirdzums -
............................................. auksts .
otra cilvēka siltā maiguma ilgojas -
............................................ cilvēks .
satiekas maiguma oāzē divi -
................................... apskāvienā ...
Guna a. 14. apr 2018. 18:27Manis nav , Vasilij .
Ai...! pieņemsim , ka manis - mājās naff !

