Gunars S. 16. apr 2018. 18:52Saku kā ir. ,Kaķis tev ir skaists! Bet man pat kaķa nav!
Vasilijs P. 16. apr 2018. 17:52Lai tas agris ārstē savas psihiskās kaites ar savām baltajām tabletēm.
Dzēsts profils
16. apr 2018. 17:32Akmeni ar skatos šis pavasaris nav saudzējis (devil) .
Raksta tā, itkā vietējās žagatas viņa pliko galvvidu pavasara orģijām būtu izmantojušas
Dzēsts profils
16. apr 2018. 17:27Intriģējoša versija . Pārmaiņas pēc jau Tev nenāks par ļaunu pabimbāt ! Sausās biksēs ponta pēc pastaigāt
Sandis x. 16. apr 2018. 16:06klau, Gunār gatavs parunāt..... zinu ka dzīvo Rīgā, bet draugs Aleksandrs Volkovs dzīvo ārpus...... lai nemulsinātu vietas nenosaucu..........
esmu gatavs sacelt traci no tiem kuri vel te palikuši:)
Aleksandrs V. 16. apr 2018. 15:58Lilija,gribēšana ir,tātad ir vēlme,kura jārealizē !
Paldies Tev par atsauksmi !
Sandis x. 16. apr 2018. 15:57paga, paga, kur palikušas meitenes:))))
meitenes za vami stalingrat, jums arī kas sakāms:)))
SFI L. 16. apr 2018. 15:55 Aprīlis, joku mēnesis, bet para sobraķ šmotki
Sandis x. 16. apr 2018. 15:55Es patiešām vēlos būt labā draudzībā ar jums, pat ja jūs esat precējies, mēs varam būt draugi, man ir iemesls, kāpēc jūs izvēlējāties kā manu draugu, pls justies bez maksas sazinieties
lai saprastu cik ātri beigas pienāks:)))
gals klāt, bet jautrie piedāvājumi (būt labā draudzībā ar jums) būs kaut katru dienu:))))
Gunars S. 16. apr 2018. 15:53Iespējams es te vairs nebūšu,bet tev te būs vēl ilgi ilgi jāpaliek!
Gunars S. 16. apr 2018. 15:43Šis gan nav brīnums!
bet šim
ir neticams spēks zem astes
Sandis x. 16. apr 2018. 15:4310 euro tam kurš vel te kavējās un domā ka amigos.lv parīt nebūs:)
Sandis x. 16. apr 2018. 15:41no pirmās inbox.lv lappuses pazuda norāde uz amigos.lv:)
NAV...........
Gunars S. 16. apr 2018. 15:35Sandis atslēgs ne uzreiz,bet rītdien!
max m. 16. apr 2018. 13:46
Visi putnàshki màjàs; bet pa vienam .
Tàs ir putnàshkienes, vechi stràdà, ir tachu pirmdiena !
Lilija L. 16. apr 2018. 11:19Paldies, ka padalījies! Bildes ļoti labas, interesantas pie tam vēl. Patika naksnīgā Londona Nu jauks Tev ceļojums sanāca!
Arī gribētu uz Londonu..nekad neesmu tur bijusi..
