Gunars S. 16. apr 2018. 18:52

Saku kā ir.  ,Kaķis tev ir skaists!   Bet man pat kaķa nav!

ierakstam «Mans baltais brīnums»
Vasilijs P. 16. apr 2018. 17:52

Lai tas agris ārstē savas psihiskās kaites ar savām baltajām tabletēm.

ierakstam «Mans baltais brīnums»
Dzēsts profils 16. apr 2018. 17:32

Akmeni ar skatos šis pavasaris nav saudzējis (devil) .
Raksta tā, itkā vietējās žagatas viņa pliko galvvidu pavasara  orģijām būtu izmantojušas  

Dzēsts profils 16. apr 2018. 17:27

Intriģējoša versija   . Pārmaiņas pēc jau Tev nenāks par ļaunu pabimbāt   ! Sausās biksēs ponta pēc pastaigāt  

Sandis x. 16. apr 2018. 16:06

klau, Gunār gatavs parunāt..... zinu ka dzīvo Rīgā, bet draugs Aleksandrs Volkovs dzīvo ārpus...... lai nemulsinātu vietas nenosaucu..........

esmu gatavs sacelt traci no tiem kuri vel te palikuši:)

Aleksandrs V. 16. apr 2018. 15:59

Sandri xxxxx,   

Aleksandrs V. 16. apr 2018. 15:58

Lilija,gribēšana ir,tātad ir vēlme,kura jārealizē !
Paldies Tev par atsauksmi !

Sandis x. 16. apr 2018. 15:57

paga, paga, kur palikušas meitenes:))))

meitenes za vami stalingrat, jums arī kas sakāms:)))

SFI L. 16. apr 2018. 15:55

Aprīlis, joku mēnesis, bet para sobraķ šmotki



    

Sandis x. 16. apr 2018. 15:55

Es patiešām vēlos būt labā draudzībā ar jums, pat ja jūs esat precējies, mēs varam būt draugi, man ir iemesls, kāpēc jūs izvēlējāties kā manu draugu, pls justies bez maksas sazinieties

lai saprastu cik ātri beigas pienāks:)))
gals klāt, bet jautrie piedāvājumi (būt labā draudzībā ar jums) būs kaut katru dienu:))))

Gunars S. 16. apr 2018. 15:53

Iespējams es te vairs nebūšu,bet tev te būs vēl ilgi ilgi jāpaliek!

Gunars S. 16. apr 2018. 15:43

Šis gan nav brīnums!

bet šim

ir neticams spēks zem astes

ierakstam «Mans baltais brīnums»
Sandis x. 16. apr 2018. 15:43

10 euro tam kurš vel te kavējās un domā ka amigos.lv parīt nebūs:)

Sandis x. 16. apr 2018. 15:41

no pirmās inbox.lv lappuses pazuda norāde uz amigos.lv:)

NAV...........

Gunars S. 16. apr 2018. 15:35

Sandis atslēgs ne uzreiz,bet rītdien!  

Lilija L. 16. apr 2018. 15:02

Kāpēc? Kā Tu zini?

max m. 16. apr 2018. 13:46


Visi putnàshki màjàs; bet pa vienam .
Tàs ir putnàshkienes, vechi stràdà, ir tachu pirmdiena !
  

Sandris X. 16. apr 2018. 12:01

Lilija L. 16. apr 2018. 11:19

Paldies, ka padalījies! Bildes ļoti  labas, interesantas pie tam vēl. Patika naksnīgā Londona   Nu jauks Tev ceļojums sanāca!
Arī gribētu uz Londonu..nekad neesmu tur bijusi..

Dzēsts profils 16. apr 2018. 10:09

Ļoti skaisti

ierakstam «Sakuras zied !»
Autorizācija

Ienākt