Sandis x. 13. apr 2018. 17:43

gunars izliekās par seklo, bet tāds ne tuvu nav:)))

žēl, bet var pa labu, ka 90mitajos tusiņus nefilmēja:)

Vasilijs P. 13. apr 2018. 17:40

Vēl par to stulbo sētnieku kādu dziesmiņu!

Gunars S. 13. apr 2018. 17:40

Benita,uzjautrināji,paldies!

max m. 13. apr 2018. 15:53

Ungàru melnîshu gimene jûtas droshîbà . Ungàrijai ir stiprs Prezidents, ar mugurkaulu !

max m. 13. apr 2018. 15:51


Nezinu kursh, bet viens jau tup uz olas !

max m. 13. apr 2018. 15:40

https://www.youtube.com/watch?v=r5Mbd5m2C3w
" ikviens ir tikmēr ,
kāda piesaukts tiek
kamēr "
precîzi pateikts !

ierakstam «... maigi nebūt ...»
Guna a. 13. apr 2018. 13:29


... ikviens ir -
.................... tikmēr ,
kāda piesaukts tiek -
.................. kamēr ...


https://www.youtube.com/watch?v=x2slTHscdfs

ierakstam «... maigi nebūt ...»
Guna a. 13. apr 2018. 13:25

Katram savs ...

- lai izbijis ! bijis kas -
......... sauks skaļi kāds ...
bez vārdiem - atgriezies !
.................. aicinās cits ...

ierakstam «... maigi nebūt ...»
SFI L. 13. apr 2018. 12:58

Es ar savu bijušo, nu maigs negribu, nevaru, nebūšu,
jo nemīlu, ko kādreiz mīlēju, jo izlietu ūdeni nesasmelt vairs

ierakstam «... maigi nebūt ...»
Guna a. 13. apr 2018. 12:28

Ungārijas melnīši , Sāra un Tobiass , jau 4 oliņas sarūpējuši !     šamajiem gan būs jānoskrienas - lai tik kuplu bērnu pulciņu izbarotu !
Nez , cik oļuku  mūsējie sarūpēs...,   ,,piestrādā,, - cītīgi !


https://www.youtube.com/watch?v=qUwTkezCZao

Guna a. 13. apr 2018. 12:24

Sandri ...

... bet upe plūst joprojām -
...................... sajūtu upe ,
sen kuģis kaut -
......................... projām ...


https://www.youtube.com/watch?v=8cLOaybaiGo

ierakstam «... maigi nebūt ...»
Sandris X. 13. apr 2018. 12:14

Kamēr vari , tikmēr dari !    

ierakstam «... maigi nebūt ...»
Guna a. 13. apr 2018. 11:25

ABBAs dziesmas - vērtība nezūdoša ! vēl paaudzes daudzas - tās dziedās un pārdziedās ...
Aleksandr ...,  
ticu un zinu , bija ka Tava ciemošanās Anglijā - fantastiska !   jo apskatīt un izbaudīt ko - tiešām ir daudz ! Londonā - it īpaši !
Ceru , Tava ceļojuma iespaidus - fotoblogā būs iespēja skatīt ...?
Gaidu pacietīgi..., ne - pa - cie - tī - gi !

Aleksandrs V. 13. apr 2018. 09:05

..koncerts - aktieru izpildījums,ABBA mūzikas pavadījumā...

Aleksandrs V. 13. apr 2018. 08:59

...būdams apreibināts...


turpinājums no redzētā koncerta Londonā - muzikhols ...

Benita L. 13. apr 2018. 08:58

Man gan vakarā,gan rītā noder.

Gunars S. 13. apr 2018. 08:52

Benita,gribās iztrakoties,

Benita L. 13. apr 2018. 08:42

Fraņči ir burvīgi!Lai Tev arī burvīga diena!

Benita L. 13. apr 2018. 08:29

Godīgums rotā cilvēku.Tikai nevajag izlikties par godīgu. Pa dzīvi jāiet ar raitu soli un možu garu!
Citāts par dzīvi." Ja es kādu laiku, nejuzdams ne prieku, ne sāpes, esmu pavadījis tā saukto labo dienu remdeni šķērmajā paciešamības gaisotnē, man top tik aukaini sāpīgi un nožēlojami ap manu bērnišķo sirdi, ka es metu savu sarūsējušo pateikšanās dziesmu liru miegainajam apmierinātības dievam viņa apmierinātajā sejā un labāk pacietīšu negantas, svelošas sāpes nekā šo labdabīgo istabas temperatūru. Tādās reizēs manī tūdaļ iedegas mežonīgas ilgas pēc stiprām jūtām, pēc kaut kā nebijuša, niknums uz šo pelēko, seklo, reglamentēto un sterilizēto dzīvi, nevaldāma vēlēšanās satriekt kaut ko drupās, teiksim, kādu universālveikalu vai katedrāli, vai sevi, pastrādāt neprāta pārgalvības, noraut parūkas pārim godātu elku." › dzīve › Hermanis Hese › Stepes vilks



Citātu kartotēka: http://tikainesakinevienam.lv/tag/stepes-vilks/

Gunars S. 13. apr 2018. 07:44

Guna,paldies!

Autorizācija

Ienākt