Guna a. 12. apr 2018. 14:04Viss notiek , Max..., oļukam - saules peldes !
Melnīši sākot perēšanas procesu , kad 2., pat 3. ! oliņa sagādāta ..., lai stārķēniem būtu vienādas iespējas izdzīvot ..., nevis vecākā - pār citiem dominējošais pārākums !
Šamo info - vērotāju čatā izlasīju ...
Guna a. 12. apr 2018. 13:47Oii..., kāds mīļš Ežulis !
Sveiks , Harry..., Max draugi - mani draugi ! beeet ar bučošanos - mazliet iepauzēsim..., sarunāC...?
max m. 12. apr 2018. 13:19
Labdien ! Mani sauc Harry Hedgehog.Tu man loti patîc, gribu bût tavs Draugs !
Vai varétu Tevi nobuchot apostît ?
max m. 12. apr 2018. 11:50
Beidzot ir ! Ko abi stàv kàjàs jàperé tagad àtri !
Guna a. 12. apr 2018. 09:54Melnīšiem - pirmais oļuks ! aaaaaaapsveiciens !!!
Abi no priekiem samīlējas ! nākamais oļuks - neliks ilgi gaidīt ...
Guna a. 12. apr 2018. 09:31
... pavasarim un mīlestībai -
................................. notici !
pavasaris un mīlestība -
........................ noticēs Tev .
Gunars S. 12. apr 2018. 05:31lita, piekrītu tev! Nav runa par trūkumu,vai nabadzību,bet par necieņu par iepriekšējo paaudžu atstato mantojumu, kurā redzams rūpīgs celtnieku darbs un mūsdienīgs - tjap-ļjap veidojums.
te vēl kaut kas līdzīgs,nevis uzmūrēt jaunu skursteni ,bet ieguldīt prātu ,darbu un līdzekļus drūpošajā,lai paildzinatu acīm redzamo procesu!
Vasilijs P. 11. apr 2018. 19:53Nu un tad,ja Militārā izglītība?Napisano STROIĶEĻ...
Vasilijs P. 11. apr 2018. 19:51Un uz ko ASV savulaik iekrita-pieaicinās bagātus cilvēkus,lai saimnieko...
Vasilijs P. 11. apr 2018. 19:48Pie mums jau arī inženieri strādā,vienam nogriež,citam piešuj
Vasilijs P. 11. apr 2018. 19:35Tev analoģiski CIP Galvenajā mītnē Tieši To tapat pieaudzēja(un ne tikai?).Atraitnis(precēts.
Guna a. 11. apr 2018. 18:28Un kā vēl , Aleksandr..., noreibt liek ! skaidrā esot ...
Guna a. 11. apr 2018. 18:21- Priekā , Vasilij !
sauca sunītis , ar paceltu kājiņu - pie Vasilija bērziņa tusēdams !
Guna a. 11. apr 2018. 18:19Tu ..., ak Tuuuuu ! tā jau bija - alegorija tikai !
Vasilijs P. 11. apr 2018. 17:45Dabīgā sūkņu sistēma,tādējādi sunīšiem ieteicams pie bērziņa patusēties.


