Guna a. 16. apr 2018. 09:57

p.s. Nākamo fotoblogu ar pārvestajām fočiņām - studijā !    

Guna a. 16. apr 2018. 09:56

Daaaaudz ! slavenību tur var sastapt ..., tiem pieskarties pat ..., kopā  nofočēties !


https://www.youtube.com/watch?v=MiQhmi6V2ZM

Guna a. 16. apr 2018. 09:50

Aleksandr..., apciemo gan Tiso kundzes vaska figūru muzeju , sanāks atkal kad Londonā būt !
Re , kā Džastina Bībera fanes - uz turieni gluži vai svētceļojumus rīko !   sava pusatkailinātā elka atveidojumam - pieskartos lai !


https://www.youtube.com/watch?v=PqI1i0OtZpc

Guna a. 16. apr 2018. 09:45

Kurš gan cits , ja ne - paC ! Aleksandr ...
Bet !   tas ir vien tikmēr ..., satiek savu cilvēku - īpašo !   kamēr ...
un tad jau - tālāk spēlēts tiek -> <- četrrocīgi !


https://www.youtube.com/watch?v=zA2LMtlb-8M

ierakstam «... maigi nebūt ...»
Aleksandrs V. 15. apr 2018. 21:15

atvados ar dziesmu,ans. "Bee Gees" izpildījumā - ,,Massachusetts,,
               Šķiet,ka jāiet mājās....


Paldies par piedalīšanos !

Aleksandrs V. 15. apr 2018. 20:51

Paldies,Gunār !
Ceļojumi būs biežāki,pateicoties mazbērniem...

Gunars S. 15. apr 2018. 20:13

Aleksandr,laimīgais,jauks ceļojums! Lieliskas bildes!

Gunars S. 15. apr 2018. 20:06

Sandi,nekreņķējies,seklais!

šie divi lai kreņķējās!

Aleksandrs V. 15. apr 2018. 18:18

Guna,šoreiz nesanāca būt kopā,bet nākošreiz pacentīšos...
Iepriekšējo reiz biju pie Elizabetes vecmāmiņas- Viktorijas..Bet,pie Karalienes Elizabetes netiku - bija remonts pilī.
Biju pie citiem slavenajiem vadoņiem...

Aleksandrs V. 15. apr 2018. 18:11

Pateicos,max max !

Sandis x. 15. apr 2018. 16:59

tu gunar seklai, neesi pozitīvs:)
tik negatīvs;)

es bijušai mīļākai gribēju uzzvanīt un palūgt tagadējam palīdzību projektam (celtnes inženieru) un nesanāca.....  jo izdarās  ka pirms 4 gadiem izķīrās:)))

man pat lielāks kreņķis:)))) jo par draugiem paliekam:))))

max m. 15. apr 2018. 16:39



Svétdiena rit ierasti, katrs katra kaut ko knibina !  

max m. 15. apr 2018. 16:27

Teicamas bildes, Aleksandr ! Sajûta ka pabûts Londonà un bez visàm lidostas pûliniem .    

Aleksandrs V. 15. apr 2018. 13:57

Nu protams,ka skaista !
Un kas to skaistumu veido, ja ne tas pats cilvēks !
Kā kurš to spēj saskatīt,tas ir cits jautājums....Bet,tomēr ir savs redzējums,mazs vai sīks,bet ir..
Maigums ir jūtu izpausmes augstākais punkts,kas atver visu .........

ierakstam «... maigi nebūt ...»
Vasilijs P. 15. apr 2018. 13:55

PSRS tādas lietas nebija!

Dzēsts profils 15. apr 2018. 13:54

Aleksandrs Volkovs
Kāds Tu liels gudrinieks   Tad Tava dzīve bez neviena mezgliņa

Vasilijs P. 15. apr 2018. 13:20

Uz kapiņiem biju,esmu precets(atraitnis-ķepainītim).

Vasilijs P. 15. apr 2018. 13:18

Vēl apple firmas zīmi atstāj...pierādījumi...

Vasilijs P. 15. apr 2018. 13:13

Nav mana informācija,vai avotu...

Aleksandrs V. 15. apr 2018. 12:56

Gunta,jauki,ka tika sagādāts maziņš brīdis satraukumiņam  
Tev arī jauku svētdienu !

Autorizācija

Ienākt