Aleksandrs V. 8. sep 2019. 17:55

Visu labu,max !

Aleksandrs V. 8. sep 2019. 17:53

max,uzdevi jaut. vai nogatavosies mana avenīte...
Domāju,kā tā vajadzētu būt...
Cerība mirst pēdējā...
Vīnogas nogatavojas mūsu parametros...
                            


                            


                            


                            


   Tātad,viss priekšā nesasniedzamais...

max m. 8. sep 2019. 17:47

Aleksandr,skaidra jau lieta,ka gaida zivi ! Tàpat vien kakis jau nesédés

max m. 8. sep 2019. 17:43


tàlàk,rîta iedvesmots,aizbraucu lîdz Japànu dàrzam.Iekshà negàju,jo bija sabraukushas tirgotàju bufetes un tàtad daudz izsalkushu cilvéku..

te viens patuksh karuselis,pilsétas centrà.Laikam radinieks pilsétas Méram.

Te jau Wilsona parks,pashà hiper - centrà,piesédu elpu atvilkt ..



Aleksandrs V. 8. sep 2019. 17:41

max,vai šis runcītis nav tas pats,kurš sēdēja Daugavas krastmalā,un gaidīja desertu...
Apģērbs tāds pats viņiem
                              

Aleksandrs V. 8. sep 2019. 17:03

Labi,mūsu - Ilgai/Gunai .
Cerams...

max m. 8. sep 2019. 15:14

Aleksandr,tas nav mans blogs,bet mûsu,Ilgai/Gunai.
Kas tà par jauko pukiti,starp kartupeliem,varbût samtene ?
Ilga noteikti bus priecîga !    

max m. 8. sep 2019. 15:08




nevaréju atrauties no pukém  

Aleksandrs V. 8. sep 2019. 15:06

Max,es arī pievienojos tavam blogam..
Par cik roku kartupeļus,tad ar kavēšanos...
Cerams,Ilga piedos....
Rudenīgs sveicieniņš...
                


                    un,
                    


tikko no dārza...(kartupeļu lauciņa.... )

max m. 8. sep 2019. 15:00


sapratu,ka vismîlàkas man ir plavas pukes.Iedomàjos skaistu pushki no plavas ziediem  



Raivo K. 8. sep 2019. 14:51

Sveiciens vārda dienā !
Lai rakstās priecīga un krāsaina dzeja !   

Ieva B. 8. sep 2019. 14:17

Skaisti !   

Ieva B. 8. sep 2019. 14:14

Skaistā Latvijas daba !   

ierakstam «Te nav nekā...»
Ieva B. 8. sep 2019. 14:10

Pievienojos sveicējiem !

Gunars S. 8. sep 2019. 13:43

Tādu kaut ko es piedāvāt nevaru

jo no tā nekas man nav

  un šis te tāpat nav manējais

nu lai ir kaut kas,

Guna nu kaut ka tā...

max m. 8. sep 2019. 13:36

plavas pukes atgàdina impresionisma stilu

runcîts izlîdis no bolderjànu laucina atskatîjàs tikai péc mana kis kis .

Guna a. 8. sep 2019. 13:31

..........................................


https://www.youtube.com/watch?v=43mR5-7ooOY

max m. 8. sep 2019. 13:13


https://www.youtube.com/watch?v=rMUX_4B-Hr4
ja vélies citu muzichku,dod vieglu màjienu  

max m. 8. sep 2019. 13:00

Nu nezinu,bet aizskréja varen fiksi  

Autorizācija

Ienākt