Lilija L. 8. sep 2019. 23:00

Vasīlij!   Apsveicu! Tu beidzot neesi vairs viens..Super!

ierakstam «Ziedu valoda»
Lilija L. 8. sep 2019. 22:58

Frēzija,   zini, man daudzus gadus atpakaļ bija šie ziedi dārzā, smaržo jau viņi fantastiski.dēļ tās smaržas vien ir vērts pacensties...bet kaut kā vienu pavasari, es iestādīju par vēlu un  tie man izzuda.. ..Varbūt būs japadomā par šiem ziedem cītīgāk..

ierakstam «Ziedu valoda»
Lilija L. 8. sep 2019. 22:53

Skaista roze, Gunār! Paldies!

ierakstam «Ziedu valoda»
Lilija L. 8. sep 2019. 22:51


Daudz laimes un veselību, vārdinsvētkos,Ilga!

Vasilijs P. 8. sep 2019. 22:27

Agrim nekas savs nav dzīvē bijis,kur nu vēl un tādu sētnieku uz ASV un sūtīt strādāt!Krievu un latviešu valoda,kur tādu liks?!Dvorņaks ir dvorņaks!

ierakstam «Te nav nekā...»
Vasilijs P. 8. sep 2019. 21:51

Varētu baigi bagāti dzīvot,ja tie jefiņi brauktu uz Amēriku un Britniju Spīrsu precētu...ne jau tādu sētnieku līdzi vākt!Pats viņš tāds vācams!

ierakstam «Darītājām...»
Vasilijs P. 8. sep 2019. 21:48

Jo agris sācis aģitēt analoģiski Nevada,Ādažu poligonu privatizēt Šleseru ģimenei.Lai demokrātiski un viss,ka Amērikā.

ierakstam «Darītājām...»
Vasilijs P. 8. sep 2019. 21:46

Agris sācis aģitēt par Ādažu poligona privatizāciju Šleseru ģimenei.Analoģiski Nevada,lai kā Amērikā esot.Demokrātiski!

ierakstam «Te nav nekā...»
Aļoša R. 8. sep 2019. 20:12

Max...skaistas bildes!    Košas krāsas...smalkie ziedi...īsta daile! Tev ir labs fotoaparāts! Kvalitatīvas bildes!

Ingrida X. 8. sep 2019. 20:11

.... un ūdeņi patīk- gan no ārpuses, gan iekšpuses    Frēzijas ievietotā bildīte, ar laipiņu    Un es vakar peldējos!!!! Savā ezerā (man ir divi vismīļākie ezeri pasaulē- savējais, protams, un tas pieRīgā, ar kristāliņiem). Un, par cik rīt sola siltu, ceru laicīgi pārbraukt no darba un arī uzspēt vēl vasariņu paķert- nopeldēties
    Vēlos ievietot vienu foto no vakardienas :)


   (tas uzraksts ar zivtiņām ezerā uzradās tikai septembra sākumā; skaisti!)

ierakstam «Te nav nekā...»
Ingrida X. 8. sep 2019. 20:03

  Gunariņ! Man ļoti patīk dabas foto, vispār patīk! Tev visas bildītes jaukas, bet visvairāk man aizķērās 2., 3. un pēdējā!  

ierakstam «Te nav nekā...»
Frēzija v. 8. sep 2019. 19:31

Max, vistiņu vajadzēja pacienāt, tik vien, kā viņa no Tevis vēlējās  

Frēzija v. 8. sep 2019. 19:28

Ļoti skaista daba virzībă uz rudens pusi ...


ierakstam «Te nav nekā...»
Benita L. 8. sep 2019. 19:06

Nu ja Guna ir arī Ilga,tad sveiciens Ilgai vārdiņsvētkos!

Benita L. 8. sep 2019. 19:01

Kas par krāsām!Man ļoti patīk!

ierakstam «Te nav nekā...»
Benita L. 8. sep 2019. 18:58

Ar patiku tvēru bildes un to aprakstu!Parki pilsētas"džungļos" ir liela vērtība.
Man puķu dobē uzziedēja Vēlziedes.

max m. 8. sep 2019. 18:09

Vînogas Tev smukas Aleksandr, tik vajag lapinas apraut,lai saule tiek klàt kekaram !

max m. 8. sep 2019. 18:07

Aleksandr ,aiz vàrda "mûsu",bija komats !  

max m. 8. sep 2019. 18:05

Aleksandr,par avenîti cerésim,bet par vînogàm zinu. Guna lasa spainiem,bet par vînu klusé

max m. 8. sep 2019. 18:01

Un shitas jau ceturtais parks. Saucàs Grand Rond /lielais apalais/ izveidots starp 1752 un 1754 gadu. Centrà lielà strûklaka,pa malàm statujas un solini  


Biezi tiek izlikti màkslinieku darbi,neviens îpashi nezog

un tagad més dodamies pa gaisa tiltu uz Lielà apalà satelît parku.Ir divi satelît parki un abos var noklût pa gaisu.   Tas savukàrt ir specializéjies vairàk botànikà.

Autorizācija

Ienākt