Lilija L. 8. sep 2019. 23:00Vasīlij! Apsveicu! Tu beidzot neesi vairs viens..Super!
Lilija L. 8. sep 2019. 22:58Frēzija, zini, man daudzus gadus atpakaļ bija šie ziedi dārzā, smaržo jau viņi fantastiski.dēļ tās smaržas vien ir vērts pacensties...bet kaut kā vienu pavasari, es iestādīju par vēlu un tie man izzuda.. ..Varbūt būs japadomā par šiem ziedem cītīgāk..
Lilija L. 8. sep 2019. 22:51
Daudz laimes un veselību, vārdinsvētkos,Ilga!
Vasilijs P. 8. sep 2019. 22:27Agrim nekas savs nav dzīvē bijis,kur nu vēl un tādu sētnieku uz ASV un sūtīt strādāt!Krievu un latviešu valoda,kur tādu liks?!Dvorņaks ir dvorņaks!
Vasilijs P. 8. sep 2019. 21:51Varētu baigi bagāti dzīvot,ja tie jefiņi brauktu uz Amēriku un Britniju Spīrsu precētu...ne jau tādu sētnieku līdzi vākt!Pats viņš tāds vācams!
Vasilijs P. 8. sep 2019. 21:48Jo agris sācis aģitēt analoģiski Nevada,Ādažu poligonu privatizēt Šleseru ģimenei.Lai demokrātiski un viss,ka Amērikā.
Vasilijs P. 8. sep 2019. 21:46Agris sācis aģitēt par Ādažu poligona privatizāciju Šleseru ģimenei.Analoģiski Nevada,lai kā Amērikā esot.Demokrātiski!
Aļoša R. 8. sep 2019. 20:12Max...skaistas bildes! Košas krāsas...smalkie ziedi...īsta daile! Tev ir labs fotoaparāts! Kvalitatīvas bildes!
Ingrida X. 8. sep 2019. 20:11.... un ūdeņi patīk- gan no ārpuses, gan iekšpuses Frēzijas ievietotā bildīte, ar laipiņu Un es vakar peldējos!!!! Savā ezerā (man ir divi vismīļākie ezeri pasaulē- savējais, protams, un tas pieRīgā, ar kristāliņiem). Un, par cik rīt sola siltu, ceru laicīgi pārbraukt no darba un arī uzspēt vēl vasariņu paķert- nopeldēties
Vēlos ievietot vienu foto no vakardienas :)
(tas uzraksts ar zivtiņām ezerā uzradās tikai septembra sākumā; skaisti!)
Ingrida X. 8. sep 2019. 20:03Gunariņ! Man ļoti patīk dabas foto, vispār patīk! Tev visas bildītes jaukas, bet visvairāk man aizķērās 2., 3. un pēdējā!
Frēzija v. 8. sep 2019. 19:31Max, vistiņu vajadzēja pacienāt, tik vien, kā viņa no Tevis vēlējās
Frēzija v. 8. sep 2019. 19:28Ļoti skaista daba virzībă uz rudens pusi ...
Benita L. 8. sep 2019. 19:06Nu ja Guna ir arī Ilga,tad sveiciens Ilgai vārdiņsvētkos!
Benita L. 8. sep 2019. 18:58Ar patiku tvēru bildes un to aprakstu!Parki pilsētas"džungļos" ir liela vērtība.
Man puķu dobē uzziedēja Vēlziedes.
max m. 8. sep 2019. 18:09Vînogas Tev smukas Aleksandr, tik vajag lapinas apraut,lai saule tiek klàt kekaram !
max m. 8. sep 2019. 18:07Aleksandr ,aiz vàrda "mûsu",bija komats !
max m. 8. sep 2019. 18:05Aleksandr,par avenîti cerésim,bet par vînogàm zinu. Guna lasa spainiem,bet par vînu klusé
max m. 8. sep 2019. 18:01Un shitas jau ceturtais parks. Saucàs Grand Rond /lielais apalais/ izveidots starp 1752 un 1754 gadu. Centrà lielà strûklaka,pa malàm statujas un solini
Biezi tiek izlikti màkslinieku darbi,neviens îpashi nezog
un tagad més dodamies pa gaisa tiltu uz Lielà apalà satelît parku.Ir divi satelît parki un abos var noklût pa gaisu. Tas savukàrt ir specializéjies vairàk botànikà.
