Guna a. 9. sep 2019. 18:11Bravo ! Kafijas Pauzes /16.17/ ievietoto rožu bildēm !
Gaumīgi un gleznieciski izveidots rozārijs..., ar pieskaņotiem dabas materiāliem izceļot ziedu karalienes Rozes - skaistumu !
Derētu pamācīties ! bezgaumīgo plastmasas krāmu izvaroto daiļdārzu īpašniekiem ...
Guna a. 9. sep 2019. 18:05Superīgi bilžuki , Max !
tas viss - vienā rītā safočēts ...?
mandomāt ..., bilžukus derētu pilsētas mērijā atrādīt - lai nosponsorē krāšņa albūma , ceļveža pa pilsētas parkiem - izdošanu !
Gunta L. 9. sep 2019. 17:52Neskumsti.Freezij,Tavs prieks atminjaas vienmeer buus,taa arii ir muusu lielaakaa grezniiba un bagaatiiba.
max m. 9. sep 2019. 16:55 Skaisti,kad tévi sestdienas rîtos staigà ar mazajiem .
Mazais sparîgi nes téva kiveri .
Kam nav bérnu,tie bizo lai bûtu formà
es vinu nosaucu par ciltstévu, Làchplésis . Tas arî shoreiz bûs viss. Paldies !
Guna a. 9. sep 2019. 16:37Paldies, Max ...
... viiiiens,div,trīs, ...viiiiens,div,trīs,
tālajā ceļā dosies putni - jau drīz ...
smaržo pēc vieglas nostalģijas -
................................ rudens elpa ...
Dzēsts profils
9. sep 2019. 16:31Un kamēr šeit nav vēl nekā..ne kempingu,ne villu,ne cūkmenu nedarbu atstātās pēdas..tikmēr šis skats garāmejot tik baudāms šķiet
max m. 9. sep 2019. 16:20
" .. vien vélàki rîti vien agràki rieti ... " smuks dzejolis,Guna !
max m. 9. sep 2019. 15:56 shitàm pîlém ir uzbûvétas màjinas,prom vinas nelido
vispàr jau piebarot te nedrîkst,bet ..shim kungam bija sakaltusi baltmaize màjàs
Smuks gailis,bet uzmana ! Tuvàk es vinam klàt neeju,jo tad vinsh riksho pretim
augu dàrzà/jardin de plantes/ patstàvîgi notiek statuju izstàdes. Shis autors ja nemaldos no Californijas
Vasilijs P. 9. sep 2019. 15:08Agris pat iesaka Latvijai uzņemties atbildību un Madonnu un Džeksonus puh!Puh!Kā Ķīnā!Sociopāts!
Gunars S. 9. sep 2019. 15:07Nav jau kur mukt, kājas piekusušas grib atpūsties, galva tām nedod mieru.
Guna a. 9. sep 2019. 15:03Sīkums pie sīkuma , kad sadodas rokās ->>>> lielus mērķus spēj piepildīt !
Guna a. 9. sep 2019. 14:56,,Rīgas Pērlei,, labs piedāvājums - pamukt tālāk no urbanizācijas , skaistās dieniņas izmantojot - lai vasarai ardievas teiktu ...
Jauki bilžuki - kā vnm !
max m. 9. sep 2019. 14:56Tieshi piekrîtu Guna,no sîkumiem saliekas lielais. No sîkumiem arî siltums ienàk sirdî !
Guna a. 9. sep 2019. 14:52Skaisti , Max..., no sīkumiem - galvenais saliekas !
Guna a. 9. sep 2019. 14:49Elva ...,
mūsu mazā Latvija ir visskaistākā - gadalaikos it visos !
max m. 9. sep 2019. 14:48 Tàtad tàlàk pàrejot uz otru dàrzu. Tiltins izrotàts ar ziediem,sîkums bet patîkams.Tie sîkumi tomér ir svarîgi,galvenajàs lînijàs.Te arî nav kàrtîba ideàla,bet.. Ceru jûs tagad saprarîsiet,kàpéc es biju sashauts,ejot pàr nolaisto Rîgas gaisa tiltu. Tilta margas bija sarûséjushas..
te es nofochéju asteru dobi
shitàm pukém nosaukumu nezinu
Guna a. 9. sep 2019. 14:46Te arī viens atraktīvs rudulītis - opacī ! sagribējis ...
Guna a. 9. sep 2019. 14:43Tavam eņģelītim laba muzikālā gaume , Max ! paldies...
