Guna a. 8. sep 2019. 12:58Hmmm..., mājiens par manu uzprasīšanos Gunaram - uz puččīti ?
Guna a. 8. sep 2019. 12:55Dāvanas nepasūta , Max ... nu..., ja nu tikai - vieglu mājienu dod ...
max m. 8. sep 2019. 12:53Nu nezinu.. varéji jau kaut ko pasûtît konkrétàku
max m. 8. sep 2019. 12:50Un ja atnesîs veselu ezeru,kur tad liksi ?
Guna a. 8. sep 2019. 12:50Jauks stāsts un bilžuki , Max !
īpaši tas - ar maigajām pļavas puččītēm ...
cerams , pierunāsi niķīgo tehniku arī citus savus bilžukus - ļaut mums atrādīt !
Guna a. 8. sep 2019. 12:46Sakki ...? jāiet vāzīte salūkot ...
max m. 8. sep 2019. 12:44Gunàrs offa,laikam aizgàjis fochét Tev pukes
Guna a. 8. sep 2019. 12:42
... te naff nekā un te ir -
................................. viss !
ir debesis , zeme ,
vidū vēl tas , dara cilvēku -
..................... laimīgu kas !
Paldies , Gunar ..., nāc ka citiem - bilžukos savos to atrādīt !
Guna a. 8. sep 2019. 12:37A kur puččīte , Gunar ? kur tā - irrr...?
Guna a. 8. sep 2019. 12:35Paldies , Max ...
burvīgas rozītes ! un man tik mīļie Scorpiji - mhmm...
max m. 8. sep 2019. 12:27Kà Tev patîk mana dàvana Vinai,rozà rozîte ?
max m. 8. sep 2019. 12:25Ja Tu apsveici Ilgu shodien,tad laikam privàti
Es sveicu vinu atklàti,véstuli nerakstîju. Mozh izlasîs
max m. 8. sep 2019. 12:21Jà Aleksandr,klimats it kà mainoties. TV teica,ka drîz vien dienvideiropà vairs nevaréshot audzét labîbu,dél sausuma. Toties eiropas ziemelos varéshot labi audzét pat vînogas. Tà ka kàds zaudé un kàds iegûst .
Domà tavéja avene shogad nogatavosies ?
Tà vista patiesîbà man trinàs starp kàjàm,laikam gaidîja ka iedoshu vinai kàdu graudu
max m. 8. sep 2019. 12:14Jà,Gunàr,no rîta ir pavisam cita aura. Es vakar tà lieliski izelpojos tajà zalajà oàzé. Dzîvnieki nàk pashi klàt.Mazinsh dzestrums un miers, klusums! Zàles, puku smarza,lieliski. Tà lîdz plkst 11,péc tam gaisma paliek cieta un énas asas. Un péc tam atkal vakarà labi fochéjas. Ja nav sénu ..,var arî kàdu zirnekl tîklu nofochét pret sauli. Ja nav rasas pilienu nekas,mazliet mineràlûdens no pudeles! Lai veicas.
Gunars S. 8. sep 2019. 12:11max max, ja tu mums neduļķo smadzenes, apsveicu mūsu jubilāri, tieši šodien!
max m. 8. sep 2019. 12:02Kà tà,ka te nekà nav,ira,Daba ir ! Smukas bildes,ziemelnieciska daba, mazliet it kà sastingusi, kà gaidot kàdu,kas atnàks un sapurinàs tàs klusumu.
Gunars S. 8. sep 2019. 11:57Aleksandr, paldies, ka kaut kas tur tomēr ir! Zaļa ir tā mūsu zemīte, Latvija!
