Guna a. 8. sep 2019. 12:58

Hmmm...,   mājiens par manu uzprasīšanos Gunaram - uz puččīti ?   

max m. 8. sep 2019. 12:56

Tieshi to ari gribéju pateikt  

Guna a. 8. sep 2019. 12:55

Dāvanas nepasūta , Max ... nu..., ja nu tikai - vieglu mājienu dod ...

max m. 8. sep 2019. 12:53

Nu nezinu.. varéji jau kaut ko pasûtît konkrétàku  

max m. 8. sep 2019. 12:52

Centîshos Guna    

Guna a. 8. sep 2019. 12:51

Ūdensrozes ...?

max m. 8. sep 2019. 12:50

Un ja atnesîs veselu ezeru,kur tad liksi ?  

Guna a. 8. sep 2019. 12:50

Jauks stāsts un bilžuki , Max !
īpaši tas - ar maigajām pļavas puččītēm ...
cerams , pierunāsi niķīgo tehniku arī citus savus bilžukus - ļaut mums atrādīt !   

Guna a. 8. sep 2019. 12:46

Sakki ...?   jāiet vāzīte salūkot ...

max m. 8. sep 2019. 12:44

Gunàrs offa,laikam aizgàjis fochét Tev pukes  

Guna a. 8. sep 2019. 12:42


... te naff nekā un te ir -
................................. viss !
ir debesis , zeme ,
vidū vēl tas , dara cilvēku -
..................... laimīgu kas !

Paldies , Gunar ..., nāc ka citiem - bilžukos savos to atrādīt !  

ierakstam «Te nav nekā...»
Guna a. 8. sep 2019. 12:37

A kur puččīte , Gunar ?    kur tā - irrr...?

Guna a. 8. sep 2019. 12:35

Paldies , Max ...
burvīgas rozītes !   un man tik mīļie Scorpiji - mhmm...

max m. 8. sep 2019. 12:27

Kà Tev patîk mana dàvana Vinai,rozà rozîte ?

max m. 8. sep 2019. 12:25

Ja Tu apsveici Ilgu shodien,tad laikam privàti  
Es sveicu vinu atklàti,véstuli nerakstîju. Mozh izlasîs  

max m. 8. sep 2019. 12:21

Jà Aleksandr,klimats it kà mainoties. TV teica,ka drîz vien dienvideiropà vairs nevaréshot audzét labîbu,dél sausuma. Toties eiropas ziemelos varéshot labi audzét pat vînogas. Tà ka kàds zaudé un kàds iegûst .
Domà tavéja avene shogad nogatavosies ?
Tà vista patiesîbà man trinàs starp kàjàm,laikam gaidîja ka iedoshu vinai kàdu graudu  

max m. 8. sep 2019. 12:14

Jà,Gunàr,no rîta ir pavisam cita aura. Es vakar tà lieliski izelpojos tajà zalajà oàzé. Dzîvnieki nàk pashi klàt.Mazinsh dzestrums un miers, klusums! Zàles, puku smarza,lieliski.  Tà lîdz plkst 11,péc tam gaisma paliek cieta un énas asas. Un péc tam atkal vakarà labi fochéjas. Ja nav sénu ..,var arî kàdu zirnekl tîklu nofochét pret sauli. Ja nav rasas pilienu nekas,mazliet mineràlûdens no pudeles!  Lai veicas.  

Gunars S. 8. sep 2019. 12:11

  max max, ja tu mums neduļķo smadzenes, apsveicu mūsu jubilāri, tieši šodien!

max m. 8. sep 2019. 12:02

Kà tà,ka te nekà nav,ira,Daba ir ! Smukas bildes,ziemelnieciska daba, mazliet it kà sastingusi, kà gaidot kàdu,kas atnàks un sapurinàs tàs klusumu.   

ierakstam «Te nav nekā...»
Gunars S. 8. sep 2019. 11:57

Aleksandr, paldies, ka kaut kas tur tomēr ir!   Zaļa ir tā mūsu zemīte, Latvija!

ierakstam «Te nav nekā...»
Autorizācija

Ienākt