max m. 9. sep 2019. 14:14

Esmu gandarîts ja kàdam patika. Paldies par vizîti !  

max m. 9. sep 2019. 14:08


Man iepatikàs engelîts ar rudens kràsas spàrniem !

Elva E. 9. sep 2019. 14:00

Rudens un vasara kopīgi izdaiļo Latviju .

Frēzija v. 9. sep 2019. 13:58

Ingrida, tā ir dīķa ūdens regulēšanas laipiņa - meniķis    Tur ir pie pieci metri dziļums (dziļāks kā manā tuvākajā ezerā), peldvieta ir tālāk starp diviem pauguriem, vēl uzlabojās  


Skaisti tas uzraksts - Lielezers  

ierakstam «Te nav nekā...»
Frēzija v. 9. sep 2019. 13:48

  Jā, frēzijas ir ārzemnieces un tāpēc ar tām viss notiek sarežģītāk, daudz esmu lasījusi, bet kaut kas paliek neievērots un tāpēc, tā ziedēšana notiek vēlāk un, kur nu vēl manos ziemeļos, kur viss notiek vēlāk ....  
Vakar uzgāju ļoti smalku aprakstu par šo kaprīzēm  
       .... ceru, ka noderēs arī Tev  
https://www.santa.lv/raksts/ievasdarzs/puku-dobe/nevainiga-frezija-6614/

ierakstam «Ziedu valoda»
Gunars S. 9. sep 2019. 12:47

Lilija Lauma, manu prāt tā ir viena no vis-vis labākām dziesmām, ar lielisku melodiju, nevainojamu, vienkāršu muzikālo pavadījumu!     

ierakstam «Te nav nekā...»
Gunars S. 9. sep 2019. 12:41

Paldies par vērtējumu! Prieks censties!

ierakstam «Te nav nekā...»
Guna a. 9. sep 2019. 12:19

Dāliju liesmās ...

Sandris X. 9. sep 2019. 11:30

Meistarklase !

Sandris X. 9. sep 2019. 11:26

Bildes uz goda !

ierakstam «Te nav nekā...»
Sandris X. 9. sep 2019. 11:23


Guna a. 9. sep 2019. 10:15

Gatavošanās Latgales Māras godināšanai !
paldies Sirokēzam par video ...


https://www.youtube.com/watch?v=6yiMGRnEpKw

Guna a. 9. sep 2019. 10:11

Nu re !   viss Tev sanāca , Max ! bilžuki ->>>> klausīgi blogā salikās !
Tos skatot un priecājoties , tikpat kā Tev blakus - pa Tavo skaisto pilsētu pastaigāts ...

Guna a. 9. sep 2019. 10:06


... doties ceļos tuvos un tālos -
lielais ceļotājs aicina - vējš !
uz vasaras un rudens sliekšņa -
................................. septembrī .


https://www.youtube.com/watch?v=BsC88-n6Btg

Raivo K. 9. sep 2019. 09:49

  
Vēl esam vasarā ..

Guna a. 9. sep 2019. 09:26

Paldies , Raivo ...
prieks un skumjas ->> rokrokā staigā ..., kad nu kurš apciemo - arī dzejas puzlīte attiecīga saliekas ...


https://www.youtube.com/watch?v=ZNqK1Ej39qk

Guna a. 9. sep 2019. 09:18

Visiem - paldies !!! par jaukajiem vārdiņdienas sveicieniem - gan publiski , gan privāti saņemtajiem ..., paldies !!!!!!!!!!!!

Paldies par jaukajām rozītēm , Lilij !  
Par krāšņajām begonijām paldies, Benit !
Aleksandr ..., Tava jaukā samtenīte - kā cmuka brošiņa izskatās ! paldies ...
Paldies, Ieviņ !
Paldies par saulaino puččīti , Gunar ! un vēl par tām izjūtām - bilžuki ko pārējie sniedza ...   
starp citu , nesen , ciemojoties Anglijā , sanāca pavizināties līdzīgā laivā , varbūt ne tik ekskluzīvā - kā Tavā fočiņā..., taču izbrauciens - bija gana jauks !

Lilija L. 8. sep 2019. 23:12

ierakstam «Te nav nekā...»
Lilija L. 8. sep 2019. 23:10

Skaisti, Gunār!   Otrā it seviški, un tā ar mākoņiem!   

ierakstam «Te nav nekā...»
Lilija L. 8. sep 2019. 23:06

Ingrīda Es piekrītu, būtībā, ka ir skaisti saņemt vienu rozi.. Cēli un skaisti!
Par krāsu runājot, man, savukārt, patīk violetās rozes..tik nepierasti neparastas.. Nē ..nu visas ir skaistas..katrai sava burvība..

ierakstam «Ziedu valoda»
Autorizācija

Ienākt