Gunta L. 12. sep 2019. 18:25

Tur taalumaa klusumaa nav nekaa.

Vasilijs P. 12. sep 2019. 06:39

Tiem kungiem vēl tikai tā pati Kristīne Ahujela vajadzīga!Tad kārtībā!

Benita L. 12. sep 2019. 00:40

Rīta peldes!Kas par ezeru?!

ierakstam «Upes maliņā!»
Dzēsts profils 11. sep 2019. 21:15

Apsveicu Gunar   ! Tavas modeles ir daudz krutākas par Sandaļa kolēģēm   .

ierakstam «Upes maliņā!»
Dzēsts profils 11. sep 2019. 21:13

Šitas man atsauca atmiņā pasaku par to, kā lapsa vilku apkāsa   . Tevi ar tādā pašā garā kāds būs apjājis   ! Velti ceri, ka tais caurumos Tavās zeķēs kāda zivs ielīdīs !!

Dzēsts profils 11. sep 2019. 18:01

Labs humors Neko sakarīgu nepateikšu, jo pati neesmu sakomponējusi nevienu meldiju, neesmu izsitusi ar bungu vālītēm nevienu ritmu..tik pampas paplinkšķinājusi sparīgāk bērnībā..Laimīgie kaimiņi

Gunta L. 11. sep 2019. 17:49

Kaapeec,ne!

Gunars S. 11. sep 2019. 15:14

Vasilijs P. 11. sep 2019. 14:12

Kompartija uz Briseli emigrē ar visām ģimenēm!

Sirmais S. 11. sep 2019. 13:34

Varētu tā būt

Gunars S. 11. sep 2019. 13:12

Guna a. 11. sep 2019. 13:10

... pašā rīta agrumā -
kaut kur Gunars steidz !
sarunāts šim randevū -
.................... upes maliņā !
gulbju pārim , pīļu saimei -
...................... fotosesija ...

Paldies par jaukajiem vasaras izskaņas bilžukiem !    

ierakstam «Upes maliņā!»
Guna a. 11. sep 2019. 13:03

Dzīvoja reiz lapa zarā ...


https://www.youtube.com/watch?v=0HIk1gK7r8A

Guna a. 11. sep 2019. 12:57

Paldies par saulainajiem bilžukiem , Gunar !   

... vēl šūpina vilnīši spāres ,
steidz atdzerties sauli - lapas ,
pirms krāsainā rudens sārtā -
....................... metīs tās vējš .

Gunars S. 11. sep 2019. 12:53

Balss tembrs patīkams, bez nodarbībām pie vokālā pedagoga ir tikai tāda muļļāšanās, diemžēl. Ja šai balsij iepūstu dzīvīgumu, dusmas , sāpes, prieku, tā atspirgtu, kļūtu neparasta, nestu mums pārsteigumu un iespējams tās klausītāju iepriecinātu, uzmundrinātu..

Gunars S. 11. sep 2019. 12:00

  

  

vēl nav bijušas salnas, tad sāksies lapukritis!

Lilija L. 11. sep 2019. 08:32

Ļoti skaista gladiola!!!   Paldies, Oskar!   

ierakstam «Ziedu valoda»
Vasilijs P. 11. sep 2019. 06:09

Jānis Kažociņš siļno promorgal!Latvieši par Kremļa kausu hokejā cīnās,un šitādu CIP aģentu nepiefiksēt,Putina labā roka...

Dzēsts profils 10. sep 2019. 22:11

ierakstam «Ziedu valoda»
Ingrida X. 10. sep 2019. 21:37

    Gunar, piedod, ka tas viss te!    Paldies, ja to spēj!  

ierakstam «Te nav nekā...»
Autorizācija

Ienākt