Gunars S. 12. nov 2017. 15:12

Guna es seklais pilnīgi, bez ierunām, tev piekrītu!    

Dzēsts profils 12. nov 2017. 15:04

Pilnībā piekrītu,Guna.Kā jau pati autore arī saka,ka nav jau pilnīgi nekādu problēmu sevi pilnveidot dzīves laikā . Turklāt cilvēks ar gadiem apstākļu spiests pat ļoti mainās, tādēļ saku uzreiz,ka esmu krasi mainījusies un nav ne mazākās problēmas uzstāties pat ļoti plašas auditorijas priekšā,ko daru pat ļoti bieži ikdienā.Ir palikušas tikai atmiņu kripatas no mazās Jūles piedzīvojumiem

Guna a. 12. nov 2017. 14:54

Mandomāt ..., ,,tīrā izpildījumā,, - sastopami reti ..., biežāk ir - jauktais tips ...

Guna a. 12. nov 2017. 14:52

Šamo un tamo - vizualizācija ...

Guna a. 12. nov 2017. 14:49

Ne tikai , Guntar !   ne tikai ...

Guna a. 12. nov 2017. 14:43

Aleksandr ...

... mistērija ,
divas kur iesaistās sirdis ,
sirdīm pārējām neuzminama -
.......................... paliek mīkla .


https://www.youtube.com/watch?v=mmscAFZLBgY

Aļoša R. 12. nov 2017. 14:36

Un, tās arī nav slikti...Kārli!  

Guna a. 12. nov 2017. 14:35

Wooow ... !    Vasilijam - jaunvārdiņa atklājums gadījies ...?

Dzēsts profils 12. nov 2017. 14:33

Aļowa , patiesībā Tu pilnībā to nemaz nevari iedomāties.  

Aļoša R. 12. nov 2017. 14:27

Kārli...cik Tev ir daudz uzdevumu....kurus, pats esi sev uzdevis!  

Dzēsts profils 12. nov 2017. 14:24

Nu lūk !! Man vēl viens uzdevums līdz nākamajai ražai   ! Mēģinot saprast to, kamdēļ austrumu gudrie sēž alās, kur nekas nevar uzkrist, saprast arī to, ko vis labprātāk uzkost dzerot ābolu sulu  

Aļoša R. 12. nov 2017. 14:17

Kārli..plāpājot Tu nodarbini mēles muskuļus..nejauc!  

Vasilijs P. 12. nov 2017. 14:17

Ko nu tur,Britukam pati pareizākā ģimene patrapījusies!

Vasilijs P. 12. nov 2017. 14:15

Ko nu tur,Britukam pareizākā gieme patrapījusies Atraitnis

Aļoša R. 12. nov 2017. 14:15

Bravurīgie tos klusos nepamana...un, kur nu vēl novērtē.
Bet, katrs no mums...ir īpaws...cik nu pawi ļaujam sevi iepazīt...tas ir tikai aspekts...

Dzēsts profils 12. nov 2017. 14:13

Manuprāt āboli ir izteikts latviskais gardums..nu protams pēc Laimas šokolādes   

Dzēsts profils 12. nov 2017. 14:12

Hmm... Aļowa! Labs aizrādījums   !
Pļāpājot tak ar nodarbina tos muskuļus   ? Turpmāk sulu dzeršu pie spoguļa   !  

Dzēsts profils 12. nov 2017. 14:10

No bērnības šis tas aizķēries,kādēļ vispār par to sāku interesēties,Aļoša Vēl nesen atcerējāmies bērnību tuvu cilvēku pulciņā un izskanēja pārsvarā frāze,ka esmu bijusi tik ieturēta,tik klusa... tik noslēgta un iespējams citu rotaļās pat neinteresanta.Tikai viens no visa bara sāka protestēt, jo apbrīnoja acīmredzot manī ko citu.. spēju izdomāt, realizēt to, uz ko neviens cits nebija spējīgs

Autorizācija

Ienākt