Gunars S. 11. nov 2017. 17:13

Šai dienai

Gunars S. 11. nov 2017. 16:56

Šo pie veikala piesaiteto skaisto veļuku uzbildēju tikai dēļ orģinālās priekšejās daksas un stūres konstrukcijas,  Ingrida,  Šajos puišos,kuri klipā taisa brīnumus ir prāta,zināšanu,drosmes,neatlaidības un veiksmes kopojums.Fantastiski! Kas attiecas uz bārdaino zīdaini,tā autors,karikatūrists, ir ar apskaužamu humoru!   Un ir divas izdomātas ēsmas tiem kas uz mani dusmojas,portrets,un uzvards. Vārds patiešām Gunars!

Ingrida X. 11. nov 2017. 14:10

.... ir laiks, kad pieriebjas kašķi kašķu pēc.
     Ir laiks, kad saproti, ka- tāpat nepierādīsi- neko. Tai, kas balso pati par sevi. Gadiem.
     Un tad- vnk- apstādini pulksteni to, kas nespēj pieņemt to, kas ne īsts. Pasaki "kušš!' un distancējies, pamatīgi, pie tam.

     Lai jaukas Tev brīvdienas!


https://www.youtube.com/watch?v=8AI_HZJpvb4

Ingrida X. 11. nov 2017. 14:00

Tev, Kiseņka????

Ingrida X. 11. nov 2017. 13:54

.... mans Dēls, savulaik, darīja ar skeita dēli viskautko tādu, ka... man reizēm sirds vnk stājās... bet- es zināju, man bija iestāstīts, ka ikkurš risks ir pārdomāts, līdz pēdējam... Un tāpēc laikam es pēd.laikā, kad rodas izdevība paskatīties kko no sērijas šīs, vairs iekšēji nedrebu tik ļoti....

Gunars S. 11. nov 2017. 13:41

Kiss Kisa,un laba dziesma izglābs pasauli!

Ingrida X. 11. nov 2017. 13:39

.... esmu vairākkārt noskatījusies paraugdemonstrējumus telpās... zini- skudriņas skrien pāri un vnk apbrīnoju šo cilvēku varēšanu.... tas, ko ievietoju- tikai viens- no....


https://www.youtube.com/watch?v=K9XCKP9KN7A

Ingrida X. 11. nov 2017. 13:30

   Gunar. Jaukais Gunar.
   Man, šajā brīdī, sajūta- ne visai.. patiešām!! Ja pats zini, kāpēc sevi prezentē kā bēbi ar bārdu, tad- kāda Ingridai, citiem daļa?? Ne tā??.. vnk- paliec pie sava.

    Bet tas, kā ieciklēts ritenis pie Maximas- vnk- super!!!!    Viss, ko varu pateikt tiešā bloga kontekstā    Ritenis, ja kas ir smuks. Manējais, kaut ārēji ne gluži tik smuks, ir un paliek tomēr- manējais   aiz to- vissmukākais man..  

   /jā, man NEKAD nepatiks tas pāraugušais bēbis ar bārdu; bet- ja tas ir TAVS, paliec pie tā!!!!!/ ..

Kisa K. 11. nov 2017. 11:56

Vineta, pirms ziemīšiem vél Valsts svétki gan jau par tiem ar nàksies parunàt, aktuàla tèma tak

Vineta K. 11. nov 2017. 10:46

Ziemasvetku tuvosanas-par parejiem svetkiem nerunasu.Nu tad saliec visu kopa-trik,un skaidriba tulit bus.............

Kisa K. 11. nov 2017. 10:14

noteikti, Gunariñ -Kiss Kiss izglàbs pasauli

Vasilijs P. 11. nov 2017. 08:39

Īstais Daugulis Rīgas centrālcietumā Eiropai raķetes zīmē,šitas ir galīgais xxx

Vasilijs P. 11. nov 2017. 08:37

Īstais Daugulis Rīgas Rīgas Centrālcietumā Eiropas intresēm raķetes zīmē,šitas ir galīgais xxxx.

Vasilijs P. 11. nov 2017. 08:36

Vasilijs P. 11. nov 2017. 08:36

Īstais Daugulis Rīgas Centrālcietumā Eiropas intresēm raķetes zīmē.Apliecināts,šitas ir pēdējais xxx.

ierakstam «Bēdu vēsts.»
Gunars S. 11. nov 2017. 06:45

Kiss Kiss.Cerams, ka esi,iegājusi tēlā! Protams ka notikumi  ar, vai bez kašķa turpināsies, Tu esi mūsu cerība,gaisma!

Kisa K. 10. nov 2017. 23:33

Oj, Kárli... ko tad es te vainoju, a???
Es tikai konstatèju faktu

Dzēsts profils 10. nov 2017. 23:32

Draudziigais Kaarlis.... :whatchful

Dzēsts profils 10. nov 2017. 23:21

Zvani 113 !!! Steidzīgi  !!!!
A varbūt Sarkandaugavai uzreiz   , Nr nezinu! Stulbi ir pašai pazust un pēc laika kādu citu vainot   . Akmeņus un kewinus neieskaitot  

Dzēsts profils 10. nov 2017. 23:15

Un nav ko pateikt   ,   līdz ar to?

Autorizācija

Ienākt