Vasilijs P. 1. mar 2018. 16:23

Jau tā visa Baltijas Akadēmija rokās...

Gunars S. 1. mar 2018. 16:19

Benita,''Sliktās lietas'', + tavs intelekts,kaut kā neiet kopā!

ierakstam «Un ko atbildēsi Tu?»
Gunars S. 1. mar 2018. 16:13

Andri,tu lieliski izteici patiesības!

Raivo K. 1. mar 2018. 16:03

Guna a. 1. mar 2018. 15:30

Paldies , Gunar ...
Par septiņu pakalnu ieskauto , Latgales sirdi - Rēzekni ,   tik mīļu - sirsniņai manai !   esmu rakstījusi te daudz - neatkārtošos..., vien dažus video ievietošu ...

Rēzeknes vēsture - senu pastkaršu dokumentēta .


https://www.youtube.com/watch?v=txWE_QuPnKM

Rēzekne - 2018.g. februārī -> Ritvara Pujata lidinātā drona skatījumā .


https://www.youtube.com/watch?v=BjbzhvvHM4Q

SFI L. 1. mar 2018. 13:31

Pats Tu derē, Pats Tu cerē, Pats Tu Dzīves Muzikants,
Kas Tevi paglaudīs pa spalvai, ja ne pats

Gunars S. 1. mar 2018. 13:25

  Ir iespaids,ka Rēzekne ir  ļoti skaista un intresanta pilsēta! Es atradu vienu vecu intresantu foto.Kalpaka iela iespējams irms 100.gadiem!

Lilija L. 1. mar 2018. 12:57

Pareizs secinājums..katrs par sevi ir atbildīgs.

Guna a. 1. mar 2018. 11:44

Andri..., ak ! ar šuliņām - kāāārdini !  
Pavasaris vēl tikai gatavojas -> uznācienam savam ..., balto ziemas mieru - lai izbaudām..., tumsu sevī - balinām ...


https://www.youtube.com/watch?v=ZOyhguMqLJw

SFI L. 1. mar 2018. 11:00

Atvainojos par kļūdām - ar kļavu sulām

SFI L. 1. mar 2018. 10:57

Ar Pavasara vēstnešiem,
    ar kļuvu sulām saldām,
        ar saules stariem virmojot,
           pār laukiem, mežiem soļojot,
               nāk Gunas gaidīts Pavasars


    

Guna a. 1. mar 2018. 10:02

Sveiciens 1. martā , Gunar !   pavasara mēnesis klāt - ar ziemīgas elpas piesitienu - tikai ...,   bet - viņi !!!!!!   

... viņi atkal dara - TO !
visu balto ziemu -
garo gulējuši miegu ,
/lāgā nepamodušies vēl/ ,
ar savu silto elpu
Lāči uzziedināt sāk -
............ sniegpulkstenītes !

Guna a. 1. mar 2018. 09:49

Paldies , Benita ...,   lai Tev jauka šī ziemīgi skaistā 1.pavasara mēneša diena !


                              /Rēzekne , foto autors - Artūrs Zaremba/

Gunars S. 1. mar 2018. 09:28

drīz,pavisam drīz,sāksies viss no gala!

Gunars S. 1. mar 2018. 08:08

   Čupošanās vairs nav pirmajā vietā!  Izlikšanās,ka klājās labi ir populāra no seniem laikiem.Pašizolācija var būt ataisnota,saudzējot un neuzveļot savas problēmas līdzcilvekiem.

Vasilijs P. 1. mar 2018. 07:51

Dzīvo priekš sevis

Benita L. 28. feb 2018. 23:59

Man tā grupa simpatizē!

ierakstam «Un ko atbildēsi Tu?»
Benita L. 28. feb 2018. 23:53

Uh,Diāna,noklausījos!

ierakstam «Un ko atbildēsi Tu?»
Diāna A. 28. feb 2018. 23:23

grupas "Flora"" dziesma par konjaka: acīm atspēko visus vārdus par vīnu!    

ierakstam «Un ko atbildēsi Tu?»
Benita L. 28. feb 2018. 20:38

Autorizācija

Ienākt