Vasilijs P. 5. mar 2018. 19:50Putina kunga disertāciju sarakstījis Universitātes rektors xxxxxxxxxxx
Vasilijs P. 5. mar 2018. 19:48Putina kunga disertāciju sarakstījis Universitātes rektors xxxxxxxx
Vasilijs P. 5. mar 2018. 19:43Par to pašu gludspalvaino lācīti?
Gunta L. 5. mar 2018. 19:24Dedzi dedzi liesminha,katraa milhaa sirsninhaa-jauku,silti....
Guna a. 5. mar 2018. 17:34Luciferam gp /15.35/ - brīdinājuma šāviens gaisā !
Savstarpējos rēķinus - palūgšu kārtot citā vietā !
Guna a. 5. mar 2018. 17:31
... uguns spožums un posts ...
ne tikai priecēt un sildīt ,
prot uguns - sāpīgi kost !
uguni neproti ja -
............................ pieradināt .
Dzēsts profils
5. mar 2018. 15:35Varu ne tik vien, kā pastāstīt no kā sastāv uguns (akmens 12.57), bet arī parādīt
Dzēsts profils
5. mar 2018. 15:32Šī bildiņa ideāli apstiprina tavu būtību, gaumi. K-gan gaume drīzāk te ir bez(bez t.i. tādas nav)gaumība. Bet nu ko var gribēt no akmeņa. Senie latvieši jau zināja, ka zem akmeņa viss nevajadzīgais jāpabāž un dziedot pāri jāstaigā. Visticamāk tamdēļ arī tik bieži piemini kājstarpes un visu pārējo kas redzams no vietas kur guli.....rātni nolikts....
Guna a. 5. mar 2018. 14:50Ar uguni nejoko ! Iedod sērkociņam knipi - pierē ..., uzreiz šamais no dusmām -> aizsvilsies !
SFI L. 5. mar 2018. 14:27Es jau domāju, ka ar to tēlu nav lāgā
Mūsu GrandAmigosLady vienmēr /nu gandrīz/ ēnā, ta viena pate,
ta ar gariem sarunājas, labi , ka vēl Vasilis apciemo,
nu žēlīgi ta tantiņai ar to orintāciju, palikt ēnā vai nākt gaismā
Paldies Benita, izsmeļoši zinoši ēnaini
SFI L. 5. mar 2018. 12:57Paldies Guna
Uguni lietojam jau sen, cilvēks izgudroja sērkociņus, lai radītu uguni
Bet no kā sastāv uguns, nav izpētīts.
Mazliet smaidam
Var arī žonglirēt
Lilija L. 5. mar 2018. 10:47Paldies, Guna .. jā..darbs milzīgs..
Guna a. 5. mar 2018. 10:38Jā , Lilij ..., Tavas meitas diplomdarbs - vnk fantastisks ! veikts milzu darbs ! šo atraktīvo performanci izgatavojot ..., bet - tas ir to vērts !
Lilija L. 5. mar 2018. 10:29. ..milzīgs spēks sērkociņā..tik tiešām..tāpāt kā cilvēkos., jo tik tiešām mēs reizēm paši neapzinamies, kāds spēks mūsos ir paslēpts..
