Benita L. 1. mar 2018. 22:32No pašas atkarīgs.Kad to atmiņu pačubina, ik pa laikam uz brīdi izlec kāds no senākiem vai nesenākiem ,tikai dazreiz ir tā,ka labāk neizlēktu viens otrs.
Guna a. 1. mar 2018. 22:02Gunta ..., jo dziļāks dekoltē, jo vieglāk sievietei elpot..., jo grūtāk elpot - vīrietim.
Kuram vairs interesēs Tavi - esošie vai neesoši gumpīši ?!
Uz baļļuku - posies !
Benita L. 1. mar 2018. 21:45Nu jā,sarkano vīnu nedzer kopā ar balto.
Gunār,skaistas atmiņas par jaunību!vispār par šokolādes kokteili arī interesējos!
Gunta L. 1. mar 2018. 21:26Pagaajushajaa balliitee pazaudeeju kristaala kurp...,piedodiet,gumijniekus,nu nav ,ko aut kaajaas,lai shis vakars izpaliek bez manis...
Gunta L. 1. mar 2018. 21:23Man joprojaam ir interesanti ar savu draudzeni no pirmaas klases,veel vienai buus kaadi 26 gadi,citas nemaz negribu,mums ir jautri un interesanti kopaa.Ja pazudushi un vajag,tad jaameklee.
SFI L. 1. mar 2018. 19:59Pievienojies mēnessgaismā, Leo Roja flautu ritmā
Guna a. 1. mar 2018. 19:43Andri ..., kāds gaudo , kāds dzejo , dejo kāds cits..., karsta mīlēties vēlme - gurnos dedz uguni kādam ! katram kko savu - Mēnestiņš pamodina ...
... man tīkams -
mēnessgaismas tango !
trijatā dejojams -
Viņa , Viņš ,
spožs vēl debesīs -
.................... Mēnestiņš ...
- mūziku , Maestro !
Guna a. 1. mar 2018. 19:37Katram savs dziesmiņš , Andri ...
SFI L. 1. mar 2018. 19:15
Mēness deju ritmā, vijole rauj līdzi
Ingrida X. 1. mar 2018. 19:04.... nezinu, vai tas ir Tavs gadījums, bet man bezgala tuvi 2 teicieni: "Attieksme rada attieksmi" un- "Nūjai ir divi gali"; nu lūk: un ja, teiksim, man, kādas attiecības/draudzība satrūkusi, tad apzinos pat vairāk kā labi, ka ne jau nu kāds cits to tā ņēma un satrūcināja, ka, lielākoties, pati vien esmu pie vainas. Tātad?- Tātad
Dzēsts profils
1. mar 2018. 18:46... šāda veida saukļi veido cilvēku zemapziņu, to apstiprinot ar redzamo - mēs darām to pašu, jo šķiet ka tā ir pareizi! Rasalogi apgalvo, ka sarkanajai un baltajai rasei alkolīdi ir indīgi.
SFI L. 1. mar 2018. 18:43 Negaudoju līdzi vilkam, mēnesgaismā mistiskā,
tver manu roku, lecam mēs pa vecam,
indijaņi šamie sauc, savā pulkā, senču ritmā,
pilna mistikas šī nakts, ko par pilnmēnesi sauc
Guntars x. 1. mar 2018. 17:54Klēģi , drauškas , kuri tikai it kā - neskaitās !
Guna a. 1. mar 2018. 16:44Vasilij ...
Tu tikai -
uz pilnMēness balli !
........................ nenokavē ...
Guna a. 1. mar 2018. 16:39Raivo...
Tu tikai iesmejies - viss notiksies !
Vasilijs P. 1. mar 2018. 16:38Labi zinot,kad no citas aģentūras,biedrs Kažociņš pats LV Pasi izsniedza.
