Ina E. 4. mar 2018. 20:52Pašapliecināšanās - normāla štelle !
Benita L. 4. mar 2018. 20:27Gunār,paškritika laba lieta savas ēnas profilam.
Benita L. 4. mar 2018. 20:25Ēnas pašas neuzrodas,jo tās ir Tavas.Ne par velti saka - no savas ēnas neaizbēgt.
Guna a. 4. mar 2018. 20:07Esi gaisma ! ēnas ..., tās uzrodas pašas ...
Gunars S. 4. mar 2018. 19:35Mana ēna ir briesmonis ar jēra ģīmi un teļa acīm,bet cenšos nebūt ļaundaris!
Benita L. 4. mar 2018. 19:32Ne par ko nenoticēšu,ka Tev vienalga.
Gunta L. 4. mar 2018. 19:30Tad,nu,to Junga kungu,ar visiem vinha praatojumiem,mees esam,tie,kas esam,ar eenu vai bez eenas man vienalga.
Valija Y. 4. mar 2018. 19:12 Sen senos laikos Mēnes un Saule staigāja pa debesi kopā,pa dienu, bet kā jau tas notiek Mēnes saslima ar masalām. Palika viņam kauns,tādam izkropļotam būt blakus žilbinoši skaistai Saulei.Nolēma viņš aiziet Naktī.Tā arī izdarīja. Un tagad Saule meklē savu Mēnesi visu laiku izgaismojot tad vienu vaigu, tad otru /mēnes divreiz lenāk griežās ap savu asi,tāpēc redzam tad vienu pusi,tad otru/.Tāda lūk pasaka,atkal par mīlestību
♫♪
Caruso (Rumba)
Vasilijs P. 4. mar 2018. 14:08Vietējās Valdības un Varas pārstāvji ir apmierināti par man uzticētajiem uzdevumiem un pienākumiem.
Vasilijs P. 4. mar 2018. 14:07Tādēļ iesaku,un ļoti labi iepakotu,jo būs ātrāk,noskaidrošanai ar to pašu ceļasomu nosūtīt.Tik septiņreiz nomēri-tad nogriez!
Gunars S. 4. mar 2018. 07:40Benita,drūms uz iepriekšējā (Ingridas bloga) Lucifera un Ak Mens dialogu! Mēness taču to redz un dzird!
Sandis x. 3. mar 2018. 21:23ne būšu oriģināls......
pirmais kas nāk prāta:)
Benita L. 3. mar 2018. 21:19Tas ir Tavs noskaņojums nevis Mēneša. Drūms ir nepilns mēness.Šitas mēness kā kroņa lukturis apgaismo milzīgi lielo dabas ledus pili.
Guna a. 3. mar 2018. 19:55Magnoliju saldā elpa kad - pasauli bur ...
Guna a. 3. mar 2018. 19:49Ak..., laimīgais Max !
... vēl mirklis tikai !
nāks līdz magnolija -
elpu ar saldu ,
Tevi un pasauli -
........................ burt !
max m. 3. mar 2018. 19:22
Mana apsalusî Magnolija shodien skatos, atdzîvojusies ! Ziedu bûs mazàk, bet bûs .. Ménéss bûs shamajàm kàdu labo ziedi iedevis ..
Dzēsts profils
3. mar 2018. 17:39Cik paredzami..negācijas,baļķu meklēšana citu acīs un pasmiešanās par citiem, ko pati citos ne visai ieredz...
Ceru, brīvdienas Tev izdosies tomēr uz pozitīvākas nots
Dzēsts profils
3. mar 2018. 17:32To tik zina Es un Viņš..Viņa un Viņš un vēl apaļš mēnestiņš.Paturēt prātā visus pasaules noslēpumus nav joka lieta..vaigs tam paliek arvien nopietnāks un skats manāmi noraizējies
Gunta L. 3. mar 2018. 14:53Dzied circeniitis aizkaraasnee,man meenestinhsh vienmeer izskataas jauks!Arii Taveejam ,Gunaar,nav ne vainas.
