Dzēsts profils
3. mar 2018. 12:45Nezinu truloņa un tevis dēļ arī nezvanīšu radiem, draugiem uz Jelgavu lai to noskaidrotu. Pie manis, gaiziņa apkārtnē, brāļu Jurjānu aizvējā, ir ideāla ziemas beigu gala diena.
Lasot tavus gara darbus man rodās iespaids, ka tev ir vai nu milzīgs, neglīts kupris, kura dēļ tā vieta kuru normāli cilvēki dēvē par galvu jo tajā viņiem ir smadzenes, ir pārāk tuvu jostas vietai vai pat zem tās. Vai nu arī beidzamo reizi kad glaimoji sev aizmirsi savu galvu no savas pakaļas izvilkt. Ļoti bieži atkārtojies.....ļoti !
Gunars S. 3. mar 2018. 11:07Biezumi,duļķi un vēl "Puķina meteorīts",vai nav pa traku?! Tā kaut kur cīnās par pilnīgu mieru un klusumu.
SFI L. 3. mar 2018. 10:59Gunar, Strākle apenes izkārusi tavam skatam, tāpēc meness caur mežģīnēm drūms izskatās
SFI L. 3. mar 2018. 10:55Kāds laiks Jelgavā mana zirga starpkāju radījums,
tu dirsi dirsi, bet pieņem mēru
Tu jau savu trulumu izrādi, rakstītāj
Kauko jāraksta - kaut ko, trulā ušpakaļe
Dzēsts profils
3. mar 2018. 10:08Paštaisna, trula, vienmēr citus vainojoša tirliņa cienīgs teksts akmens 09.20.. Tikai tik pliekani salkans līdējs kā tu vari padomāt, ka es nelieku mieru tavai mātei. Truli!
Un vēl šie draudi, papildināti ar tev vien ierastām, veiklām pirkstu darbībām, neatstāj ne mazāko šaubu ēnu par tavu "spēju" domāt, apsvērt, kauko jēdzīgu uzrakstīt.....
SFI L. 3. mar 2018. 09:20Penter, ļauj manai mātei mierīgi gulēt
Tu zini, ko par tādiem vārdiem var dabūt, fosīlija.
Šis nav brīdinājums, bet mājiens,
iebāz pirkstu tur kur tava aste, lai nesvilpo,
ka netrāpa ar akmeni
Dzēsts profils
3. mar 2018. 08:36mīkstčaulīga !!!! (kļūdas labojums, lai tava šaurā divpirkstu pierīte nepārprot!)
Dzēsts profils
3. mar 2018. 08:32Vakar 22.55 ---kārtējais trula akmens cirvja radīts šedevrs (devil). Un , kas pats interesantākais, cilvēku izklaidēšanai ! (pipec)!!! Interesanti ko tava māte par šādiem taviem tekstiem saka!? Apbrīnojama drosme no mīstčaulīga līdēja puses rakstīt no profila ar savu vārdu, nevis nodirst no cita profila un pazust ātrāk kā klusais stiprā vējā.
SFI L. 2. mar 2018. 22:55Tev nožēlojamais radījum, tev nebūs saprast, kas ir izklaidēt citus,
Tu radi savu, pati kaut ko, nevis strāklētos murgojumus,
alkas pec kaut kā cieta starp kājām.
Un nestāsti te pasakas, ka neesi šokā,
Tev vienkārši kremt, ka tavus murgojumus neapbrīno,
izņemot Vasili, Gunaru to pazemoji, cik iespējas,
tagad lien olas laizīt, lai nu kāds bija Maksimka,
bet taisnība viņam bija, tu esi liekule un īsta sterva.
Un tas vēl maigi izteikts.
Ingrida X. 2. mar 2018. 21:26.... paldies, Gunta!! :) Īstenībā- jau miegu, bet gribējās šo vakaru vnkpastiept mzl garāku.. nē, man jau patīk viskautkas, un vēlos- viskautko, bet ir, jo īpaši pēc traka pārguruma, pēc nedēļas- ne vieglas, tad gribas to jauko- neko... gultiņu.... grāmatu.... bez modinātāja, lai tas viss... ... un tad- jau diena cita!!
.... ar smaidu, vai ne??
.... saldus!!!!
Ingrida X. 2. mar 2018. 21:19 Ir sajūtas, kas mūs savaņģo, rada to saikni, kas nav izsakāma vārdos:
- kad iededz no rīta sveci; kad apdzēs to, pirms došanās projām, pati vien zinot, kā tieši to dari;
- kad esi savienojusies, pati vien zini- ar ko;
- kad esi izlūgusies un- palūgusies, pašai vien zinot- ko;
- kad sajūties brīva, dodoties turp, kur jādodas; kad zini- tiksi atkal atpakaļgaidīta vietā, no kuras...
.................................
Un tas viss, vārdos nosauktais un vēl vairāk- nenosauktais- rada/sasummē tavu dienu... līdz vakars, kas patieešām!!!!- ir tavs!!! .. un nakts- tava, līdz modinātājs, tas tur..
.................................
Jaukas brīvdienas!!
Ingrida X. 2. mar 2018. 21:07 Jūs abi, viens otra vērtie, neesiet pelnījuši manu laiku, uzrakstot šo. Par laimi- piektdiena Un- es, kā jau vnm- nevajadzīgi /kā saprotu sen/ pievērsu savā ierakstā uzmanību jums .... ok. Spēlējieties laimīgi! ..
Ir tik daudz paaulē blūzu- izsenis sen zināmu, tie, ko uzklausām no jauna, sev, un tad atkal tie, zināmie, bet- atskārsmēs jau citās... un tgd, kad izbaudu tik ilgi gaidīto iekšējo, jau pirmk., pirmsbrīvdienu /pēc veselām 5 dienām!!!!!!! / gaidīto, nesteidzīgo, savus, sev vien zināmos solījumus nesošo vakaru, tad kkas, sen- izsenis sen- zināmais, izskan jau savādāk, daudz.... jā, man gribējās kko no tiem blūziem, jaunatrastajiem, kas man mašīnā skan tgd, kad braucu, bet... bet- apstājos vien pie tā paša, kas- cauri gadiem.. Un- klausos atkal, jau reizi n-to:
Un- ziniet?- kad braucu, tad mašīnā tie, tik bezgala savējie, neapnīk NEKAD!!!!- un ir tik ļoti SAVI, CIK SAVIEM VIEN IESPĒJAMS BŪT.
...................................................................
Guna a. 2. mar 2018. 20:33Pa mēnesstaru tiltu --------> uz zvaigznēm ...
Aleksandrs V. 2. mar 2018. 15:03Pēc kalendāra un saules darbības spējām,to var apliecināt,
ka pavaris tuvojas...- SKAISTS un VĒLAMS PAVASARIS !
Vasilijs P. 2. mar 2018. 13:08Pojeģem v ujutnoje mesto,dogovoritsa
Vasilijs P. 2. mar 2018. 13:08Nu!Tad jau būs atkal...pojeģim v ujutnoje mesto,dogovoritsa
Guna a. 2. mar 2018. 12:26Līdz ar Laika upi plūstam , Aleksandr ...
... neatturama ! plūst Laika upe -
caur sniegaino martu plūst ,
modīsies kura krastos jau drīz -
.......................... vizbuļi pirmie ...
Guna a. 2. mar 2018. 09:36Paldies , Benita ...
... nāk un iet Laiks -
skan gadsimtu soļi ...
nemainīgs ! smaida viņš -
spožs debesīs - Mēnestiņš !
................... Anno Domini ...

