Benita L. 7. apr 2018. 22:43

Jūle, šodien pirku aso slotu un muļļājos pa puķu dobi vēl pēc darba līdz pat astoņiem vakarā,ietekmējos no Tava grābekļa!

Benita L. 7. apr 2018. 22:40

Gunār,možums vismaz nedēļai.Paldies par atsauci!

Benita L. 7. apr 2018. 22:39

Ak Mens,skarbumā laikam kā uzdevumā,jeb kā Tu minēji pārbaudījumā, sajūti savu vājumu,niecību,bet tas spīts liek pretoties,jo tik patīkami apzināties,ka būtībā tu vari visu!
Paldies par komentāru!Vispār man patīk jūrnieki!

Sandis x. 7. apr 2018. 22:32

tu no mums atvadies, Kisa?

un vel būs daaaauuuuudz fantastisku cilvēku:)
to saku    

ierakstam «Lai vai kā...»
Benita L. 7. apr 2018. 22:30

Nē max,kursi vakaros ir,bet nampārvaldnieku.Patīkami ir tas,ka krievu tautības pasniedzējas lieliski pārzin latviešu valodu lidz tādai pakāpei,ka ne reizi neesmu dzirdējusi pat frāzi krieviski.Jaunas sievietes ar augstāko izglītību,kompetentas un gudras,klusībā apbrīnoju jauno paaudzi,Ak Dievs,vai tiešām iestājies tāds vērtēšanas vecums.Nesen šķita ,ka esmu jauna!
Paldies par komplimentu!

Vasilijs P. 7. apr 2018. 20:08

Ja Pilsonības departaments piekritis sadarboties...

Vasilijs P. 7. apr 2018. 20:03

CIP revizorus pieprasu!

max m. 7. apr 2018. 15:02


Melnajiem stàrkiem tik koshas spalvas un nemaz vini nav melni !
Viens viena jau tup uz kaut kà  

max m. 7. apr 2018. 15:00


Tas ir Teo; smukulis !    

max m. 7. apr 2018. 14:57


Zivîshu puika arî beidzot klàt ! Véjs tik cekulinu pamatîgi buzina ..
Viens pats màjàs ..

max m. 7. apr 2018. 14:53


Cilla arî viena un cîtîgi peré !   

max m. 7. apr 2018. 14:51


Lielais véjsh pierimis. Mildina mierîga !  

max m. 7. apr 2018. 14:49



Spalva spîd smukuli. Lai veicas !

max m. 7. apr 2018. 14:43

Uzrakstîts labà stilà un reti labà latvieshu valodà . Prieks tàdu lasît; bravo !
Varbût pa vakariem apmeklé labas valodas kursus  

Guna a. 7. apr 2018. 14:29

Daniel ...,   ikviens mīlasstāsts   sirsniņu divu ir - stāsts ...

Daniels D. 7. apr 2018. 14:25

Ričards Klaidermans,,,, burvīgs, tīrs mīlasstāsts, kur atrast tādu ziedu?

Guna a. 7. apr 2018. 14:08



... vārdos , ko nerunā mute ,
runā ko - sirds !
runā ar mani un Tevi -
................................... vējš !


https://www.youtube.com/watch?v=QkG2Yt8iFj8

Guna a. 7. apr 2018. 14:04

Vistu vanadziņu ligzdu bieži kāds jaunulis apciemo..., iespējams - no pagājušā gada perējuma tas ...

Guna a. 7. apr 2018. 13:57

Toties pie zivīšiem - oi , oi , oi !    vērotāji piefiksējuši - Teo uzreiz ar trim dāmām flirtē !!!!!!!
Kādam būs karsti - Tīna kad atgriezīsies !


https://www.youtube.com/watch?v=AYQMfX8o8RQ

Gunta L. 7. apr 2018. 13:52

Pa veejam es dziedaaju,pa vejam gavileeju...kaut,kas tajaa visaa ir

Autorizācija

Ienākt